Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim bitanem ❤️ Çok minikler ben de şaşkınım. İnşallah bakabilirim kuzum. Göğsüme bastırınca uyuyor
bitanesi . 🥺Bıraktığım an ağlıyor. Geceyi nasıl geçireceğiz bilmiyorum. Sıcak su torbasini yuvalarına koydum bu iyi geliyormuş. Başka bilgi varsa söyleyin.
Mis gibi de bakarsın ❤️ Evde polar gibi birşey varsa ona sarıp sarmalayabilirsin öyle güzel uyuyorlar.

A Asya89 Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

31 Mayıs 2024 Cuma

sabah 09.30
peynir, 2 wasa, domates

öğlen 12.00
3 köfte, 6-7 yk zeytinyağlı taze fasulye, 1 dilim karakılçık tbe

ara 15.00
3 erik, 6 kiraz

akşam 19.00
60 gr soslu hindi fileto, 2 kepçe mercimek çorbası, salata, 1 dilim karakılçık tbe

ara 21.30
6 erik, 7-8 kiraz

1,5 lt su

sağol canım, daha iyiyim çok şükür :KK68:

sen nasılsın, nasıl gidiyor?
İyiyim bugün baya yoğun bir gündü. Yoruldum. Senin iyi olmana sevindim ♥️
Sabah kalkar kalkmaz ılık limonlu su
Sabah kahvaltısı 12.00: 1 yumurtalı omlet, arasına yarım salatalık domates 4 adet zeytin ve yeşil çay
Öğlen atıştırnalık 14.00 : 2 erik 2 kayısı
Akşam yemeği 19.00 : 1 tavuk 2 köfte salata ayran
10.438 adım, 2 litre su
Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Ooo yarın güzel bir tartı gelecek galiba 😍

Teşekkür ederim bitanem ❤️ Çok minikler ben de şaşkınım. İnşallah bakabilirim kuzum. Göğsüme bastırınca uyuyor
bitanesi . 🥺Bıraktığım an ağlıyor. Geceyi nasıl geçireceğiz bilmiyorum. Sıcak su torbasini yuvalarına koydum bu iyi geliyormuş. Başka bilgi varsa söyleyin.
Mide sisince uyuyorlar zaten ama sıcak su torbasi mantikli
Hic o kadar minigi gecmedi elime🥲

İyi geceler herkese. Uykuya dalmadan adımlarımı paylaşayım,
IMG_7226.jpeg
31 Mayıs Cuma Adımları : 16.009 adım
Elhan Elhan Kinoalihatun Kinoalihatun

31 Mayıs menüm
Sabah bir tane parmak uzunluğunda sucuklu pişi
Öğlen 1 gibi 1 bucuk bardak kefir
4 den sonra
Komsumda çay kahve keyfi yapıldı
Birer avuç çekirdek kabak çekirdeği, bir dilim kek, tadımlık Maraş tarhana, bir tane kuru incir,bir kuru erik.
Akşam yemeği yok
10 bin adım
Elhan Elhan , A Asya89 Cordelia Cordelia

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Kinoalihatun Kinoalihatun
31 Mayıs menüm

Sabah 8 ile 9 arası 3 kahve

Öğlen 12 de
2 haşlanmış yumurta
Kibrit kutusu kadar peynir
Yarım kase salata
1 dilim tam buğday ekmeği

Ara 14:30
1 kahve

Akşam 16:35 bitti
2 küçük sarma 1 küçük dolma
1 tabak toz biber kuru naneli cacık

19:30 yürüyüşte 6 erik

Yürüyüşten sonra 21:30 da yeşil çay

9 bin adım

Merhabalar kızlar umarım hepiniz iyisinizdir ben bir haftadır buraya gelmedim gelemedim çünkü çok stresli bir hafta geçirdim tabiri caizse kalbim ağzımda gezdim ne yediğim yedik ne gezdiğim gezdik ti.sebebiyse salı günü doktora gittim kulak burun boğaz doktoruna kaç zamandır kulağımda ara ara uguldama tarzı şeyler vardı çınlama vardı sinüzitim olduğu için önemsemiyordum doktorada çok rahat bir şekilde gittim ancak doktor önce işitme testleri istedi sonra olmaması gereken şeyler gördüm burada deyip ilaçlı beyin mr istedi büyük ihtimalle temiz gelecek ama bişey atlamak istemiyorum deyince benim nevrim döndü hemen Mr randevusu aldık dün çektirdik bugün az önce sonucu çıktı neyseki korkulacak bişey yok ama çok küçük bir kitle tespit edilmiş oda doğuştan olabilirmiş pazartesi günü sonucu doktora gosterecem

Salı gününden beri ne diyet düşündüm nede doğru düzgün bisey yedim su bile içemedim ailede kanser öyküsü olunca aklıma neler geldi neler sonucumu bile önce açmaya cesaret edemedim sonra titreye titreye açtım çok şükür korktuğum gibi olmadı Allah kimseyi korktuğuna uğratmasın

Yarın kilo bildirimi yaparım ama ne çıkar bilmiyorum
Çok geçmiş olsun Saracim. :dua::KK200:Sonucun iyi çıkmasına sevindim. Şükür :dua:

X