Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine saglik kaptanimiz tebrik ederim dereceye girenleri,cabalayanlari ve gününü boş gecirmeyenleri

Sagol canimm

Neredesin

Tüm duygular birarada yasaniyor birde ben dugun cekimlerini yaptigim ciftlere gidiyorum baskasina i ih o yuzden teyze hala oluyorum yas gunlerinde gelip vesikalik cekiliyorlar falan

Ay leyla uykular, uykular, uykular

Oiy resmen mesut fotoğrafın bebeklerin oluyor, düşünsene birde onların evlendiğini ve fotoğraf çektirdiğini

Neden gitmiyosun başkasına

Ay leyla uykular, uykular, uykular

Oiy resmen mesut fotoğrafın bebeklerin oluyor, düşünsene birde onların evlendiğini ve fotoğraf çektirdiğini

Neden gitmiyosun başkasına
O zaman iş oluyor duygularimiz birlesmiyor... Cesit cesit insan.. herkesle ayni uyum olmaz ben sadece cekeyim geceyim havasina giremiyorum

O zaman iş oluyor duygularimiz birlesmiyor... Cesit cesit insan.. herkesle ayni uyum olmaz ben sadece cekeyim geceyim havasina giremiyorum

Çok mantıklı aslında ama ticarete dönünce bağ mağ aranmıyor sanırım. Ben bursada yaşıyorum burda birisiyle anlaştım iyiki de onunla anlaşmışım. O kadar kıymetli ki yaptığınız iş. Ben gebelik zehirlenmesiyle 36+4 te doğurdum bulutu acil sezaryene girdim. Aklımda o kadar kötü kalmış ki herşey bulutu mesela çok kötü hatırlıyordum. Kuvöze de girdi tabi neyseki 6 gün kaldı. Sonra geldi fotoğraflar ama fotoğraflara bakamadım çünkü üzülürüm diye düşünüyordum kötü hatırladığım için. 2-3 ay geçti eşim ikna etti beni bir baktım hiçte hatırladığım gibi değilmiş. O fotoğraflar olmasaydı benim için travmatik kalacaktı o anlar. O yüzden iyiki diyorum ki ben hiç sevmem fotoğraf çektirmeyi. Evlilik fotomuz bile yok hahah ben zayıflayınca bulutla çektirmek istiyoruz

Ellerine emeğine sağlık Busra196 tebrik ederim
26 Ocak kilo

19 Ocak 82,05
26 Ocak 80,6

Fark 1, 450 gram ffestinalente Elhan
7ler geliyorrrr

Yaâa 4.olmusum çok mutluyum,, peki bu hafta hangi günler sayılmıyor mesela bugün spor sayilcakmi Cordelia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…