Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kumsalım şöyle düşün ne yaparsan senin için kendin için ne istediğini neden istediğini düşün yaşa seni gaza getirecek neyse ben eski kocamin bir lafı ile yemek yemeyi bitirdim kafamda ve hep şey dedim tadını bilmiyor değilim birgün önce olduğumda gene yerim çünkü bende az kavramı yok bir dilim tadım yok dibini gorurum hep ondan ben hep omad uzun oruç aralikli oruç ile gittim 13 kasımda ağlayacak bu gruba girmiştim 74 kilo ile neredeyse 3 ay oldu ki 1 ayi yoktum(o lafı edeni boşayıp geldim 😂😂😅) 13 kg verdim herkes bayılarak bakıyor giydiğim yakisiyor aynalardan kaçmıyor un dışarı çıkmaktan keyif alıyorum ki daha istediğim kilo gelmedim ama başladımmmm ve kaçamak bir gün de hafta da olsa bırakmadım gene başladım kaldığım yerden aman dedim bir öğün yedim ama ertesi gün yeni bir gün dedim ve başladım sende yapabilirsinnnnn biz birlikte yapıyoruz ve yapacağız 🥰🥰🥰
Tebrik ederim canım. Son kullanma tarihi geçenleri tutmayacaksın. Hayırlı olsun.
Ben hiç omad düşğnmemiştim ama ne zamandır yerimde sayıyorum. 72 yim. Öneriyor musun? Neler yapıyorsun.
Not :ben de yedikçe yerim porsiyonlarım büyük ama şu ara 2 öğünde zorlanmıyorum şükür .

Uzun sürdü 🙄😂

Ben çalışırım sen eve bı hatun daha al dedim. Yemek çocuk çamaşır 🙄
Senle zor baş ediyorum dedi😂 şu Suriyeli ikinci eş alma moda olduğu zamanlarda. 😂😂
Az önce aradım masraf açacağım tost makinesi istiyorum dedim tamam bak beğen alalim dedi 😅

😘
Alnının ortasından şap diyerekten 😂
Ya akşama eşim yemek yapacak. Yemesek sıkıntı yesem sıkıntı. Yemeyince adam küsüyor beğenmediğimi düşünüyor. Açıklama yapıyorum bir günde boz ne olacak diyor.

evet badem sütlü filtre kahve. normalde kahveci bi insan değilim ne türk kahvesi ne filtre kahve içmem ama listemde vardı değişiklik olsun dedim. iyi oluyo cidden sanki tok tutuyor gibi geldi bana.

dünü ve bugünü detaylı yazıcam ablacım akşam günü kapatayımda.

valla bizim zamanımızda tabaklar çiçekli böcekli rengarenkti çeyize öyle almıştık. şimdi herşey çok sadeleşti. sadeliği severim ama arada çiçekli şeyler de olmalı :) o şarkıyı da çok seviyorum bu arada. nisan mayıs aylarında çok dinlerim :)

marul dürüm çok güzel cidden ben de kahvaltıda haşlama yumurta ve peyniri marula dürüm yapıyorum akşam yemeğinde de tavuk soteyi dürümlüyorum çok güzel oluyor. onu da burdan öğrendim belki sen yazmışsındır :KK200:
Afiyet olsun canım daha önce yazdım mı hatırlamıyorum ama bende çok seviyorum marul dürümü

Mthn83 Mthn83 canım sen robot süpürge mi aldın ? roborock philips falan mesajlar okudum da başını kaçırdım sanırım muhabbetin. ben de robot süpürge araştırıyorum da hiçbir bilgim yok sen tercihinden memnun musun? roborock ismini çok duydum genelde o modellere bakıyodum ama. bir de annem de tost makinesi alacakmış onda da güzel bi model bulursan bana da söyle bi zahmet :KK25:
böyle ürün araştrmayı falan pek sevmiyorum. zaten çok kararsız bir insanım bişey alacağım zaman çok zorlanıyorum o yüzden tavsiyeler benim için önemli:KK200:
Canım Philips aldım
Henüz kurulum olmadı. Benzer özellikte roborock(19000) Philips(beyazi15000+2300tl sigorta yaptırdım )ve xomia(mi) nin (14000)baktım
Özellikleri aynı nette yorumlarda benzer. Şans işi yani. Bunun tek avantajı şarjı uzun dayanıyor. Bide vatanda migros anlaşması varmış 1500 TL hediye çeki verdi.
Tost makinesi nasıl bişey ufakmi yoksa ızgara olarak da kullanmayı dusunuyormusun
Kullananlardan tavsiye alalım 😍

Ya akşama eşim yemek yapacak. Yemesek sıkıntı yesem sıkıntı. Yemeyince adam küsüyor beğenmediğimi düşünüyor. Açıklama yapıyorum bir günde boz ne olacak diyor.
Hımm ye o zaman aşk var içinde o bütün sporlardan hızlı erir. İnsan aşıkken metabolizmasi daha hızlı çalışıyor. 10 adımın 10 dk koşu gibi oluyor. Afiyet olsun canım 😘

Canım Philips aldım
Henüz kurulum olmadı. Benzer özellikte roborock(19000) Philips(beyazi15000+2300tl sigorta yaptırdım )ve xomia(mi) nin (14000)baktım
Özellikleri aynı nette yorumlarda benzer. Şans işi yani. Bunun tek avantajı şarjı uzun dayanıyor. Bide vatanda migros anlaşması varmış 1500 TL hediye çeki verdi.
Tost makinesi nasıl bişey ufakmi yoksa ızgara olarak da kullanmayı dusunuyormusun
Kullananlardan tavsiye alalım 😍
Ocak üstü kullanıyorum cookkk memnunum 😘

Az once cok şahane bir kahvaltı yaptım.
Nedir kahvaltı
2 kaşık yoğurt
3 tane hurma. :KK70: :KK70:
Hurma diyeti aşırı iyi bence 🥳🥳
Aynen öyle kaptanım teşekkür ederim :KK36:
Motivasyon etmen çok güzel seninle elektriğimiz tuttu sanki ne dersin :KK39::KK5:
:KK19::KK19:Evet hemde nasıl 💕🥰
Gözün devamlı üstümüzde bakkkkk 😂😂😂
👀👀👀👀👀👀👀👀😅😅😅anladın sen onu 😂😂:KK68::KK60:
Bana da sarılın benim eşim de Uşakta okudu. Ordan dalayım mevzuya🙈
Sarılırım tabiiiii:KK19::KK68::KK68:
Banada banada benimde ilk okul arkadaşımın sevgilisi uşak da okumuştu galiba sanırsam herhalde 😂😂😅
Sarılalım sıkı sıkı :KK19::KK60::KK68:
dünkü çılgınlıktan sonra bugün yola devam kaptanım :halay::halay::halay::nazar:
Sen bi tanesin zatennnn:halay::halay::halay::halay:unsuz kurabiyeleri yaptın mı 🤭Tarif istiyorum 🤗
Hiç görmedi ki😁
Manolyacım bize hiç bakmıyorsun 😂 Sonra beni niye takıma almadınız diye trip atıyorsun ama kuşummm😅😅😅(belki etkili olur 😁)
Koklamaya kıyamam benim güzel manolyaaaaaam :KK75::KK75::KK75:
:ıslık::ıslık:
Uzun yıllar bekledim
Hakikat oldu rüya
Uzun yıllar bekledim
Hakikat oldu rüya
Koklamaya kıyamam benim güzel Manolya'm
Koklamaya kıyamam benim güzel Manolya'm🤗

Manolya seni bekliyoruz 😁

Ah bir müddet kedi göresim yok. :KK62:
Bizim bahçede doğmuş büyümüş bir erkek kedimiz vardı. Kaç gündür gelmiyordu mesaisi vardı zaar. Neyse geldi bu zaten zayıflamış aç bi ilaç. Ayırdığım kemikleri verdim . Ertesi gün birşey vermedim maması bitmişti. Etrafımda dolanırken birden ayağıma saldırdı eşşşşek. Kovaladım gitti. Geldikçe kovuyorum. Mama falan yok artık aramızdaki herşey bitti.
Önce de seveyim diye elimi uzattım tırmalamıştı. Bir kere daha ayağıma saldırmışEki Görüntüle 3388990 ama kanatmamıştı. Bu sefer bitti. Nankör.:sopa:
Geçmiş olsun canım 🙏

Kumsalım şöyle düşün ne yaparsan senin için kendin için ne istediğini neden istediğini düşün yaşa seni gaza getirecek neyse ben eski kocamin bir lafı ile yemek yemeyi bitirdim kafamda ve hep şey dedim tadını bilmiyor değilim birgün önce olduğumda gene yerim çünkü bende az kavramı yok bir dilim tadım yok dibini gorurum hep ondan ben hep omad uzun oruç aralikli oruç ile gittim 13 kasımda ağlayacak bu gruba girmiştim 74 kilo ile neredeyse 3 ay oldu ki 1 ayi yoktum(o lafı edeni boşayıp geldim 😂😂😅) 13 kg verdim herkes bayılarak bakıyor giydiğim yakisiyor aynalardan kaçmıyor un dışarı çıkmaktan keyif alıyorum ki daha istediğim kilo gelmedim ama başladımmmm ve kaçamak bir gün de hafta da olsa bırakmadım gene başladım kaldığım yerden aman dedim bir öğün yedim ama ertesi gün yeni bir gün dedim ve başladım sende yapabilirsinnnnn biz birlikte yapıyoruz ve yapacağız 🥰🥰🥰
İyi yapmışsın darısı başıma 🙏❤️

Hurma diyeti aşırı iyi bence 🥳🥳

:KK19::KK19:Evet hemde nasıl 💕🥰

👀👀👀👀👀👀👀👀😅😅😅anladın sen onu 😂😂:KK68::KK60:

Sarılırım tabiiiii:KK19::KK68::KK68:

Sarılalım sıkı sıkı :KK19::KK60::KK68:

Sen bi tanesin zatennnn:halay::halay::halay::halay:unsuz kurabiyeleri yaptın mı 🤭Tarif istiyorum 🤗

Manolyacım bize hiç bakmıyorsun 😂 Sonra beni niye takıma almadınız diye trip atıyorsun ama kuşummm😅😅😅(belki etkili olur 😁)

:ıslık::ıslık:
Uzun yıllar bekledim
Hakikat oldu rüya
Uzun yıllar bekledim
Hakikat oldu rüya
Koklamaya kıyamam benim güzel Manolya'm
Koklamaya kıyamam benim güzel Manolya'm🤗

Manolya seni bekliyoruz 😁

Geçmiş olsun canım 🙏
Lotus1234 Lotus1234

X