Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlı akşamlar
bugun günlük menü yok salgın var sanırım oğlumda kusma vardı dün akşamdan beri bende öyle oldum yemek kokusu bile mide bulantısı yaptı sadece limonlu su limonlu çay içtim tüm gün
Cordelia Cordelia
Çok geçmiş olsun, acil şifalar inşallah.

Dün biraz bahçeyle uğraştık, en kolay işi ben aldım (yosun tutan duvarları makinayla yıkadım)
Akşam 10 da dinlenmek için yatağa yattım, uyuyakalmışım,
00 da bi kalktım, 02 de bi kalktım, daha uyuyamadım, 04:30 da tekrar yattım, 07:15 Te geri uyandım, çorap giydirmeye gelmediler, geri uyumuşum😔
Belim kopuyor, iki saate misafirim gelecek
Bugün nasıl geçecek, aptal gibiyim
Düzen allak.bullak olmuş Allah kolaylık versin canım
Hayırlı akşamlar
bugun günlük menü yok salgın var sanırım oğlumda kusma vardı dün akşamdan beri bende öyle oldum yemek kokusu bile mide bulantısı yaptı sadece limonlu su limonlu çay içtim tüm gün
Cordelia Cordelia
Geçmiş olsun canım
Herkese iyi akşamlar.
Kahvaltı
2 yumurta
60 gram peynir
10 zeytin
2 dilim ekmek

Öğlen
1 soda + limon
1 kahve
2 tutam çekirdek

Akşam
1 porsiyon döner
Salata
Ekmeginnin birazını yedim

1 türk kahvesi
Afiyet olsun çok güzel menü cekirdek de 2 tutam da kalmışsın tebrikler ben bulaştım mi Allah allah😃

Canımsın 😘

Geziyorum yiyorum dönüşüm muhteşem olacak ama sanırım yuvarlanarak geleceğim 😂

Yaa canımsın 😘
O koşturmacada düşündün beni♥️

Şanlıurfa ya geçtik şimdi yollar uzun yorucu oldu bugün biraz. Bayram arkası olduğu için boş yer bulamadık. Acayip yerlerde kaldık 😂😂
Tam bir macera gezisi ♥️
Şıllık tatlisi yedin mi 😅

Elhan Elhan canım kaptanım ablam ben geldim alır mısınız beni aranıza ama güzel geldim artık bir çıtırımmmm çok şükür sonunda 5 lileri gördüm ✌🏻
IMG_2486.png

günaydınnn :KK60:

eveeetttt bayram sonu bilançosu feci tabii, yedim içtim yattım kalktım ve tabi ki kilo aldım kaçınılmaz son ama cumartesiye kadar bir daha tartılmayıp cumartesi yeni ve son bir başlangıç yapıp doğumgünümde hedef kiloma ulaşmış olmayı istiyorum :KK49::KK23::KK76:
Günaydın casminim. :KK60:
Yepyeni sağlıklı başlangiçlarin olsun bitanem ❤️ ( her anlamda) :rapci:

Elhan Elhan canım kaptanım ablam ben geldim alır mısınız beni aranıza ama güzel geldim artık bir çıtırımmmm çok şükür sonunda 5 lileri gördüm ✌🏻Eki Görüntüle 3414756
Oooo supeeer:KK9::KK9::KK9:
Tebrikler bitanecim ❤️ Sen hep aramizdasin . 20 Nisan' da takımlarda devam etme dileğiyle :KK60:
Nasıl yaptın diye sormuyorum kiskansam da :KK22:sen söyleyebilirsin ama 🙈

Bende artık silkelenip başlayayım
14.nisan menüsü
Sabah
Çeyrek simit
3 zeytin Lor peyniri
Bol yesllik
Öğle
Kahve Soda 2 çilek yarım kivi
Akşam
5 kaşık bamya yemeği
3 kaşık Bulgur pilavı