Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menümü yazayım
Sabah
Bir tane haşlanmış yumurta
Bir dilim hindi füme
Bir dilim peynir
Bir dilim tam buğday ekmeği
Bir tane domates
Şekersiz çay

Öğle
Bir tabak kabak spagetti
Bir kase yoğurt

Akşam
Üç yemek kaşığı soğanlı salçalı kıyma
Bir kase yoğurt
Üç kaşık basmati pilavı

Su 2 litre spor yok

Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Bak pişman oluyormuşsun kafa kabul etmiyor demek “ben kilo vereceğim” moduna giriyor işte ya “amaann ne olacak” deseydi ?
Yedin tamam oldu bitti. En azından yediklerinin yarısını eksilterek yeniden başlayalım. Güzel sonuçlar göreceğine inanıyorum.
Haklısın çok yemek mutlu etmedi

sibel_84 sibel_84
zeyneppk zeyneppk
sara_28 sara_28
ffestinalente ffestinalente
Ellssa Ellssa
uranus35 uranus35
Jasminium84 Jasminium84
LenaG LenaG
Nergis 35 Nergis 35
HuzuRRR HuzuRRR
arwengsd arwengsd
FitVenus FitVenus
inci-zehram inci-zehram
-Murphy- -Murphy-
Ysmnondr Ysmnondr
soffty soffty

Kırmızı takımımın nadide üyeleri ❤️❤️
Hepinize Tek tek hoşgeldiniz demek istiyorum🤩
Her hafta olduğu gibi bu hafta da olan gayretinizi vereceğinizden adım gibi eminim. Diyette önemli olan 4 şey var bana göre. Dengeli ve sağlıklı beslenmek, yapabildiğimiz kadar egzersiz yapmak, bol su tüketmek ve en en en önemlisi motivasyonumuzu ayakta tutmak. Motivasyon bu topigin ikinci adı olmalı bence😀 Burada mümkün olduğunca aktif olmak sizi çok daha motive hissettirecek emin olun 💪 😎
Menülerinize beni mutlaka etiketleyin hepsine ayrı ayrı yorum yapacağım inşallah.
Bir de geçen haftaki kaptanımızın haftalık hedef listesi fikri bence çok güzeldi. Herkes haftalık hedefini beni etiketleyerek yazarsa bir liste yapabilirim🤩 Buraya kadar okuduysanız beğene basmayı unutmayın 😎🤭😘

sibel_84 sibel_84
zeyneppk zeyneppk
sara_28 sara_28
Ellssa Ellssa
uranus35 uranus35
Jasminium84 Jasminium84
LenaG LenaG
Nergis 35 Nergis 35
HuzuRRR HuzuRRR
arwengsd arwengsd
FitVenus FitVenus
inci-zehram inci-zehram
-Murphy- -Murphy-
Ysmnondr Ysmnondr
soffty soffty

Her hafta olduğu gibi bu hafta da olan gayretinizi vereceğinizden adım gibi eminim. Diyette önemli olan 4 şey var bana göre. Dengeli ve sağlıklı beslenmek, yapabildiğimiz kadar egzersiz yapmak, bol su tüketmek ve en en en önemlisi motivasyonumuzu ayakta tutmak. Motivasyon bu topigin ikinci adı olmalı bence😀 Burada mümkün olduğunca aktif olmak sizi çok daha motive hissettirecek emin olun 💪 😎
Menülerinize beni mutlaka etiketleyin hepsine ayrı ayrı yorum yapacağım inşallah.
Bir de geçen haftaki kaptanımızın haftalık hedef listesi fikri bence çok güzeldi. Herkes haftalık hedefini beni etiketleyerek yazarsa bir liste yapabilirim🤩 Buraya kadar okuduysanız beğene basmayı unutmayın 😎🤭😘
+ D Diyettenvzgctm-olmuyo ☺️

sibel_84 sibel_84
zeyneppk zeyneppk
sara_28 sara_28
Ellssa Ellssa
uranus35 uranus35
Jasminium84 Jasminium84
LenaG LenaG
Nergis 35 Nergis 35
HuzuRRR HuzuRRR
arwengsd arwengsd
FitVenus FitVenus
inci-zehram inci-zehram
-Murphy- -Murphy-
Ysmnondr Ysmnondr
soffty soffty

Benim haftalık hedefim en az 2 kilo kaptanım. Aşağısı beni kurtarmaz.

Sevgili şirinlerim. Bulutsuz bir gökyüzü gibi açık lekesiz menüler bekliyorum. Güneş gibi parlak bir tartı günümüz olsun. Bugün geçti yarın yepyeni bir gün. Dışarda güneş olmasada içiniz parlasın. Heyecanımız daim olsun.

images (1).jpeg

serap911 serap911
patimsilizm patimsilizm
Cordelia Cordelia
Busra196 Busra196
Tesnim1903 Tesnim1903
aypare ackerman aypare ackerman
Lavinia_98 Lavinia_98
gezegenfeza gezegenfeza
Beth18 Beth18
tomrs tomrs
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Papatyamaviss Papatyamaviss
Keira- Keira-
Tutku44 Tutku44
60kiloyum 60kiloyum
Elhan Elhan
🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿

İstah kontrol noktasiymis
Deldirenlerde ne gibi etki yaratiyor onu sormustum hic binetki yaratmiyormus🤣
Kızım az az sık sık yer, kalorili olan şeylerden de yer, yemek yapmayı sever, ben apayrı yaşama başlamadan önce aramızda 10 kg vardı, hala aramızda 10 kg var, ben 4 ayda baya yokuş inerken kızım çabalıyorum diyerek yerinde sayıyor 😔😔😔

Kulağını deldirmeden önce de, çocukken de az ve sık yerdi

X