Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabahları saçlarımı yıkamadan duş alıyorum.Akşamları saçlarımı yıkıyorum.Çünkü çok dökülüyor doktora göre saç 2 günde yıkanırmış.Öyle demişti dökülme şikayeti için gitmiştimde.
Biberiye kaynatıp suyunu saç derisine masajla sürsen olur mu

iyi geceler hanımlaar :KK37:
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee :KK200:
22 şubatı yazayım
kahvaltı : saat 11:00 peynir, yumurta, zeytin, domates, salatalık ve tere 2 dilimde siyez ekmeği

ara saat: 16:00 gibi yarım ayva

akşam 19:KK30: bir kase kadar hamsi buğulama, 3 dilim tatlı kabağı yapmıştım şekersiz onun üzerine 2 yemek kaşığı tahin, ve ceviz döküp yedim

Elhan Elhan bu akşamki listem gözükmüyor o yüzden seni tekrar etiketliyip mesaj attım.22.02.2024 Perşembe Sabah10:00 2 dl.peynir,2 dl.hindi fileto,15 adet çiğ fındık,1 muz(1 tatlı kaşığı tahin pekmez döküldü)3 adet kepekli galeta,1 kupa yeşil çay.Öğlen:Yenmedi.Akşam:Yağı iyice süzülmüş ton balığı, Limonlu salata,2 dl.tam buğday ekmeği. 10 bardak su içebildim.Gece 12 gibi bir bardak kefir içerim. Cordelia Cordelia 20 dakika tempolu yürüyüş 20 dakika Andulasyona girdim.

Misafirimiz geldi yürüyüşe cikamadim😬
Yarın sabah annemle baharat eksiklerimiz icin carsiya cikicaz,oglen diyete baslayan arkadasim gelecek ona karnibahar kısırı yapicam, akşamda oglumla senfoni konserine gidicez dolu dolu bir gün...belki vakit bulamam yazamam haber vereyim dedim🥰🫶🏻
Çok zaman oldu senfoni konserine gitmeyeli en son gittiğimde orkestra şefi Cem Mansur du harika bir konserdi.

Misafirimiz geldi yürüyüşe cikamadim😬
Yarın sabah annemle baharat eksiklerimiz icin carsiya cikicaz,oglen diyete baslayan arkadasim gelecek ona karnibahar kısırı yapicam, akşamda oglumla senfoni konserine gidicez dolu dolu bir gün...belki vakit bulamam yazamam haber vereyim dedim🥰🫶🏻
Allah kabul etsin orucunu canım listeni gördüm. ne iyi arkadaşsın benim bu akşam arkadaşım durmadan önüme bişeyler koyuyordu dost mu düşman mı anlamadım. bu akşam çok acil arkadaşa gitmem gerekiyordu işten çıkıp eve uğradım yemeğimi alıp öyle gittim kendisi kabak tabağına ayrıyetten pekmez döktü
yanlız senfoni konseri çok havalı yavss :KK37:

X