Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşgeldin 😍

Sabahı kime soralım 🙄😅

😘 Sordum sorusturdum. Önce çocuk doktoru ile görüşeceğim bugün bı haber alayım bakalim

Benim diyetisyen haftaya bana mercimek köftesi verecek çok mutluyum. Yeniden aşık oluyorum kadına 😍

İngilizceden 100 alıp Türkçe'den 76 alması zoruma gitti. Çocuğum ana dilinden nasıl yaparsın demiştim 🙄🙁Ama sonra performans aldı. Toparlayacak inşallah. İkinci yazilidan 96 almışti galiba.

Çok uyumussun 😭

Sabah aldım telefonu elime sır verecektim sana sonra geçen sefer verdiğim sır yalan oldu. Bu sefer bana kalsın bakalım dedim 😅😅😘

Aynen canım. Biraz kendini vermiyor sanırım. Yeni nesilde dikkat dağınıklığı çok. Ders çalışırken öyle özenli sessiz bir ortam hazırlanıyorum. Odaklanması kendini vermesi için. Sınavlarda ses oldu gürültü oldu gibi şeyler yaşamaması için.

Komşumun kızında (7yas) ciltte renk değişikliği vardı. Özel bir beslenme uyguladılar yayılma yavaşlaması için. Piknik yaptiklarinda hep onada uygun şeyler koydum. Evde özel çocuk bulunması oğlumun hassaslık göstermesini kolaylaştırdı. Yoksa biraz bencil oluyorlar. Ben seviyorum ben istiyorum tarzı. Bişey diyemiyorum ikiside çocuk 🙁

Ooo süper 😍
Kuruyemiş çiğ mi😍
Kusur bulucam 😅😅😅
Çok teşekkür ederim canm'🥰

Telefonsuz kaldığına üzüldüm. Bir an önce yapılmasını veya değiştirilmesini dilerim canım. Üzülme Allah başka sıkıntı vermesin. Sorun giderilirse gelirsin kuzum. :KK60:
Çok teşekkür ederim kaptan eşimin telefondan girerim ara ara 'geçici telefonum var ama eski tip sadece arama yapıyor ' telefon servisten gelmesi 20 25 gün alırmış .amin canm' ben sabah telefon dan kilo bildirim yapmaya çalışırım

Efenin_Annesi Efenin_Annesi tatlım geçen cuma gelecektin🥺bak ikinci cuma geldi. :KK51:
Bekleme de de beklemeyim. :KK14:
All beniii yanına geldim bomba gibi ama şaka değil tam bomba 104 kg ile merhabalar yeniden abla tut saçımdan başımdan bırakma beni gidecem desemde bağla ellerimi 🫶✨💫

Aslında vardı ama ödem beni bozdu 🙁 keşke dışarı haftaya gitseydim dedim. 100 hafta zaferlerinden biri de benim olsaydı 🤲

Hayırlı haberlerle gelsin canım. Anne olarak öncelikleri farklıdır. Bende heyecanla bekliyorum gelişmeleri Efenin_Annesi Efenin_Annesi

Bu ilk haftanda seni heyecanlı görmek çok güzel iyi ki cagirmisim seni. Sana iyi gelmesine çok sevindim 😍
Buraya yazdım diye anımsıyorum yazmadım mi ben dur hemen alintiliyim cnm bekle ama evet çok şükür iyi haberler aldık Dr dan allahima hamd olsun.

Arkadaşlar dün tekrar kontrolünün vardı göz tansiyonumuz 28 di 17 ye düşmüş ilaçlar fayda etmiş çok şükür 🤲 korneasinin kalin olmasına sevindim dedi Dr çünkü kalıtsal hastalığına gözünü tetiklediği için hasarı engellemiş kalınlığı. Raporlu göz damlası çıkarttı doktorumuz , birde tablet eğitimi vermemiz söyledi bir uygulama üzerinden 3 ay sonrasına kontrole çağırdı.
Elhan Elhan
Hazırım ben kimin takimindayim abla

Kiloma bağlı yapabilirim, geçen cuma 110.4tü. Bir süre ödül yapmasam iyi olucak zaten arada kaçamaklarım oluyo birde bilinçli bilerek isteyerek yemek istemiyorum. Ama çokta çekti bilemiyorum
Lahmacun değil şu an ama bir pide reklamı gördüm ağzım açık kaldı o nasıl pide yemek yaaa
Neyse çay içmeye devam

X