Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Casminim günaydın.
Magnezyum sülfat benim kalbimi durdurmak uzereymis ...ambulansla baygın hastaneye gittim.Bir tatlı kaşığı ile. Cok korkuyorum ismini duyunca. Epsom İngiliz tuzu diğer ismi de ..
günaydın balımm

amaaannn gelmiş geçmiş olsunn

o zaman ben de uzak durayım en iyisi

günaydın balımm

amaaannn gelmiş geçmiş olsunn

o zaman ben de uzak durayım en iyisi
Aidin Salihin kitabında okudum . Videolar seyrettim yapmaya karar verdim. Sonrası hastanede doktorların azarlari ..hele mesleğimi sorunca yerin dibine girdim . Herkese aynı etkiyi yapmıyor bana yaramadı..

Aidin Salihin kitabında okudum . Videolar seyrettim yapmaya karar verdim. Sonrası hastanede doktorların azarlari ..hele mesleğimi sorunca yerin dibine girdim . Herkese aynı etkiyi yapmıyor bana yaramadı..
ama nerden bilebilirdin ki iyi gelmeyeceğini, çok basit bir vitamini içtiğimizde bile bazen vücut aşırı bir tepki verebiliyor

Hele ben senin canımm

Memleket nire acaba

benim memleket işi çok karışık ya kuzumm, hiç de anlamam hangisini söylemem gerektiğini

aslen anne baba tarafından Gümüşhane/Kelkitliyim

ama doğum yerim Trabzon

amaaaa 2 yaşından beri de Ankaradayım yani 37 senedir

ee eşimin kütük de Maraş

sen nerelisin?

Elhan cım ikimiz yine erkenci kuş lariz Günaydın canım benim
Günaydın tatlışım.
Hafta sonu bugün için randevu almıştım. Kolesterol için. Gittim hastaneye doktor yok. Randevu bilgilerine bir girdim 6 Aralık
Oysa iki hafta sonrası yani bugüne o kadar emindim ki...
Hava yağmurlu yürüyüşe de gitmedim. Sen naptın bitanem.

17:00

2 kase ayranaşı (yağlı, biberli, sinamekili)
Domates,salatalık, çok az peynir ve ceviz

1,5 lt su ( yarım lt si dukan)
3 kupa kahve

Elhan @Beth18 HanimKelesimiGetir
Yaersın afiyetler olsun fezocum.
İhmal etme sakın,geçen fizik tedavi doktoruda dedi,protein alın bolcanadedi.

Benim annem de Maraşlı

Epey karışık ahahah
Benim eşiminde öyle iste giresundan gelme ama aslind aadapazarılı ben anlamadım yanii ben zaten dümdük rize

Gel canım sende dene

Evet ben Almanya’da eczaneden alıyordum

Casminim günaydın.
Magnezyum sülfat benim kalbimi durdurmak uzereymis ...ambulansla baygın hastaneye gittim.Bir tatlı kaşığı ile. Cok korkuyorum ismini duyunca. Epsom İngiliz tuzu diğer ismi de ..
Evet öyle bir tecrübe yaşamışsın,
Sinameki de olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…