Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen bizim biricik bethimizsin küser miyim hiç :KK74:
Dibe vurup iyi bir sıçrayış yapmanı bekliyorum. :dua: Havuç dışında salatalık, limonlanmış marul göbeği de seni oyalar.
Evet o sicrayis icin geldim :)
Bence burada paylaşabilirsiniz gün içinde elimizde telefon varsa milyon görsel çıkıyor karşımıza. Dağ başinda miyiz kendimizi her şeyden soyutlayalim rahat olun ☺️ Ama merak ediyorum ne yediniz diye bana ne :63:
Aaa tamam paylasalim biz gjn icinde patimsilizm patimsilizm ile paylastik ama is yaptim buralara giremedim
Akşam fincan fotosu istiyorum 😍 bayram dan sonrada falına bakarız 😂

Oo bizden gizli kiskanayim bari 🙄🫣

Yaa çok geçmiş olsun ♥️

Bence netten incele canım bana önemsiz gelen sana önemli olabilir ♥️

Çok geçmiş olsun Rabbim esirgesin ♥️

😋😋😋

Başlamak bitirmenin yarısı 😍

Hadi bakalım bizimle tartıyı paylaş yeter ♥️

Nette kampanya var ihtiyacı olan varsa 3 al 2 öde tarzı
Ay aşko 2 fincan kahve ictim ama foto cekemedim. Sadece yemekleri cektim. Bileydim senin icin cekerdim ::KK68:

Gecmis olsun bizim evde kirilip g ciyor.. oğlum ödev teslimi olmasa okula gidemeyecekti... Genel salgın birseyde faydq etmiyor mandalina kabugu bile 🥹
Size de geçmiş olsun canım, ne yapıp toparlayacağız biz bu çocukları. İyileşse bile iki gün sonra okuldan yine kapıp gelecekler.

Neyse yediklerimi yazayim
Sabah simitli resim

1 Paket halk ekmegin cikolatali cipsi cikiyor ankarada o ve 1 bardak cay

ARa
4 5 sogan halkasi ama sifir yag airfriyer.da kizarttim

Ara
2 fincan kahve(aralikli olarak ictim)
Biraz ceviz

14.20 civari
Resimdeki nohutlu sAlata
Az birsey kaldi hepsini yiyemedim

ARa
Filtre kahve

Aksam
1 (kucuklerinden) cay bardagi kefir

Aksam canim istemedi yemedim.
2 lt su
Elhan Elhan
Adim sayisi 5284=528 puan Cordelia Cordelia

Eklentiler

• 20240320_074255.jpg
    20240320_074255.jpg
    125,7 KB · Görüntüleme: 16
  • 20240320_124725.jpg
    20240320_124725.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_20240320-221439_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20240320-221439_Samsung Health.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 17
20 Mart Çarşamba menüsü

17.00 tek öğün
1 lahmacun
yarım dilim ekmek üzeri 1 yemek kaşığı tahin pekmez (şeker ihtiyacımı coşmadan kontrol altında tutmak için yiyorum)

Su 1.5 lt
Spor 4 saat temizlik 240x5=1200 (umarım doğru hatırlıyorumdur puanı)
1 saat yüzme 300 puan
Toplam 1500 puan

Elhan Elhan Cordelia Cordelia zeyneppk zeyneppk

Geçmiş olsun canım bu sıralar herkeste bi geçmeyen öksürük var annem e çok öksürüyordu abim Zühre ana zencefilli macunu almış ona .kesti o kuru öksürüğü şimdi kızım oksuruyordu ona verdim bakalım o da kullanacak bi araştir istersen canım
Duyduğum bir üründü ama öksürük için işe yaradığını bilmiyordum canım, yarın bakıp almaya çalışayım. Her şeyden medet umuyorum şu an, çünkü asla kesilmiyor, çocuk mahvoldu. Okula gitme hastaneye götüreyim dedim ona da ikna olmadı.

Hepsi üst üste geliyo gerçekten ne , zaman sabaha kadar deliksiz uyuyacağız çok merak ediyorum
Emzirmeyi bırakınca ben deliksiz uyumaya başlamıştım canım, en yakın zaman o zaman benim bildiğim. İnsan şikayet ettiği günleri bile özlüyor büyüdüklerinde. Şimdi benimki boyumu geçti maşallah, ahh diyorum o koynuma sığdığı günler nasıl da hızlı geçmiş.

Ne zaman uyudunuz peki gerçekten ya internete bakıyorum bebeğin tüm gece deliksiz uyuması lazım diyo benimki asla uyumuyo babası gibi uyku sevmeyen bebek hep öyle mi gider diye korkuyorum birazcık🥺ben eskiden 10 saat uyuyunca anca uykumu alırdım şimdi 3 4 saat ya uyuyorum ya uyuyamıyorum
Bütün gece deliksiz uyuyan bebek zor canım, Kadir gecesi falan doğmuş olman lazım öylesi için.

Kızlaarr konuştuk bugün diyetisyenimle 1 saat bana ıncık cıncık ne varsa sordu aklıma gelen beni rahatsız eden sevdiğim sevmediğim ne yemek varsa neleri seviyorsam alışkanlıklarım neyse hepsini hastalıklarım vs her şeyden konuştuk. Gelen listeye gözlerimden kalpler falan çıktı benim hayat ve vücut yapıma uygun olduğu için paylaşmamı istemedi ama zaten ben her gün yediklerimi yazıyorum size.
Şimdi adım atmaya gidiyorum söz verdim haftada 4 kez 8000 adım atacağım inşallah 🙏 bugün ağrı beni dürtmemişken yapayım elimden geleni 😃
Süper canım yaa, ne güzel her detayı sorup öğrenmiş. Ben çok büyük fayda göreceğini düşünüyorum. Sanırım listene sevdiklerini eklemiş. İnşallah çok güzel sonuçlar görürüz burada.

Ah ah bide çocuk haklarını öğrenmişler yaaa haklarını sıralıyor... babası da başlatma haklarını diyor o kitaplarda ayyyyyy evi siz düşünün...🤣🤣🤣🤣 arada dertleşelim yalnız olmadığımı bilmek beni mutlu etti 🤣🤣🙈🙈
Anladım ki kızlar daha fena, benim oğlan daha mülayim çıktı sizinkilere oranla :KK70:

Bütün gece deliksiz uyuyan bebek zor canım, Kadir gecesi falan doğmuş olman lazım öylesi için.
Ben bu konuda şanslıydım, kızım akşamdan yatar sabah kalkardı büyük insan gibi 🤣🙈 sallanmayı da sevmezdi sallayınca oyun sanıyor uyumuyordu.... koyardım yatağa bir yastığı vardı onu koklaya koklaya uyurdu.... büyüyünce cadı oldu 🤣🤣

Ben bu konuda şanslıydım, kızım akşamdan yatar sabah kalkardı büyük insan gibi 🤣🙈 sallanmayı da sevmezdi sallayınca oyun sanıyor uyumuyordu.... koyardım yatağa bir yastığı vardı onu koklaya koklaya uyurdu.... büyüyünce cadı oldu 🤣🤣
Gerçekten şanslıymışsın canım, benimki ilk aylar kolikti, sonra da sık sık uyanırdı. bir dönem belki bir kez kalkardı belki hiç kalkmazdı ama 1.5 yaşına doğru işler rayından çıktı. Bütün gece memede uyuyordu ve sürekli uyanıyordu. Ben de 20 aylık civarı memeden kestim, o da ben de rahatladık. Seninki ne güzel kendi kendine uyuyormuş. Benimki hala uykuyu sevmez mesela.

X