Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar :KK25:
Oğlumu namaza getirdim camiye.
Cami avlusunda yürüyüş yapıyorum. :spor:

Bugün çok dolu dolu birgün geçirdim. Sabah kahvaltıya öğleden sonra bebek mevlidine davetliydim. Yeme içme anlamında tehlikeli bir günü çok az zararla kapattım bence. Biraz sonra dün ve bugünün menüsünü paylaşacağım :KK51:
Yarın da çok istemesem de sıkı bir programa katılıyorum. Arkadaşımın zoruyla sıfır karbonhidratlı bol detoks sularıyla dolu bir 14 güne giriş yapacağım. Dualarınızı beklerim:KK48:

Kizlaaar merhaba. Nasılsınız ? Ben çok özledim burayı . Meğer ne büyük bir yer kaplamış hayatımda Elhan Elhan kaptanım ve tüm arkadaşlarım . 🥹 Kurallar değişmiş sanırım birkaç mesaj gördüm ama emin olamadım🥰
Tatlım merhaba :KK25:
Biz de özledik seni ama :oops:
Ev yerleştirmesi % 98 bitti mi 😅
Tartı günlerimiz bir de spor günlerimiz değişti onun dışında aynıyız be ya :KK69:
Yeni şişkolarimiz var , hep beraber heyecanla , şevkle yuvarlanıp gidiyoruz. :KK28:Geliyor musun bu hafta:KK72:

İyi akşamlar :KK25:
Oğlumu namaza getirdim camiye.
Cami avlusunda yürüyüş yapıyorum. :spor:

Bugün çok dolu dolu birgün geçirdim. Sabah kahvaltıya öğleden sonra bebek mevlidine davetliydim. Yeme içme anlamında tehlikeli bir günü çok az zararla kapattım bence. Biraz sonra dün ve bugünün menüsünü paylaşacağım :KK51:
Yarın da çok istemesem de sıkı bir programa katılıyorum. Arkadaşımın zoruyla sıfır karbonhidratlı bol detoks sularıyla dolu bir 14 güne giriş yapacağım. Dualarınızı beklerim:KK48:
Bizede at bakalım belki bizde sulaniriz 😅

iyi akşamlar herkese :KK53:
LenaG LenaG Elhan Elhan

12 Şubat 2024 Pazartesi

İlk öğün 11.00
11 fındık fıstık, 1 kare bitter, filtre kahve

öğlen 12.00
asrın tandırı lavaşı içinde 6 falafel ve marulla dürüm, 1 küçük kase brokolili salata, 1 tk bal

ara 15.50
sütte bekletilmiş yulaf ve chia tohumlu çilekli lapa, 15 fındık fıstık, yeşil çay

akşam 19.30
2 kepçe yayla çorbası, kıymalı taze fasulye, marul salatası, 1 tk bal, 2 tk ev yoğurdu, 3-4 lokma glutensiz ekmek

şimdi yeşil çay içerim.
1,5 lt su

Menümü yazayım
Sabah
Bir haşlanmış yumurta
Bir dilim hindi füme
Beş tane zeytin
Bir kk peynir
Bir küçük salatalık
Şekersiz çay

Öğle
İki kepçe mercimek çorbası