Popüler Konu LenaG ile MasterFit

@Cordelia @aypare ackerman demin şunu yaptım nabzım 144 ü gördü baya iyi eğlenceli.. Sabahta 1 saat eliptik yapmıştım. Akşama da yürüyüş yaparım inşallah dizim müsade ederse.. Dizimi masaya çarptım işyerinde spor mu yaparsın sen :KK14:

Tatlım geçmiş olsun. :KK61: :dua:
Soğuk bir şeyler koydun mu üzerine o_O

saldım iyice ben yaa :KK12: yarın kaç çıkıcam Allah bilir 😏 yarından itibaren menü yazıcam. hatta listeye gireyim Elhan Elhan beni azcık gaza getirin kızlar patimsilizm patimsilizm @Cordelia @gezegenfeza
Düzenli menü ve bildirim şart tatlım. Toparlayim diye ara verdin zor oluyor en güzeli devam etmek. Gazdan bol ne var bizde...sen önceden başardın yine yaparsın yeter ki gerçek anlamda iste :dua::KK200:

tamam siz bi kullanında... Ben de çok kolay mineral kaybı oluyor o yüzden tereddütte kaldım. Yorumlarda da genelde düşük puanlılara bakarım orada da pek hoş şeyler yazmamışlar siz yine de dikkatli olun :KK60: ananas alacağım ben marketten haftasonu. Doğal bromelain :KK52:

Andulasyon a girdim geldim. Biraz sinirlerime de iyi geldi. Yakın zaman için tek dileğim şu kliniğe yürüyerek gidip gelmek 🙏
canım sen diyetisyende mi tartıldın evde mi? diyetisyen ne diyor bu işe meraktayım. Lütfen motivasyonunu düşürme. En doğru yöntemi belirleyince çorap söküğü gibi ilerleyecek herşey

Canım seni kaç yıldır tanıyorum. Sen bildiğini değiştirmeyen birisisin. Bana bi hak verecekler kim zayiflasin deseler bu sen olursun. Ve @Tutku44 Ama sen esnek değilsin. Hiç bir zaman düzene uymuyorsun. Bazı yeme alışkanlıklarıni değiştirmek istemiyorsun.bu şekilde olmayacak biliyorum ama sen benim yolum doğru diyeceksin. Kızarsan da kız. Düşüncelerim böyle. 🤷‍♀️
senin bildiğini değiştirmiyorsun dediğin şeyler: tamamen diyete tam adapte olamamış halimle yediğim şeyler. o beslenme zaten diyete uygun değil.
canım ben normalde hangi beslenme şekliyle zayıflayacağımı biliyorum. bana 2 öğün ve belki 1 ara ile karatayımsı uyuyor. karatayımsı derken yani; buğday yok ya da az miktarda atalık tam buğday unları ve glutensiz glisemik indeksi düşük tahıl unlarıyla yapılmış ekmek türlerini içeren beslenme şekli uyuyor. benim için en ideali ve uygulanabilir olanı bu.

Bütün yeme düzenini değiştirmeyeceksen listeye girme bence. Aşağıdaki gibi menulerle geleceksen bir şey değişmeyecek. Üzgünüm 🥺

sabah 1 kupa yeşil çay

öğlen 12.10
1 kepçe kuru fasulye
1 kase pilav
birkaç adet pancar turşusu

ara 14.00
2 parmak börek
1/5 simit
30 gr fıstıklı çikolata

ara
kabuk tarçın çayı
1 madensuyu

akşam 19.00
3 yk arnavut ciğeri
1 kase makarna
yeşillik salatası
60 gr tadelle
az baharatlı mısır
işte bu menüde zaten diyetle alakasız. işyerinde yemişim belli. hergün mutlaka pilav, makarna, bulgur pilavı çıkıyor. ana yemek çok güçlü olmayınca da mecbur yiyorum bunları.
bu menüde aralarda börek, simit var. mutlaka biri ikram etmiştir ben de zaten tam adapte olamadığım için yemişimdir.
iki defa da çikolata yemişim. bol karbolu bir menü olmuş.

60kiloyum 60kiloyum yemek istediğin zaman beynin sana oyun yapıyor. Bak böyle iyi gidiyorum menü yazmadım kilo verdim vs vs sonra yine eski düzen. Bunların hepsi kendine söylediğin yalanlar. Her böyle düşünce geldiğinde örneğin ben çikolata yemezsem diyeti hiç yapamam böyle daha iyi kilo veriyorum vb. Diyeceksin ki . YALANNNNN
çok daraldığım zaman menü yazmadan devam etmek istiyorum. o nedenle çıkıyorum. bazen menü yazmamak iyi geliyor.
ama bu haftayı kendime ayırdım. baştan iyiydi ama 2 gündür dağınık yiyorum. tokluk şekerim çok düşüyor. o da beni tatlıya itiyor.

senin bildiğini değiştirmiyorsun dediğin şeyler: tamamen diyete tam adapte olamamış halimle yediğim şeyler. o beslenme zaten diyete uygun değil.
canım ben normalde hangi beslenme şekliyle zayıflayacağımı biliyorum. bana 2 öğün ve belki 1 ara ile karatayımsı uyuyor. karatayımsı derken yani; buğday yok ya da az miktarda atalık tam buğday unları ve glutensiz glisemik indeksi düşük tahıl unlarıyla yapılmış ekmek türlerini içeren beslenme şekli uyuyor. benim için en ideali ve uygulanabilir olanı bu.

işte bu menüde zaten diyetle alakasız. işyerinde yemişim belli. hergün mutlaka pilav, makarna, bulgur pilavı çıkıyor. ana yemek çok güçlü olmayınca da mecbur yiyorum bunları.
bu menüde aralarda börek, simit var. mutlaka biri ikram etmiştir ben de zaten tam adapte olamadığım için yemişimdir.
iki defa da çikolata yemişim. bol karbolu bir menü olmuş.

çok daraldığım zaman menü yazmadan devam etmek istiyorum. o nedenle çıkıyorum. bazen menü yazmamak iyi geliyor.
ama bu haftayı kendime ayırdım. baştan iyiydi ama 2 gündür dağınık yiyorum. tokluk şekerim çok düşüyor. o da beni tatlıya itiyor.
canım pazar günü şekerim 53 tü biliyorsun sen de yazmıştın bana.. bu haftaki düzenimle çoook yoluna girdi:nazar:

canım sen diyetisyende mi tartıldın evde mi? diyetisyen ne diyor bu işe meraktayım. Lütfen motivasyonunu düşürme. En doğru yöntemi belirleyince çorap söküğü gibi ilerleyecek herşey
Ben bugün evde tartıldım ama geçen p.tesi diyetisyende tartıldım. O gün benim tartım arasında 1.5 fark vardı. Orda 112.2 çıktım eve geldim (hiçbirşey yemeden) tartıldım. Ben 113.7 çıktım. Bu sabah 114.4 çıktım.
Gerçekten gözlerime inanamadım 🤷‍♀️
Motivasyonumu kaybetmemeye çalışıyorum. Yine o ben budan sonra böyleyim döngüsüne giremem.
Hemen kendime ördüğüm 40 beden kazağımı astım dolabın önüne o kadar severek inanarak ördüm ki giyeceğim ben o kazağı 💪

canım pazar günü şekerim 53 tü biliyorsun sen de yazmıştın bana.. bu haftaki düzenimle çoook yoluna girdi:nazar:
evet çok iyi maşallah. hiç tatlı yememek gerekli.
ben de evde olunca kabak almıştım pazardan. misafir de geldi. muhallebili kabaklı kuplar yaptık. üstüne ceviz. 3 gündür ondan yiyorum. ama bugün son başka yok artık.

Ben bugün evde tartıldım ama geçen p.tesi diyetisyende tartıldım. O gün benim tartım arasında 1.5 fark vardı. Orda 112.2 çıktım eve geldim (hiçbirşey yemeden) tartıldım. Ben 113.7 çıktım. Bu sabah 114.4 çıktım.
Gerçekten gözlerime inanamadım 🤷‍♀️
Motivasyonumu kaybetmemeye çalışıyorum. Yine o ben budan sonra böyleyim döngüsüne giremem.
Hemen kendime ördüğüm 40 beden kazağımı astım dolabın önüne o kadar severek inanarak ördüm ki giyeceğim ben o kazağı 💪
diyetisyenle çalıştığında her ne oluyorsa tartı gününde birden az çıkıveriyorsun : )) o yüzden pazartesiyi bekle moral bozmak yok :21: :KK60:

X