Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün biraz moralsiz yaşıyorum günü. Sabah ne güzel başlamıştım oysaki güne. Canım sıkıldıktan sonra kahvaltı etmedim. Evi toparlayıp kızımla oğlumla parka gittik oturduk yürüdük gezdik. Sonra patlıcanlı kıymalı yoğurtlu gözleme yedim yanında gazlı içecek içtim. Paylaştık menüyü kızımla. Kızım anlat bakalım neyin var diye sordu ben de işte sabahki olaylar dedim. Bana sordu sence önce kim özür dileyecek babam mı sen mi bende bilmiyorum dedim. Sonra dedi kim önce adım atar özür dilerse ilk o cennete girermiş. Bence boşver önce sen özür dile kap cenneti 🤭😁 eve bıraktım sonra çocukları. Ben tek çıktım. Bir kitap kafede kahve içtim kitabımı okudum 45 dk. İyi geldi. Eve geldim şimdi. Öyle bir şey yapmak istemiyor canım. Kızıma örgü bebek yapıyorum onu öreyim biraz. Herkese güzel haftasonları 🥰 bana yok 🙄😕

uranus35 uranus35 ve mavi takım
Nergis 35 Nergis 35 spor kralicemiz
Mthn83 Mthn83 kırmızı kaptanimiz

tebriklerrr :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

91735993_0_4fb07_424dbc94_S.gif

kxpc43y8fb2.gif

tumblr_lw8xyvoJAb1qjkn2ho2_500.gif

81140743_59180603_55860130_1267448685_053a12308021.gif

salyut-na-prozrachnom-fone1.gif

Bugün biraz moralsiz yaşıyorum günü. Sabah ne güzel başlamıştım oysaki güne. Canım sıkıldıktan sonra kahvaltı etmedim. Evi toparlayıp kızımla oğlumla parka gittik oturduk yürüdük gezdik. Sonra patlıcanlı kıymalı yoğurtlu gözleme yedim yanında gazlı içecek içtim. Paylaştık menüyü kızımla. Kızım anlat bakalım neyin var diye sordu ben de işte sabahki olaylar dedim. Bana sordu sence önce kim özür dileyecek babam mı sen mi bende bilmiyorum dedim. Sonra dedi kim önce adım atar özür dilerse ilk o cennete girermiş. Bence boşver önce sen özür dile kap cenneti 🤭😁 eve bıraktım sonra çocukları. Ben tek çıktım. Bir kitap kafede kahve içtim kitabımı okudum 45 dk. İyi geldi. Eve geldim şimdi. Öyle bir şey yapmak istemiyor canım. Kızıma örgü bebek yapıyorum onu öreyim biraz. Herkese güzel haftasonları 🥰 bana yok 🙄😕
Ne akıllı ne olgun bir yorum…kızının yanaklarından öperim.😘 Çok özeniyorum anne kızlara. Kitap kulübünde görüyorum maşallah ne güzel ne çok kitap okuyorsun. Kpss bitsin ben de devam edeceğim şimdi çok azaldı.

Ne akıllı ne olgun bir yorum…kızının yanaklarından öperim.😘 Çok özeniyorum anne kızlara. Kitap kulübünde görüyorum maşallah ne güzel ne çok kitap okuyorsun. Kpss bitsin ben de devam edeceğim şimdi çok azaldı.
Teşekkür ederim canım ❤️ inşallah kulüp çok iyi geliyor. Yoğunluğun bitsin hayırlısıyla okuruz hep beraber 🤗

Sağol canım 😘
Sağlık sorunların daha önemli hem bu hafta baya adımların vardı 😍
Vücudunun toplanmasına izin ver canım.
Elhan Elhan kaptanım için uygunsa ve ben kırmızı kaptansam hakkımı sana devretmek isterim. Benden sonra sen varsın sanırım. ♥️
Elhan Elhan kaptanım uygunsa ♥️
Ben disaridayim uygun değilse ancak akşama olur 😍
Bu bana cok iyi geldi son günlerde 🫶🏻
Eki Görüntüle 3384970
Bende çok severim 😍
Yıldızlı olanlar hedefe ulaşanlar. Sadece 2 kişi + da o da çok fazla bir artı değil gerisi çok iyi. Tebrik ederim mavi takım. Başarılarınızın devamını diliyorum 💙
Elhan Elhan
Ayy bende ulasmisim 😍
Üstümde çizik olsada 🤪
Mthn83 Mthn83 kaptanım kendine mavi kaptan seçip seçmeleri yapmanizi rica ederim. :dua::KK200:
Teşekkür ederim 😘
Eline sağlık canım. Mavi Takım uranus35 uranus35 tebrikler 🥳❤️😘 👏👏👏@Papatyamaviss Kırmızı takim tebrikler ❤️😘 Mthn83 Mthn83 tebrikler harikasın❤️😘👏👏👏
Kandirik ettin hemiii 🤪

ÇEnii yerriimmmm senden başka kimse merak etmedi beni böyle 🥲
Dun doğum günumdü hiç biriniz kutlamadınızzzz :KK12::KK12: durumumuda mı görmediniz heeehhhh şaka bi yana
Neseki yarın kocişkom kızıkamla yemeğe götürücek bizi :KK23:
Oyy ne güzel dünde düşündüm bugün dillendirdim canım. İyiki doğmuşsun neşe getirmissin bizlere 😍
Sağlıklı yaşların olsun. Bu yıl güzelliklerle gelsin sana 😍
Hiç aklımızdan cikmazsin ama dillendirmemisiz😍
Her bebekli videoda kardeşimin eşi ve sen aklima geliyorsun
Hatta kızı bogdum videolarla diyorum kendi kendime ♥️

Yerim ben o saf melek kalbi. :KK68: :KK68:
Çok tatlı bir kızın var maşallah. Allah esirgesin kuzum. :dua::KK200:
Allah kalbine evine huzur ve ferahlık versin. Bu da geçer ya hu demiş erenler. Üzme kendini bitanem mutluluk da kederler de kalıcı değil. :KK60:

Yerim ben o saf melek kalbi. :KK68: :KK68:
Çok tatlı bir kızın var maşallah. Allah esirgesin kuzum. :dua::KK200:
Allah kalbine evine huzur ve ferahlık versin. Bu da geçer ya hu demiş erenler. Üzme kendini bitanem mutluluk da kederler de kalıcı değil. :KK60:

Elhan Elhan kaptanım uygunsa ♥️
Ben disaridayim uygun değilse ancak akşama olur 😍

Bende çok severim 😍

Ayy bende ulasmisim 😍
Üstümde çizik olsada 🤪

Teşekkür ederim 😘

Kandirik ettin hemiii 🤪
Canım benim yarına kalmasın da ne zaman istersen olur. Maviş kaptan belirledin mi göremedim. Yine karışık okuyorum. 🙈

Oyy ne güzel dünde düşündüm bugün dillendirdim canım. İyiki doğmuşsun neşe getirmissin bizlere 😍
Sağlıklı yaşların olsun. Bu yıl güzelliklerle gelsin sana 😍
Hiç aklımızdan cikmazsin ama dillendirmemisiz😍
Her bebekli videoda kardeşimin eşi ve sen aklima geliyorsun
Hatta kızı bogdum videolarla diyorum kendi kendime ♥️
Teşekkür ederim canım benimmm amiin inşaallahh 🤩🤩
Yaaaaa 🤩🤩 aynı anda hamiş kalmışız o kac haftalık pekii cinsiyet belli olmuştur bilee
boğ boğ 🤣

X