Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumartesi 63.10
Salı 63.20
Fark +100gr
Elhan Elhan A Asya89
Yağlısın sen yağlısıın yağlııısııın spor yapıp erimeliiisiiin seeevgiiiliii veeenüüüs:KK75:

Eklentiler

• 1000037174.jpg
    1000037174.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 21
Kilo korumaya geçersem yerim ancak beni ikna edemez. Şu an iki kaşik ölçüyle yiyebilirim . :rapci: tek başına nasıl bitkisel özelliği varmış hala düşünüyorum.:KK51:tahil olduğu için mi öyle diyor :confused:
Öyle galiba ama bildiğim kadarıyla normal beyaz undan yapılıyor. Tam buğday unu dese bi nebze doğrulayacağım ama çok da samimi gelmedi 😅
Ayrıca tehlikeli makarnayı insan yedikçe yiyor😂

Sen oluyosun ben olmuyorum ben geldim sen gitmişsin 😂 60lı kgların müdavimleri nöbetleşe grubu boş bırakmıyoruz galiba 😂
yaaaaa denk gelemiyoruz bi türlü :KK23:

ama haftaya burada olursan Elhan Elhan ım da izin verirse ben tekrar yarışlara dahil olmak istiyorum, buradan uzak kalmak yaramıyor kesinlikle :KK43:

Evet kötü bir haberim var, sağ ayağım çok ağrıyor ve şişmiş 🥲🤦🏼‍♀️ inşallah yarına kadar geçer, nedenini de Bilmiyorum, akşam eve geldikten sonra biraz tempo yürüyüş ve spor yapmıştım ondan sonra oldu 🥲of geçmezse ben sporu falan nasıl yapıcam ya gerçekten canım sıkıldı
çok geçmiş olsun canım :KK43:

Günaydınlar kızlar. Öğlen yemeğim ateşte pişerken, bebem hala uyanmamışken tartı bilgilerimi paylaşayım,

Pazartesi: 89,9
Salı: 86,6
Fark: 1,3 :halay: Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan

Günaydın kızlar
Cumartesi 65.35
Bugün 65.5
Fark +150
Guzel eksim vardı dünkü menü ödem yaptı galiba
Elhan Elhan Kinoalihatun Kinoalihatun

tabiki yanlış yazmışım, ilk kilo ve fark doğru olmak üzere,
Salı : 88,6 Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan

Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan

Dun aksam cocuklar istedi ama ben onlarla yemedim hamburger menu isyediler normalde almiyorum boyle 2 3 ayda bir istediler mi aliyorum
Yedirdim eve geldik benim de cok canik istedi onlqr uyuduktan sonra ben de aldim :KK43:

Sabah
Yok

Oglen
Kasarli tost
1 has. Yumurta

Aksam
Tavuklu hamburger
Pat. Kizartmasi
Kola

Kalorisine baktim cunku neredeyse 10 aydir yemiyorum bin kusur kalori. Dolayisiyla sabah tartim arti cikti.

Gecen sali:63.7
Bu sali:64.6
Fark:+900 gram

Cumartesi 55.8
Salı 55.8
Fark 0
🫠

Hiç güzel başlayamadım. Ama ne yalan söyleyeyim artı görürüm sanıyodum bu sonuç bile şaşırttı beni. Pes etmiyor devam ediyoruz 🙌🏼

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Kinoalihatun Kinoalihatun

Düne Rağmen Şükür 😊 Azda Olsa 😊🥲😅
Cumartesi Günü : 71.20
Bugün: 70.95
Fark: -0.25 😅
Kinoalihatun Kinoalihatun Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Eki Görüntüle 3433666

Bildirimimi yapayım
Cumartesi 71.75
Salı günü 72.30
Fark +550 gram

Ödem var herhalde reglden ötürü. İnşallah cumartesiye toplarım.
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Kinoalihatun Kinoalihatun
Kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum. Alan arkadaşlar cumartesiye kadar düzeltelim lütfen.

X