Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar mesela motivasyonunuz düştüğünde kendinizi nasıl toparlıyorsunuz ? Ara ara moral bozukluğu oluyor mu sizde de ? Diyet sürecinde
Olmaz mı ben de bir ara “ben böyle kaldım kabul edeyim demek hayatımı böyle geçirmem gerekiyormuş” modu olmuştu.
Sonra düşünürken dedim ki “Ben ne zaman vazgeçtim ki savaşmaktan ? Hiç bir zaman ! E o zaman bu ne şimdi ?” sonra baya toparlandım.
Geçen ay da taşınma vs derken çok dışarıdan yedik kilo aldım dedim bu nasıl bir bünye nasıl bu kadar kolay kilo alıyorum. Debeleniyordum ki sağolsun Mthn83 Mthn83 bana burdan bahsetti de yine toparlandım. Çok şükür 🙏
Bir de kendimi iyi hissetmek için yaptığım küçük şeyler var benim için duş alıp bakım yapmak mesela hatta sürekli söylediğim bir şarkı var “….amazonlar asla ağlamaz” hem söylerim hem bakımımı yaparım yenilenmiş gibi olurum. Tabi bu benim yöntemim sen de kendine düştüğün an seni mutlu edecek bir uğraş bulabilirsin onu yaparken fikrin yenilecektir olumlu yönde değişecektir bence.
Ayh ne yazdım kusura bakma çenem düştü yine 🤣

ffestinalente ffestinalente etiketleyemiyorum az yedim midem kendisini yiyor şu an 🤣🤣🤣 o degil kanguruya da cevap atacaktim cok keyifli özellikle bebek için 😍

Eklentiler

• IMG_20240120_220047_074.jpg
    IMG_20240120_220047_074.jpg
    107 KB · Görüntüleme: 29
  • 20231112_151817.jpg
    20231112_151817.jpg
    141,2 KB · Görüntüleme: 34
İyi akşamlar
20.01.2024
Sabah yok
Öğle yok
Ö.den sonra 1 porsiyon sade börek,çay
Akşam 1 çorba kasesi yeşil mercimek çorbası

Gündüz pek içemedim canım çekti filtre lahve içiyorum

Su 4 lt 5000 adım

ffestinalente ffestinalente Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım yeşillik protein ekle mutlaka menülerine❤️

Oh kaldığımız yerden devam 💪🏻
Çok dengeli ve sağlıklı olmuş. Su da harika 🧿
Beklesin bizi cuma ♥️

Afiyetler olsun. Apada kısır var mıydı 🙄

Serbest gün müydü canım?

Menüye bayıldım çok dengeli tam emziren ama formuna dikkat eden ana menüsü bu 🧿

Yaa nasıl güzelsiniz ♥️
Daha çok heveslendim şimdii bizimki de gelsin fink atıcaz amin 🥳
O muzu da yemeyecektim de acayip şekerim düşmüştü. Oğlanı uyutabilmek için enerji gelsin dedim 😅😅
Kanguru ile gezmesi cok zevkli canım, insaallah bol bol yürürsünüz tabi biz de amin 🤗

Allahim ben zayiflayamiyorsam arkadaşlarımı sismanlat duasi mi😂

Yanyana olsakta o dolmalar bende olsada Benim yiyebilecegim en fazla iki dolma olur midemi hissettigimde kendimi cooook kötü hissediyorum🥹 dolu doluluk çok kötü bir his benim icin ama sana huzur veriyor sanirim shjkl😂
:KK11:hıh huzur muuuu😐
Yok ben de sevmem ıyyyyyak.:lülülü:
Mide dediğinin 3 de biri boş olur di mi ama :nazar:
Zaten daha yiyebilecekken bıraktım :cool:

X