Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben başladım 40 dakika

Eklentiler

• IMG_20240106_122520.jpg
    IMG_20240106_122520.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 23
Cordelia Cordelia tatlım kürünü yapmanin büyük bir güveni hissiyle yollara düşüyorum. :KK55:
Kocayı sahibinden' le başbaşa bırakmanın keyfi de cabası. Yoldaki kedilere bulaşmama mani oluyor. :KK62:Katilmak isteyen olursa :KK25:
Ay bu kocalar hep sahibinden de araba bakıyor di mi😄 kaptanım devam et p.tesi muhteşem eksi gelecek .😊

Canımm haftasonu hepimiz için zor geçiyor malum aileyle en kıymetli en verimli zamanı haftasonları geçiriyoruz amaaa sen ilk önce kendin için sonra da ailen için sağlıklı ve çoookkk lezzetli alternatifler üretebilir ve yiyebilirsin pekala da 🎉🥳🥰
Elimden geleni yapmaya çalışacağım. Ama yarın arkadaşta gün var sağlığım izin verir de gidersem orada neler yiyeceğimi kestiremiyorum ama öyle olduğu zamanlar tek öğün yapıyorum dengelemek için hani sadece orda yiyorum gün boyu başka bir şey yemiyorum mesela

Canım menün karbonhidrat ağırlıklı olmuş, biraz daha protein ve çokça sebze eklersen hem daha hızlı hem kalıcı kilo verebilirsin afiyet olsun
Kaptanım Cuma menüsü olduğu için rahat davrandım, bugünden itibaren dikkat edeceğim😍
Kahvaltım

Eklentiler

• IMG_4254.jpeg
    IMG_4254.jpeg
    161,1 KB · Görüntüleme: 25
Elimden geleni yapmaya çalışacağım. Ama yarın arkadaşta gün var sağlığım izin verir de gidersem orada neler yiyeceğimi kestiremiyorum ama öyle olduğu zamanlar tek öğün yapıyorum dengelemek için hani sadece orda yiyorum gün boyu başka bir şey yemiyorum mesela
Tek öğün güzel ama günlerde genelde karbonhidrat tüketiliyor tek öğünde protein tercih et canım eğer kıymalı börek vs yemediysen

Tek öğün güzel ama günlerde genelde karbonhidrat tüketiliyor tek öğünde protein tercih et canım eğer kıymalı börek vs yemediysen
Ayy ben iflah olmaz bir tatlıcı olduğum için yarın hakkımı tatlılardan yana kullancam maalesef 🥹 ama eve gelince yoğurtlu pul biberi limonlu küre başlarım diye düşündüm telafi etmek için

Canim yürüyüş sezaryen için çok faydali. Doktorum hep bana ne kadar çok yürürsen o kadar çabuk iyileşirsin demişti. Ben 2. gun disardaydim 🥰
Ben hemen kalktım hayatım erken doğum yaptım bı hafta kuvezde kaldı kızım uc saatte bı yoğun bakıma gırdım hep vs vs yanı cabuk topladım , suan da da havalar bı oyle bı boyle yürüyüşe çıkmak da zor hergun bebekle leslıe dıyorum ama denıcem bı bakalım agrım sızım olmazsa devam ederim ıkıncı sez dıye sanırım hala acıyor

X