Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet ama bacaklarim kuduruyor hadi biseyler yap diye dolasim bozuklugu var ya bende aksam saatleri illa bisey yapmam gerek bi dizi mizi bisey bulayimda izlerken
Allah kimseyi dilime düşürmesin tabakçı Nergis 35 im aklıma geldikçe tövbe est...
Adım tabakci kaldı efenin annesi kadın benden korkacak tabak resmi paylasmayacak yada beni önceden tembih ediyormuş bak hıııı deyip parmak sallıyormuş
Benim de ve dilimin yarısını hissetmiyorum. Böyle şeyler olabiliyormuş

İnciri yiyeceğim. İzmir'den getirttik. Çak tadlu. şu an itibariyle burada da 00.03
İzmir incir i güzeldir bende 11 de tahinli helva yedim pişman oldum ama ufak bir şeydi allahtan
kollarında egzema gibi birsey var rahtsiz ediyor iki kolunda da var. Bide kalca filmi cekildi biraz sıkıntı varmıs bide ultrasyon çekilecek insa
Geçmiş olsun canım
Gecenin bir vakti kahve içmek ne güzel bir keyif . ben içsem sabaha kadar nöbet tutarım .
Beni hiç etkilemez çay kahve
Masalahhh Masalahhh harikasın sara cım
Tam 1 saat 20 dakika sonra alarm çalacak ve ben yeniden uyanacağım
İyi uykular ben uyandim mı bir daha uyuyamıyorum
Ben de sporumu yapiyorum
Sabah agresif sporumu yapiyorum eliptik tabata gibi ...
Aksam yürüyüş ve sonrasi yoga...
Masalahhh benimde içim kalk yap diyor ruhum amannn şimdi kim hoplayıp zıpla yapacak bak halin yok diyor ne vardı birileri benim yerimde yapsaydi

Benim de ve dilimin yarısını hissetmiyorum. Böyle şeyler olabiliyormuş
O kadar oluyormuş haa dil hissetmemek ilginç
Bende dişçiye geldim iğnelerimi yedim bekliyorum korkuyla doktor bişiler ye gel dedi bi kek meyvesuyu bulabıldım kac metre ötede oda affola az önce yediklerim
Önce sağlık mecbur olunca ne yapacaksın canım geçmiş olsun

Canım kankişim yerim ben seni.

Günaydın kızlar iyice tembellestim bu sıralar bu saatte 10 bin adım atıp gelmiş oluyordum evdede yapamaz oldum tez zamanda düzenimi oturtucagim insalahh
Elhan Kankişim seninlede köşe başlarında buluşamaz olduk haftaya hava da ısınıyor buluşuruz yine

Güne enerjik basliyorum cogu zaman zor geliyor diyorum sonrasinda nasil enerji patlamasi yasiyorsun biliyon dimi hadi kalk yap zaten geccek bitcek

Cok soguk ama haklisin hele sabah...

Güne enerjik basliyorum cogu zaman zor geliyor diyorum sonrasinda nasil enerji patlamasi yasiyorsun biliyon dimi hadi kalk yap zaten geccek bitcek
Zatenn kalkana kadar bi başladın mı anlamıyor bitiriyorsun enerjin daim olsun canım benim
Uyurdum da, koymadılar dızt da dızt
Sürekli mesaj geldi
Sessize al rahat uyu
Cok soguk ama haklisin hele sabah...
Bugün sankii daha iyi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…