Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Banada banada benimde ilk okul arkadaşımın sevgilisi uşak da okumuştu galiba sanırsam herhalde 😂😂😅
Benimde eski karşı komşum uşaklıydı noolmuş 🤣🤣
Ama konuştuğunun yarısını anlamıyordum 🤣🤣
Birgün karşıdan karşıya konuşuyoruz, yoldan arabalar geçiyor, zaten Yanyana olsak bile konuştuğunun bazılarını anlamıyorum, araba gürültüsüyle nasıl anlayacaksam 🤣🤣
Biraraya geldik, ben sana şöyle şöyle yap demedim mi niye yapmadın ( bahçeyle ilgili)
Ne zaman dedin diyorum, gülüm yolun karşısında söyledim ya, sende tamam dedin :KK70: :KK70: :KK70: , anlamadığım için geçiştirmiştim, öteki komşu hala söyler söyler güler

Mthn83 Mthn83 canım sen robot süpürge mi aldın ? roborock philips falan mesajlar okudum da başını kaçırdım sanırım muhabbetin. ben de robot süpürge araştırıyorum da hiçbir bilgim yok sen tercihinden memnun musun? roborock ismini çok duydum genelde o modellere bakıyodum ama. bir de annem de tost makinesi alacakmış onda da güzel bi model bulursan bana da söyle bi zahmet :KK25:
böyle ürün araştrmayı falan pek sevmiyorum. zaten çok kararsız bir insanım bişey alacağım zaman çok zorlanıyorum o yüzden tavsiyeler benim için önemli:KK200:

Ah bir müddet kedi göresim yok. :KK62:
Bizim bahçede doğmuş büyümüş bir erkek kedimiz vardı. Kaç gündür gelmiyordu mesaisi vardı zaar. Neyse geldi bu zaten zayıflamış aç bi ilaç. Ayırdığım kemikleri verdim . Ertesi gün birşey vermedim maması bitmişti. Etrafımda dolanırken birden ayağıma saldırdı eşşşşek. Kovaladım gitti. Geldikçe kovuyorum. Mama falan yok artık aramızdaki herşey bitti.
Önce de seveyim diye elimi uzattım tırmalamıştı. Bir kere daha ayağıma saldırmışEki Görüntüle 3388990 ama kanatmamıştı. Bu sefer bitti. Nankör.:sopa:
Çok ilginç bir şeyler yaşadı korktu demek. Çok geçmiş olsun.🙏🙏🙏😔😔😔😔

Ah bir müddet kedi göresim yok. :KK62:
Bizim bahçede doğmuş büyümüş bir erkek kedimiz vardı. Kaç gündür gelmiyordu mesaisi vardı zaar. Neyse geldi bu zaten zayıflamış aç bi ilaç. Ayırdığım kemikleri verdim . Ertesi gün birşey vermedim maması bitmişti. Etrafımda dolanırken birden ayağıma saldırdı eşşşşek. Kovaladım gitti. Geldikçe kovuyorum. Mama falan yok artık aramızdaki herşey bitti.
Önce de seveyim diye elimi uzattım tırmalamıştı. Bir kere daha ayağıma saldırmışEki Görüntüle 3388990 ama kanatmamıştı. Bu sefer bitti. Nankör.:sopa:
Oooyyyy geçmiş olsun nedir bu arkadaş, hem bak hem hertarafın çizik içinde kalsın birde yetmiyormuş gibi siyah giydim kazağım tüy içinde gelde topluma çık😏

O değilde sokak kedisi aşısız nolucak 3,4 gün sen kediyi göz hapsinde tut takip et

Oooyyyy geçmiş olsun nedir bu arkadaş, hem bak hem hertarafın çizik içinde kalsın birde yetmiyormuş gibi siyah giydim kazağım tüy içinde gelde topluma çık😏

O değilde sokak kedisi aşısız nolucak 3,4 gün sen kediyi göz hapsinde tut takip et
Sağol canım. Geldi biraz önce gayet normal ...hergele...

Ama saldırması normal değil. Canım sadece Anne kediler saldırıyor sokakta. Ben saldıran bir erkek kediye hiç rastlamadım Tabii ki huysuz kediler varmış ama hani bana hiç denk gelmedi. Bence de git hastaneye.
Bunu normal hali :işsiz: sağol canım.

Ay yok kuduz değil her zamanki kedimiz ...
Disaridaysa ve diğer kedilere teması varsa olma ihtimali yok diyemiyoruz biz hiç 😞 ama evdeyse sorun yok. Zaten aşıyı olunca baya uzun süre olmana gerek kalmıyor. Ben ünv de hayvan beslenmelerine vs katilirdim toplulugumuz vardı baktım olmicak gittim yaptım iğneyi rahat ettim

bugün mutfaktan çıkamadım. daha da işim var.
sabah tahinli tost ekmeği yapayım dedim kafam karıştı yanlış yaptım olmadı. o vaktimi aldı. neyse sonra yulaf tost yaptım. sonra atalık tb unu ve glutensiz bir unla ekmek mayaladım. daha o yapılacak. şimdi kahve makinemi temizliyorum.
daha gultensiz unlarla peynirli poğaça ve akşam yazdığım unsuz şekersiz kurabiyeyi yapacağım :KK35:

bugün mutfaktan çıkamadım. daha da işim var.
sabah tahinli tost ekmeği yapayım dedim kafam karıştı yanlış yaptım olmadı. o vaktimi aldı. neyse sonra yulaf tost yaptım. sonra atalık tb unu ve glutensiz bir unla ekmek mayaladım. daha o yapılacak. şimdi kahve makinemi temizliyorum.
daha gultensiz unlarla peynirli poğaça ve akşam yazdığım unsuz şekersiz kurabiyeyi yapacağım :KK35:
Kolay gelsin 🧿

X