Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menüm
Sabah 10.30
1 dilim tam buğday ekmeği kızartılmış
1 h.yumurta
Lor peyniri, süzme peynir
Yeşil biber
Azcik bal tereyağı 1 çay kaşığı filab

Öğle: 1 kase kabak çorbası

Akşam: hurmalı uyutma ama 2 kaşık aldım çok güzeldi ama çok şekerli geldi baydı birde katılasmadi muzlu süt gibi oldu dondurup yerim artik
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

Menüm
Sabah 10.30
1 dilim tam buğday ekmeği kızartılmış
1 h.yumurta
Lor peyniri, süzme peynir
Yeşil biber
Azcik bal tereyağı 1 çay kaşığı filab

Öğle: 1 kase kabak çorbası

Akşam: hurmalı uyutma ama 2 kaşık aldım çok güzeldi ama çok şekerli geldi baydı birde katılasmadi muzlu süt gibi oldu dondurup yerim artik
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Diyorum ki filab ne arastirdim bide
Filan oldugumu anladim😂
Hani azcik tereyağı bal
1 ck da filab diye anladım 🙃🤓

İyi akşamlar
23.04.2024 Salı

Sabah 09:00 3 ceviz,2 kupa y.sütle filtre kahve

Kahvaltı 11:30 2 dilim tbe,30 gr süzük peynir,1 domates,1 salatalık,7 zeytin,çay şekersiz

Ara 16:00 3 salatalık, 2 kupa kafeinsiz y.sütle filtre kahve

Akşam 18:30 3 yk haşlanmış buğdaylı ayran çorbası,karnabahar- brokoli haşlaması 1 yk z.yağ ve bol limonla

2.5 lt su
8650 adım

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia (kaptanım nerelerdesin ? )

Bacım sen ne yaptın bahar geldi havalar ısındı sen iyice gevşedin 😅 çiğ köfte mercimek köfte komşularla günler yeme etkinlikleri piknikler bak bunlar tehlikeli sen bi süre komşu detoksu yap çıtırlar ligine şurda ne kalmış yukarı doğru gitme.🫶🏻
Çok haklısın dikket etmeliyim daha dün 64 birgunde 65 oldum 🥴 bugün de pikniği atlatayim dikkat edeceğim

Selamlar öncelikle oğlum çok rahatsız dün hastaneye gidip geldik sürekli gecede hastaneden hastaneye gittik bebeğim rahatsız tartılamadım burayada anca girdim sakinleştiremiyoruz kusura bakmayın ben bu hafta olmasam daha iyi olacak çünkü bugün kendi evime geçecektim oğlumun rahatsızlığından ötürü hafa sonuna kadar burdayım 🙏🏻
Acil şifalar dilerim canım 🤲🏼🤲🏼

İyi akşamlar
23.04.2024 Salı

Sabah 09:00 3 ceviz,2 kupa y.sütle filtre kahve

Kahvaltı 11:30 2 dilim tbe,30 gr süzük peynir,1 domates,1 salatalık,7 zeytin,çay şekersiz

Ara 16:00 3 salatalık, 2 kupa kafeinsiz y.sütle filtre kahve

Akşam 18:30 3 yk haşlanmış buğdaylı ayran çorbası,karnabahar- brokoli haşlaması 1 yk z.yağ ve bol limonla

2.5 lt su
8650 adım

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Cordelia Cordelia (kaptanım nerelerdesin ? )
Afiyet olsun canım 😘 Ayran çorbasıni diyetisyen mi verdi☺️ sanki dün de vardı.

X