Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen tam Egeli olmuşsun canım kankim :halay:
Afiyetler olsun. :KK60:
Hiç sorma pazar da bütün bulduğum sebzeleri alıp gelip de her gün sebze mi yiyeceğim neden aldım ki diye kendine kızan doğu egeliyim 🤪sağol kankişim
Ooo kimler gelmiş de sporuyla menüsüyle Show yapıyor afiyet olsun❤️🙏
Sahaya attım kendimi bakalım ❤️
Durumum aynı, sol dizim kötü, onun için ortopediye gideceğim, randevu bulabilirsek 🤲🏼
Çok geçmiş olsun oralarda da randevu işi zor demi bulunmuyor
Günaydın
Damar temizliğine başladım inşaAllah
Dün çok zorlandım ve biraz bozdum, bugün daha iyi olacak 😉
Kolay gelsin şifa olsun canım
Herkese günaydın. Benim uykusuz günler başladı.
Günaydın okullar açıldı sağlık olsun
Günaydın kızlar
Günaydın canım
Günaydın herkese mutlu sabahlar diliyorum 🥰
Sanada Günaydın canım

Hiç sorma pazar da bütün bulduğum sebzeleri alıp gelip de her gün sebze mi yiyeceğim neden aldım ki diye kendine kızan doğu egeliyim 🤪sağol kankişim

Sahaya attım kendimi bakalım ❤️

Çok geçmiş olsun oralarda da randevu işi zor demi bulunmuyor

Kolay gelsin şifa olsun canım

Günaydın okullar açıldı sağlık olsun

Günaydın canım

Sanada Günaydın canım
Hiç kızma kendine. Bozulmalarindan endişe ediyorsan biraz pişir dolaba porsiyonluk at . Elinin altında olsun. :KK5:

Selamlar Arkadaşlar hepiniz iyisiniz inşallah Beslenme düzenim diyete göre devam ediyor ama vücudum uykusuzluk yorgunluk çok ödem yaptı ayaklarımın şişleri yeni yeni iniyor.Birde üstüne regl oldum Açıkçası tartıya çıkmaya korkuyorum.Perşembe diyetisyen randevusu var inşallah artı gelmem.
Vermediğim kesinde artı gelirse üzülürüm.
Badana bitti çok güzel olmuş şükür 😇
Eve temizliğe yardımcı bulamadım.Kendim
2 odayı temizledim.Yarında izin günüm 1 oda ve 2 banyoyu temizlemek hedefim.
Geriye Salon ve mutfak kalıyor.
Onlarıda olursa diğer izin günümde. Çünkü dışarıda işlerim var koşturmadan halimde kalmıyor 😅
Eşimde bugün gitti olmamış
Yarın faturaları üstümüze alıcak.
İşler biterse hafta sonu bitmezsede
Bir dahaki hafta başı gibi eşyalarımız gelicek.
Ellerinize sağlık bitanecim ❤️ Salon mutfak da kolaylıkla biter inşallah :dua:

Günaydınlar hanımlar gelemedim hiç fırsatta olmadı,çocuklarda buradaydı bide bel ağrısıyla cebelleştim hastaneue gidip iğne oldum gene .Dün akşam ki dzimi izleyim hemen gelecem.
Günaydın canım ekürim çok geçmiş olsun. :dua:
Bayram öncesi yordun mu kendini noldu beline 🥺İğne şifa versin. Dün akşamki dizinin iki bölüm gerisinden geliyorum ben de :KK5:İki buçuk saat dizi mi olur niye böyle uzun yapıyorlar :KK14:

günaydın kızlar :KK60:

dün çok güzel gidiyordum ama akşam glutensiz ekmek yaptım bizimkilere, çok da güzel koktu ve pişti dayanamadım oturdum ekmek yedim ya kuru kuru :KK23:

neyse neyse durmak yok tabii ki, bugün kaldığım yerden devam, yarış olmayınca durduramıyorum kendimi :KK70:

dün çok güzel gidiyordum ama akşam glutensiz ekmek yaptım bizimkilere, çok da güzel koktu ve pişti dayanamadım oturdum ekmek yedim ya kuru kuru :KK23:

neyse neyse durmak yok tabii ki, bugün kaldığım yerden devam, yarış olmayınca durduramıyorum kendimi :KK70:
Günaydın casminim. :KK60:
Sıcak ekmeğin kokusunda davet var dayanmak zor gerçekten. Glutensiz oluşu belki bir nebze iyidir bilemedim. 🙈

Günaydın ben de tam buğday ekmeği yaptım mis gibi koktu eşime verdim tadına baksın diye çok güzel diye diye yedi kendimi zor tuttum 🤭

X