Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaçamaklı menümü yazayım😔
Sabah yarım avokado ile 1dilim peynir 2 tane etimek 2tane kapya biber közlemesi
Ara öğün sütlü kahve 2tane beypazarı kurusu 1tane çikolata
Akşam
Yine kuru fasulye pilav yoğurt ama pilav 1tabak 😒
2lt su spor henüz yapmadım ama yarım saat Leslie yapmayı düşünüyorum

Kaçamaklı menümü yazayım😔
Sabah yarım avokado ile 1dilim peynir 2 tane etimek 2tane kapya biber közlemesi
Ara öğün sütlü kahve 2tane beypazarı kurusu 1tane çikolata
Akşam
Yine kuru fasulye pilav yoğurt ama pilav 1tabak 😒
2lt su spor henüz yapmadım ama yarım saat Leslie yapmayı düşünüyorum
Afiyet olsun canım 😘 Sabah kahvaltısı çok güzel. Kaçamak yapa yapa öğrendik temiz beslenmeyi. Yarın bol sebzeli güzel bir menuyle telafi edersin. 👍 Bugün temizlik yaptığın için zaman bulamadin . Leslie cankurtaranin olsun inşallah 🙏

Menümü yazayım iki dkk ayyy ne yoğun bir gün
Sabah
1 haşlanmış yumurta
2 çeri domates
Yeşillik
Lor peyniri
2 Tatlı kaşığı tahin pekmez

Ogle
1mandalina

Akşam
3 adet karnabahar kızartması
Biber kızartması
Hepsi fırında
Ayran
1 parça lavaş
Su1.5 litre
Spor 150 ip
Sınavım vardı bugün yürüyerek 8 km yaptım.git gel ama saat ve telefon yoktu yanımda gorselim yok ama 13 bin adım vardır
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 😘 Sınavdan başarılı sonuçlar gelir inşallah. :dua::KK200:Kizartmalar fırında bu enfes :super:Yuruyus de mükemmel tatlım. Fotoğraf olmadığı için puan yazılmaz olsun ama bol kalori harcatmis :KK9:

ADINIZ: serap
YAŞINIZ:24
BOYUNUZ: 172
KİLONUZ: 82.70
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ: nişanlı
MESLEGINIZ: hemşire
ÇOCUK SAYISI: 0000
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: polikistik over, insülin direnci
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:
inşallah olmuştur :110:
Hem de çok güzel olmuş. :KK36:
Çıtır adayı bir hemşiremiz oldu. Hayırlı olsun. İstediğin kiloya inmeni dilerim Serapcim. :dua::KK200:
Bu hafta menü bildirimi yapmanı isteyeceğiz senden. Son öğününü bitirdikten sonra saatleriyle öğünlerini , kısaca yediğin ictigin ne varsa kalem kalem yazıyorsun sonra kurtlar sofrasında biz seni linçliyoruz. :KK53:
Şaka tabi ki en güzel menüleri yapmaya başlayıncaya kadar elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. :KK19:
Beni etiketlemeyi unutma canım.
@ 👈 işareti tıkladıktan sonra boşluk bırakmadan Elhan yazıyorsun. Detayları , sormak istediklerini hafta içinde tamamlariz. :KK68:

Günün menusu :kk77:
Kahvalti 11.45
Kahvaltıdan önce şu yesilcay
45 dk neslie
Ara ogun
3 hurma Yemesem olecem sanki :KK48:
Akşam yemeği 18.30
Bamya yemeği
Salata
3 kaşık bulgur pilavi

Eklentiler

• 20231224_114435.jpg
    20231224_114435.jpg
    123,7 KB · Görüntüleme: 23
Günün menusu :kk77:
Kahvalti 11.45
Kahvaltıdan önce şu yesilcay
45 dk neslie
Ara ogun
3 hurma Yemesem olecem sanki :KK48:
Akşam yemeği 18.30
Bamya yemeği
Salata
3 kaşık bulgur pilavi
Afiyet olsun Elagözlüm :super: Menun çok güzel. :KK9:Vücudunun hurmaya ihtiyacı varmış demek ki 🥰 Akşam öğünü de çok dengeli. Kahvalti tabaginda , karnabahari secebildim ama diğerinin ne olduğunu pek anlayamadım, haşlanmış yumurtayı görmesem omlete benzettim olamaz değil mi . :confused:

Bugün sahilde 1 saat yürüdüm. Pis bir rüzgar vardı denizden gelen. Başımı ağrıttı. Atkıyıda arabada unuttum. Geri dönüp almim yürürüm dedim. Fena yaptı. Burnum da çok hassastı. Sası sası balık kokuyordu. Hepsi elele verdi sanki. Şimdi başağrısı yaşıyorum. Gün içi güneşliydi çıkarttım atkıyı. İkindi sonrası ve deniz kenarı rüzgârlı olacağını tahmin edemedim.
Başağrım hafiflerse ip atlicam atlarsam yazarım Cordelia Cordelia

Bugün sahilde 1 saat yürüdüm. Pis bir rüzgar vardı denizden gelen. Başımı ağrıttı. Atkıyıda arabada unuttum. Geri dönüp almim yürürüm dedim. Fena yaptı. Burnum da çok hassastı. Sası sası balık kokuyordu. Hepsi elele verdi sanki. Şimdi başağrısı yaşıyorum. Gün içi güneşliydi çıkarttım atkıyı. İkindi sonrası ve deniz kenarı rüzgârlı olacağını tahmin edemedim.
Başağrım hafiflerse ip atlicam atlarsam yazarım Cordelia Cordelia
🧿🧿🧿👏👏👏Canım sen açlık yapıyorsun çok yorma kendini 🥰

Hi hi ben 🙈 ben uzun aclik yaparsam artı çikiyorum.vucut strese girip Kortizol uretip ödem mi oluyormus neymis,ictigin suyu tutuyormus
Çok şaşırdım cidden. Benimki de içiyorum suyu hemen çıkıyor. İçmesemde sabaha kadar 2 defa kalkıyorum ya. Açlık yapıyosun su da içmiyosun ne işin var dimi. Yok illa gidicem
Hepsi sizin simit benim olsun :KK36:
Benim de gözüme simit ilişti

Hem de çok güzel olmuş. :KK36:
Çıtır adayı bir hemşiremiz oldu. Hayırlı olsun. İstediğin kiloya inmeni dilerim Serapcim. :dua::KK200:
Bu hafta menü bildirimi yapmanı isteyeceğiz senden. Son öğününü bitirdikten sonra saatleriyle öğünlerini , kısaca yediğin ictigin ne varsa kalem kalem yazıyorsun sonra kurtlar sofrasında biz seni linçliyoruz. :KK53:
Şaka tabi ki en güzel menüleri yapmaya başlayıncaya kadar elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. :KK19:
Beni etiketlemeyi unutma canım.
@ 👈 işareti tıkladıktan sonra boşluk bırakmadan Elhan yazıyorsun. Detayları , sormak istediklerini hafta içinde tamamlariz. :KK68:
Anladım 🙏 teşekkür ederim yarın ogunlerimle başlıyorum ❤️❤️

Afiyet olsun Elagözlüm :super: Menun çok güzel. :KK9:Vücudunun hurmaya ihtiyacı varmış demek ki 🥰 Akşam öğünü de çok dengeli. Kahvalti tabaginda , karnabahari secebildim ama diğerinin ne olduğunu pek anlayamadım, haşlanmış yumurtayı görmesem omlete benzettim olamaz değil mi
😂 Haklisin anlasilmamasi normal 😁Rendelenmiş patates var tavada az yağda pisirip üzerine kasar serpiyorsun ama ben tavandan tabağa alırken bozdum karışık bir görüntü oldu :işsiz:

Oluyor 🥺 dün 17 gibi bir cennet hurması yedim üzeri chia ve kakaolu . Ertesi gün yani bugün artiydim.
Üzüldüm senin adına
O kadar huzurlu , mutlu ki kuzum. :KK72:Tabi bizi de mutlu etti. 😻❤️😻
Uyuyor şimdi.
Hep mutlu olsun minnoş 🐱
Bende hemsireyim canım. Grubun çoğunluğu öğretmen.
O yüzden dedim 😍
Yeni kankam mı acaba 🙄
Kankalarimdan hiç ses çıkmıyor 😔
Sen hemşire misin
Sağlıkçılar ve öğretmenler galiba
yaa meslektaş olmamız ne güzel :KK9:
Hoşgeldin

X