Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayranaşıyla ilgisi yok kaptanım, apayrı yaşam 3. Seviye tek akşam öğünü

Uzaklara gitme kuşum, burdayım yanıbaşınızda

Gel ne olursan gel
Diyeti bozsan da gel
Halsiz, kansız kalsan da gel
Demek canın tatlı istiyor

Hâlâ istiyor mu
Yok yedim tatlı mı üstüne kahve de içtim.
Kansiz kalınca tatlı mı istiyor canın ilk defa duydum

Gel gel sensiz olmazzzzz
Rakip takıma geçince hemen nasıl acigimi görüyor sen yapma bari
Özel günler hani kansızlık

Son düzenleme:
Yazayım bari gece vakti örnek olsun kötü menü
Sabah 2yk yumurta salatası 1pogaca
Arada kuru yemiş 1kuçuk kase
Öğlen balık -yarının yarısı ezogelin
Ara çikolatalı bisküvi7tane filan
Akşam saat 5 de kıymalı makarna bir tabak küçük oğlumla ortak yedik 1kase yoğurt salata
Küçük kase irmik helvası akşam 6.30gibi
Su yok denecek kadar az
Hareket 6bin adım

Yaa aslında tam aradığım gibi . Tamam o zaman bende varım inşallah . Oldukça hakim duruyorsunuz olaya . Yardımcı olursanız çok sevinirim
Çok yaptım, açlık benim için en kolayı, sonrası çözülüyorum, onun da önünü kesmek için bikaç sefer danışmanlık almayı düşünüyorum

23 gün çok çok iyi . Tebrik ederim. Bu süreçte ne kadar kilo verdin peki? Çok kilo verdirdigini de okudum da doğru mu acaba?
Ben başlamadan önce ev doktorundan yapabilirsin onayı aldım, her hafta gidip kan verdim, her sabah evde şeker ve tansiyon ölçtüm.
Ev doktorunun cep numarası vardı, aksi bişey olsa hemen ulaşabilirdim, hamdolsun herşey çok iyi gitti.
10,500 verdim

Maşallah . Ya ben çok sağlıksız besleniyorum. Porsiyonlarim cok büyük pilav da yerim makarnads ekmek de . Abur cubur desen her gece . Özellikle çok aşırı çikolata tüketimim var . Benim vücudumun ciddi arınmaya ihtiyacı var .

Bir de sakıncası yoksa yaşın kilon ve boyun kaç acaba?

Biraz çılgın bir menü olmuş . Ölçülü ama en azından deyip modunuzu yükselteyim bari. Bende çikolatalı bisküvi ve sigara böreği yedim . Ama yarınin çok daha iyi olacagina inancım tam

Bende öyleydim, hatta bozunca yine öyleyim, o yüzden diyorum bikaç sefer programa devam ediyim diye

Tamam canim . Yalnız bı sorum olacak. Afedersin ama bu 36 saatlik oruçlarda da bağırsak boşaltım gereklimi lavman olayına sıcak bakamiyorum hic. Kafamı karıştıran tek nokta bu.
Çarşamba akşam varsa magnezyum sülfat, o yoksa sinameki içmek gerekiyor ki sabah boşaltım olsun. Bağırsaklar ne kadar boş olursa açlık o kadar az hissediliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…