Popüler Konu LenaG ile MasterFit

teşekkür ederim kızlar. valla gece öncüsü geldi. tam yatıyordum sahura kalkıcam diye. görünce şok oldum. oruç tutamayacağım diye çok üzüldüm moralim bozuldu ama diğer yandan da geldi diye çok sevindim.
Gözün aydın olsun canım, arası ne kadar sürdü

Dün salata çorba yedim sahursuz bugünkü tartıma baskın neden böyle oluyor bilmiyorum ilk defa ömrümde 2 aydır 69 68 dee kaldım nee yapsam boş menülerimide görüyorsunuz artık umudum bitti bilmiyorum belkide ara vermem lazım
Elhan Elhan @arke

Cumartesi 68.2
Bugün 68.30
+100 çok iyi ya çok iyi yaş 25 gün boyu oruçlu ayaktayım
Canım bazen ters köşe yapmak lazım vücudu şaşırtmak deniyor ya ondan. 1-2 gün ye serbest sonra aç kalmadan bi beslenme düzenine dön bence öyle daha hızlı gidebilir.
Ramazana girerken eşimi de tarttım dünyayı yiyip benden daha hızlı zayıfladı 🤣 erkekler neden böyle 🙈
Aynı durum bizde de var. Diyete başladığımdan beri evdeki bütün tatlıları abur cuburlsrı fazla yemekleri hep eşime yediriyorum ben yemeyim diye ama eşim 4 kilo vermiş 🤣🤣 bu arada 1 aydır aynı kilosunda olan ben:işsiz:

Bence de takımlara dön canım, iki haftadır artılarla geliyorsun, seni üzmesin.

Tebrik ederim canım, eksi gelmen güzel.

Tebrik ederim canım, çok güzel bir eksi.

Tekrar 7lere dönmemen harika canım, hafta içi gelen artıları da atmışsın ne güzel.

Tebrik ederim canım güzel eksi.

Tebrikler kaptanım çok güzel eksi. Kırmızı kaptanlık göz kırpıyor sanki.

Tebrik ederim canım çok güzel eksiyle gelmişsin.
Çok teşekkürler kaptanim daha fazla gitmeliydi regl olmadım

Bence de takımlara dön canım, iki haftadır artılarla geliyorsun, seni üzmesin.

Tebrik ederim canım, eksi gelmen güzel.

Tebrik ederim canım, çok güzel bir eksi.

Tekrar 7lere dönmemen harika canım, hafta içi gelen artıları da atmışsın ne güzel.

Tebrik ederim canım güzel eksi.

Tebrikler kaptanım çok güzel eksi. Kırmızı kaptanlık göz kırpıyor sanki.

Tebrik ederim canım çok güzel eksiyle gelmişsin.
Teşekkür ederim kaptanım ❤️
Hazirliktakiler uzaktan el sallıyor kaptanlığa :KK25:

X