Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaa tartı günü tatil günü yapmıyoz mu 😂 ben valla bugün yedim. Gelsin poğaçalar gitsin pizzalar 🙈 karbonhidrat eksikliğinden başım ağrıyor artık o yüzden bugün karbonhidrat günü yaptım 10 Şubat karb günümüz kutlu olsun 💐🤭💖🥳
Canım daha önce diyet yaptığımda tartı gününde Waffle yiyordum işte bir tatlı yiyordum Ama bu sefer benim için her gün aynı. Bugün bir istisna yaptım ama onun için de kahvaltımdan öğle yemeğimden akşam yemeğimden Vazgeçtim menüme bakabilirsin 🤷‍♀️

Eee şeyyy karnıma ağrı girdi stres yaptım aynı zamanda iştahım kesildi 🙏
İyi akşamlar nazar boncukları 🧿🧿🧿💙💙💙
Yeni haftamız hayırlı olsun. Bol eksili bir hafta tamamlayacağımızı ümit ediyorum. Hepimizin hayatında zorluklar olabiliyor ve bu zorluklar bazen moralimizi bozuyor veya özel bir gün oluyor o zamanlarda küçük kaçamaklar yapabiliyoruz. Ama önemli olan yedim bozdum değil bir sonraki öğünümde dengeleyeceğim ve yoluma devam edeceğim,başaracağım demek. Sonuçta niye buradayııııızzzz çıtır olmak içiiiiinnnn 🎉🎉🎉🎉
Hepinize güveniyorum,çok öpüyorum 😘 HADİ BAŞLAYALIM 💪

aypare ackerman aypare ackerman
uranus35 uranus35
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
Nergis 35 Nergis 35
Papatyamaviss Papatyamaviss
tomrs tomrs
Lavinia_98 Lavinia_98
sibel_84 sibel_84
L LESA76
zeyneppk zeyneppk
Tutku44 Tutku44
60kiloyum 60kiloyum
sara_28 sara_28
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Keira- Keira-
arwengsd arwengsd

10 Şubat cumartesi
Saat 10.30
1 muz
Fıstıklı ezmeli ceviz

Saat12.30
2 yumurta peynirli
Zeytin
Peynir
Keçiboynuz tahin 2 çok
2 dilim ekmek

Saat 18.30
1 tavuk baget
2 kaşık şehriye pilavı
Salata
Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Cumartesi, cumartesi gibi olmamış :ıslık:
kaçamak yok muydu :KK43:
Afiyet olsun tatlım. :KK60:

10 Şubat menum

Sabah 10 30
1 kk peynir
2 kayısı
3 draje yaban mersinli

Öğle 15.30

3 kaşık şalgam ile pişmiş bulgur salatası
1 küçük ev yapimi açma
1 muska böreği mercimekli küçük
1 çatal pasta

Akşam

1 ayran 280 ml.

1,5 litre su

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
İrade bölümünde level atlayan liste 😻🥳👌🏻

Kiskansam mi diye içimden geçmedi değil :işsiz:
Canım kıskanma 😍
Senin gibi nadide birine nadide çiçeklerden hediye ediyorum 😘
IMG_20240208_110738.jpg

Teşekkür ederim kaptanım 🥰Ben genelde omad besleniyorum tek öğün yani o tek öğünde sağlıklı beslenirsem kilo veriyorum istediğimi yersem kilo kontrolü sağlıyorum ne kadar sağlıklı bilmiyorum inan canım ama kolayıma geliyor 13 kasımdan bu güne 12 kilo verdim bu yöntemle 3 haftadır yoktum yine bu şekilde tek öğün beslendim dikkat etmedim spor yapmadım sadece +300 almışım çok mutlu oldum kendi adıma bnm bünyemde işe yaradığını da görmüş oldum
Tamam canım sen nasıl rahat edeceksen öyle 😘

Bir belediye personeli olarak belediye tesisleri hem güzel uygun fiyatlı şehrin nerdeyse her yerindede var bir tesis canım hele boşluk bulursan aletli pilates e yazıl 🥰🥰
Konyaaltı' nda geçen sene zumbaya gitmiştim. Dönem dönem farklı alanlar da oluyor. Aerobik , step, pilates, fitness gibi. Hatta bisikleti de belediye kursunda öğrendim canım. :KK68:

İyi aksamlar yeni haftamiz guzel sonuclar getirsin insallah🫶🏻😻🙏🏻
En büyük kırmızı takım 😁

@Mthn83 @Elhan

10 Şubat beslenme listem

10:30

Ceyrek avokado
1 yumurta
2 ceviz
1kapya biber

13:00
Ton balikli salata
1 dilim t.b. ekmek
1 fincan yesilcay

15:50
Tarcinli Yarım muz,Yarim elma
Türk kahvesi

17:40
Firinlanmis 120 gr tavuk incik,50 gr patates,sogan

2 lt su ictim

Sabah 1 saat eliptik yapmistim
Birazdan yürüyüşe cikacagim 1 haftadir yuruyus yapmiyordum cok ozledim🫶🏻

Spor özetimi toplu sunacagim Cordelia Cordelia 🫶🏻😘
Afiyet olsun tatlım :KK68:

Yaa tartı günü tatil günü yapmıyoz mu 😂 ben valla bugün yedim. Gelsin poğaçalar gitsin pizzalar 🙈 karbonhidrat eksikliğinden başım ağrıyor artık o yüzden bugün karbonhidrat günü yaptım 10 Şubat karb günümüz kutlu olsun 💐🤭💖🥳
Ben cumartesi günleri bazen oda çok istediğim birşey olursa 1 çatal yiyorum. Genelde tatlı oluyor bu ama sadece 1 çatal fazlası yok. 4 aydirda ilk kez 75e inince yapicam 750 gramım kaldı hamburger yicem 😂😂 yani sık sık değilde mesela 5 kilo verince şunu yicem gibisinden yapsan çok güzel oluyor

X