Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sahurun hep meyve olmasinin sebebi varmi apa yapiyordun o sebeple soruyorum ama iftara bayildim tam protein olmus cayin yaninda hepimiz yiyiyoruz yemesek iyide iste bukadarla kalsin insallah

İşte canım sen hiçbir şey yemiyordunki
O bunları yemeye iyi
Sen diyetisyenimi değiştiriceksin canım
Bu arada hangi şehirde yaşıyorsun
İstanbul Anadolu yakası
Evet canım değiştireceğim. Pazartesi tahlillerimi vs istedi online yapacağız ama baştan her şeyi söyleyeceğim benim metabolizmam yavaşladı artık aç kalarak ben bozdum diyeceğim menapozdayım ama halen arada regl oluyorum 2 hafta sancısını çekiyorum vs vs diye belki almak istemez baştan bilsin de herşeyi

Yok almadım da geçen hafta uygun olmuyorum dedin çocukta hasta olunca istemezsin dedim senin adına hakkını helal et yoksa enerjin çok güzel olmanı isterim
Ben olayları hatırlıyorum ama kim olduğunu hatırlamıyorum malesef. Mesela birinin eşinin ayağı alçıda birinin kızı hasta biri grip oldu vs şeklinde olayları hatırlıyorum ama kim kimdi o kısım ben de tam oturmuyor, aklımda kalmıyor çünkü çok kalabalığız

Ayyyy çok mutlu oldumm çok teşekkürler herkese
Gruba aktif olup sürekli yazamasamda iyi ki buradayım

Evt cok kalabaligiz gercekten

Sahurun hep meyve olmasinin sebebi varmi apa yapiyordun o sebeple soruyorum ama iftara bayildim tam protein olmus cayin yaninda hepimiz yiyiyoruz yemesek iyide iste bukadarla kalsin insallah
Çayın yanında yemiyordım ama bugün oldu işte malesef.
Apa yapıyorum evet. Bağırsakların çalışması için çoğalttım.İşe yaradı.

Valla benim ki alıyor ama hakikaten çok yiyor mesela kahvaltı 4 tost olmadı 5 yumurta falan gibi yarım kg su böreğini tek seferde yer 1 kg şekerpareleri mideye indirir hoş yine de bende 5 kg zayıf
Ama kilolu yani dimi
Bunlari herseyi diyetisyenine anlat olur mu
Ev halkı nasil besleniyor vs

Yok almadım da geçen hafta uygun olmuyorum dedin çocukta hasta olunca istemezsin dedim senin adına hakkını helal et yoksa enerjin çok güzel olmanı isterim
Sağol canım doğru söylüyorsun minnoşum daha iyileşmedi zaten
Bende kimse yok zannedip tamam dedim
Toparlanalım burdayız zaten
Yeni kaptanlarımıza hayırlı olsun

Bazen modumuz düşebilir canım, bu düşünceler de normal. Elinden geleni yapıp karşılığını alamamak üzüyor seni. Uyku düzenin sahur sebebiyle mi yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…