Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben hemen kalktım hayatım erken doğum yaptım bı hafta kuvezde kaldı kızım uc saatte bı yoğun bakıma gırdım hep vs vs yanı cabuk topladım , suan da da havalar bı oyle bı boyle yürüyüşe çıkmak da zor hergun bebekle leslıe dıyorum ama denıcem bı bakalım agrım sızım olmazsa devam ederim ıkıncı sez dıye sanırım hala acıyor
Cok gecmis olsun cok üzüldüm, umarim bir an önce iyileşirsin. Tam iyi hissetmeden evde yapman senin icin daha iyi olur 🥲 of o ilk günün acisiyla her sey o kadar zordu ki. Ben de sık sık kalkip yürümeye calisirdim seni düşünemiyorum 😔 evet hava mesela dün cok guzeldi sanki yaz gelmis gibiydi, şimdi soğuk 😕 sen kendini iyi hissettiginde disari çık bence canim 2. kez olmuşsun hiç zorlama

Hastanede bebişin gelmesini beklerken yanimda getirdiğim beslenmemi yapayim🌸

IMG_20240106_130355.jpg

Arka planda hazirlanip Sunum yapmak gibi dusundum ben tabi daha once boyle küsmeli bir durumdan haberim yoktu ki boyle bir firsat oldugunu da bilmiyordum 🤭🫂
canım özel fobisi var ben de. Yani oluştu kk dan sonra. Özelde bişey var. Biri trip yapıyor öbürü küsüyor. Kaç kez oldu. Ne olduğunu bile anlamıyorsun. Aslında güzel oluyor. Foto atıyoruz öncesi sonrası. Dertleşiyoruz ama işte sonrası felaket 🤷‍♀️

canım özel fobisi var ben de. Yani oluştu kk dan sonra. Özelde bişey var. Biri trip yapıyor öbürü küsüyor. Kaç kez oldu. Ne olduğunu bile anlamıyorsun. Aslında güzel oluyor. Foto atıyoruz öncesi sonrası. Dertleşiyoruz ama işte sonrası felaket 🤷‍♀️
Hic gerek yok o zaman şey gibi olmus gercek karakterler ayni evi paylaşınca ortaya cikar gibi🤭 halbu ki ne gereksiz şeyler küsmek alinmak... Bir sey varsa açıkça söyle geri cekilip anlamamizi bekleme bulmaca çözmeyi sevmem 😂 hayat duzenimde küsen trip atan kisiye tahammulum yok,iletisim kur bu kadar basit.

Hic gerek yok o zaman şey gibi olmus gercek karakterler ayni evi paylaşınca ortaya cikar gibi🤭 halbu ki ne gereksiz şeyler küsmek alinmak... Bir sey varsa açıkça söyle geri cekilip anlamamizi bekleme bulmaca çözmeyi sevmem 😂 hayat duzenimde küsen trip atan kisiye tahammulum yok,iletisim kur bu kadar basit.
Vallahi ben de yaşlandım. Bir sürü derdim.var uğraşamıyorum onu ima etti, ben biliyorum niyetini vs lerle. kimseye niyet etmiyorum kimsenin de niyetini okuyamam. Beyan esastır ne diyorsam o. Karşımdaki de ne diyorsa o. Boşluk dolduramam😉

Cok gecmis olsun cok üzüldüm, umarim bir an önce iyileşirsin. Tam iyi hissetmeden evde yapman senin icin daha iyi olur 🥲 of o ilk günün acisiyla her sey o kadar zordu ki. Ben de sık sık kalkip yürümeye calisirdim seni düşünemiyorum 😔 evet hava mesela dün cok guzeldi sanki yaz gelmis gibiydi, şimdi soğuk 😕 sen kendini iyi hissettiginde disari çık bence canim 2. kez olmuşsun hiç zorlama
Cok sukur gectı gıttı zor gunlerdı sımdı tadını çıkartmaya çalışıyoruz , ıkı regldır sez başlangıç yerımden sol bacağım ılk ıkı günü tutmuyor acıyla ıkı büklüm kalıyorum bozdularmı benı naptılar 😂 hafıf hafıf bakıcam kızım 4 aylık oldu nerdeyse evde bısıler denıcem az daha gecsın oğlum var bırde 5 yasında hayat hızlı yoğun akıyor 😍

Günaydın geçmiş olsun salgın var gerçekten bence

Günaydınlar güzel hanımlar
Haftasonu benim için en tehlikeli zaman diyet sürecinde 😂😂😂 kendimi frenlemek için buraya uğrayacağım 🤭

Cordelia Cordelia tatlım kürünü yapmanin büyük bir güveni hissiyle yollara düşüyorum. :KK55:
Kocayı sahibinden' le başbaşa bırakmanın keyfi de cabası. Yoldaki kedilere bulaşmama mani oluyor. :KK62:Katilmak isteyen olursa :KK25:

Günaydın canım ☀️
Çok geçmiş olsun,hem salgın hem havaların dengesizliği . cabucak iyilesirsin inşallah.

Tatlışım kedidir o kedi :KK36:
Hasta olmayacaksın inşallah 🙏 Biraz dinlen . Sıcak bir şeyler iç meyveleri dilimle üzerine sıcak su bir çay kaşığı da bal ekle. Boğazını yumuşatır. :dua:
Yasak ablam diyetisyen kızıyor 😅🙄
Acil şifalar dilerim canım 😘
😘
ösletmem kendimi
Kaptan gözün üstümüzde olsun bak diğer kaptan tek gözle nasıl takip ediyor
Jasminium84 Jasminium84 geçmiş olsun inşallah ♥️
Sen gelene kadar ben bakarım takıma hiç merak etme 😍
Tatlı yasak 21 gün şekersiz yapıyoruz. Bugün 1.gun hayti katıl bize😻
Ayy ben en son pazartesi yedim 🙄
Diyetisyen bana hafta sonu için aralıklı oruç yazdı. İyi yedim ama can sikintisina aç hissediyorum.

Ben bebegi uyuttum daha yeni yapicam kahvalti 🤣 sabah 10da yine kahve ictim şimdi 2 haslanmis yumurta 2 dilim ekmek ve biraz domates yicem yeter 😁 sabahtan beri de 1.5 lt su ictim sanirim barajlar da benim yüzümden azaliyor 🤣 hic dikkat etmemistim ama bayagi iciyormuşum 😬
Şimdiden afiyet olsun kuzum, su iyidir iç bol bol hem süt de yapar 😍🥰

Hadi sana da kolay gelsin canim
Sağol canımm 😘

Elimden geleni yapmaya çalışacağım. Ama yarın arkadaşta gün var sağlığım izin verir de gidersem orada neler yiyeceğimi kestiremiyorum ama öyle olduğu zamanlar tek öğün yapıyorum dengelemek için hani sadece orda yiyorum gün boyu başka bir şey yemiyorum mesela
Bunu yapabiliyor olman şahane birşey canım, biraz da hareket edersen hiçbirini olmaz günden eminim ben 💙🥳

Kaptanım Cuma menüsü olduğu için rahat davrandım, bugünden itibaren dikkat edeceğim😍
Kahvaltım
Evet kuzum cumaları daha rahatız ben de tabii ki 😁💙Dengeleyeceğine eminim 🙏🏻🥳 afiyet olsunn 🥰🥰

Yok ayip kazanmak var küstüysen sana baklava göndereyim tatlı tatlı ye.😘
Takım arkadaşlarımı rahat bırakır mısın pliizzzz 🥲🤣🤣

X