Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Demek bunun hastalığı varmış haaa benin yayın telleri seni kendime çekiyor anladım simdiiii :KK60: :KK15:

Tebrikler senin elinden kurtulmaz daim olsun canim

Ayy gezom ben alışkın değilim senden bu kadar uzun menü dedim abooo gezo ne yapmış ama yinede amann amannn değil vallhi

Afiyetler olsun

Hosgeldin canım

Çok çok geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin
Her geçen gün daha bir seviyorum bu hatunu :KK68: :KK74:canim kankim :KK200::KK200:

Sen cumaya odaklan kaptanım, sana söz akşamları düzgün menülerle geleceğim 🥰
Akşamdan önceki batırdı beni 😔
Size güveniyorum canim
Selamlar herkese
26 Kasım Pazar menüm

12:00
5 hurma 3 kaşık yoğurt

17:30
1 tabak kuru fasulye
5-6 kaşık bulgur pilavı

250 ip atlama
3 Fast mil Leslie

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Afiyet olsun canım
günaydın herkese mutlu bir hafta diliyorum herkese çocugum cok hastaydı bütün haftasonu hastanede geçti o yüzden ne bakabildim ne yazabildim kusuruma bakmayın Beth18 Beth18 Elhan Elhan
Geçmiş olsun canım
Dün 75,6 geliyordum ama kuru fasulye pilav yedim üstüne de regl oldum bu gün 76 geldim maalesef:işsiz:

Cuma: 76,2
Pazartesi: 76,0
Fark:0,2

Yazacaktım vazgeçtim. Hem kuru fasulye hem bulgur=ödem olmuş sende canım. Cumaya kadar gider insallah
Günaydın can kizlarrr
Kilom eksi 100grm
Cuma.64.4
Bugün 64.3
Tebrikler canım haftasonu olmasına rağmen -100

Günaydın herkese. Yine karlı bir güne merhaba dedik.

Eklentiler

• IMG_20231127_092240.jpg
    IMG_20231127_092240.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 24
haftasonu çok düzensiz sadece hastanede ne bulduysak yememe rağmen sabitim en azından bu sevindirici çok uykusuzum günlerdir muhtemel onun ödemide vardır üstümde
geçen cuma 70,4
bugun 70,4
fark yok
inşallah cumaya güzel olur kaptanım
Beth18 Beth18
Elhan Elhan

Eki Görüntüle 3341896
Tatlım çok geçmiş olsun. Allah şifa versin yavruna. :dua:İyi bak kendine güçlü kal ki çocuğuna bakabilesin. Sabit gelmen de çok güzel. Cumaya kadar eksiye geçersin. :KK60:

Dün 75,6 geliyordum ama kuru fasulye pilav yedim üstüne de regl oldum bu gün 76 geldim maalesef:işsiz:

Cuma: 76,2
Pazartesi: 76,0
Fark:0,2

Kesinlikle regl etkisi benim 1 kilo inmişti odem bir günde senin de çok güzel sonuc alacağından eminim. Özellikle bu dönemde çok dikkat et tatlı krizi falan gelmeyecek tek ogundeysen zaten 😊

Tatlım çok geçmiş olsun. Allah şifa versin yavruna. :dua:İyi bak kendine güçlü kal ki çocuğuna bakabilesin. Sabit gelmen de çok güzel. Cumaya kadar eksiye geçersin. :KK60:
allah razı olsun canım sagolasın allah herkesin çocugunu korusun sağlıkla büyüsünler inşallah
bende cumaya eksi bekliyorum artık takıldım bir hafta ama geçicek biliyorum bir gündemi aldım ki bir günde bitsin

X