Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hu huu slm kızlar düşündüm taşındım geçen katılamam demiştim ama öyle olmuyor 😁burası çok daha sıkı ve çok aktif ben size katilabilirmiyim çünkü mezunluktan sonra kilo aldım tabikisi hemen geri vermek istiyorum 🤗bu takım çok motive edici
Bu mesaja yeni gelebildim :))takimdan günlüğe gectik ama zayiflamak istiyorsak kurallar olmali o yüzden aynen devam ediyoruz 🥰
Hosgeldin yeniden 🥰🥰

Kizlarcımmmmm bugünki menüm

Sabah 1/4 simit 1 parca peynir 1/2 domates 1/2 salatalik 4 zeytin çay

Ara 1 elma 3 ceviz
Ara kış çayı

Öğle etli türlü yoğurt 1 dilim ekmek

Ara 1 incir 1 bardak ayran

Aksam kafeinsiz türk kahvesi 5 ceviz 2grisini

3litre su
Zipzip- Zipzip- @Elisa83
Cordelia Cordelia E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 💕
Ama menulerin güzel degil aksamlari es geciyosun bidaha yaziyorum emziriyosun

Nasilsin canim konusamadik bugun ❤
Iyiyim canim sen nasilsin💕
Ablanida verdiniz nasildi düğun cok guzel olmuşsun🥰
Benim bugun gelen gidenim bitmedi gelemedim sabahtan beri esimin arkadaslari incir almaya geldiler surekli kahve yaptim kaldir kondur amca kizi geldi esi cocuklari derken bugun kahveci oldum

Son düzenleme:
Iyiyim canim sen nasilsin💕
Ablanida verdiniz nasildi düğun cok guzel olmuşsun🥰
Benim bugun gelen gidenim bitmedi gelemedim sabahtan beri esimin arkadaslari incir almaya geldiler surekli kahve yaptim kaldir kondur amca kizi geldi esi cocuklari derken bugun kahvevi oldum
Iyiyim bende cok yorgunum kendime gelemedim yorucu bir gündü dün sabaha karsi geldik eve
Tesekkur ederim Düğünde guzel gecti bol bol oynadim halay disinda 🤭
Sende yorulmussun bugun gelen giden eksik olmamis 😞

Iyiyim bende cok yorgunum kendime gelemedim yorucu bir gündü dün sabaha karsi geldik eve
Tesekkur ederim Düğünde guzel gecti bol bol oynadim halay disinda 🤭
Sende yorulmussun bugun gelen giden eksik olmamis 😞
HAlayda 1 ileri 2 geri yapsaydın görmezdi kimse elbiseden🤣

Afiyet olsun canım 💕
Ama menulerin güzel degil aksamlari es geciyosun bidaha yaziyorum emziriyosun

Aksamlari canim birsey istemiyor nedense ama ögle yemegini 15.00 gibi yedim. Aalinda ögle yemegini erkene çeksem iyi olacakta. Bir türlü düzenimi oturtamadim. Gaz sancilarimiz azaldi derken.Ev okul bebek şimdide hastalik çıktı. Sürekli ya kucagimda ya ayağımda wc ye gidemiyorum . Bugün evi 7 yaşindaki oğlum süpürdü düşün yani. Geceleride yemek yapiyorum. Umarim düzene gireriz.

X