Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menüm

16:30
1 porsiyon sarma dolma
1 kase cacık
1 porsyon kısır
Marul
Karnıbahar ve lahana turşusu

Elhan sibel_84
Afiyet olsun Akrepcim. Bünyenin kıymetini bil canım valla bazı yiyeceklerin senin bünyendeki etkisi olarak ben senin yerinde olmak isterdim. Bence Çok şanslısın. ❤
Diyetteyken özlediğim ve yemek isteyeceğim şeyler sadece şunlar. En sevdiğim yemek sarmadır . Ondan sonraki en sevdiğim ev yemeğide dolmadır . Yani bunları yiyebilseydim kendimi diyet yapmıyormuş gibi hissederdim. Malesf ben diyette hiç birini yiyemiyorum. Böyle bir iki porsiyon severek bulgurlu bir menü yesem hemen sabahına +2 oluyorum . Ondan bende 60'lara geçme ödülü olarak kendime 68-69 ları görünce sarma ,dolma ödülü vereceğim.

Kızlar bu saate kadar bakmak için bile K.K ya giremedim. 18:00 de anca 2 dakika bakmaya vaktim oldu. Ondan geçmişide detaylı okumuyamıyor. Ama fırsat bulunca ara ara uğrarım. Ruhen burdayım.
Hazırlamam gereken raporlar ve atmam gereken e-mailler var . Ondan menümüde yazıp gidiyorum fıstıklarım.

Elhan Menüm

Kahvaltı : sucuklu,pastırmalı,kaşarlı yumurta
2 dilim tahıllı ekmek, 8zeytin, 2ceviz ,çay

Ara: bir kupa kahve (Şekersiz Latte ) , 1muz

Akşam: ayran aşı çorbası, zeytin yağlı kereviz

Bu gün spor yapmaya vaktim yok . Ama yatınca uyumadan önce tekrar yanınıza uğrarım diye düşünüyorum.

56 oldum ama aktif fitness yapmıştım beş sene ve kas kutlem çok fazlaydı yagim da çok azdı. Şimdi o kiloda bile öyle fit gorunenwm spor özellikle ağırlık kaldırmak bambaşka bişey yaa

Menü
Sabah 10. 30
Yarım dilim ekmek
1 yumurta sucuklu
Domates biber
1 çatal patates kızartması
2 ceviz

Ara 14.00
1 sade Türk kahvesi

Ara 17.00
Yarım portakal

Akşam 17.30
Büyük bir kase tavuklu salata
3 çatal patates kızartması

Su 1.5 lt

Saatleri tam tutturamadım. Ama 16 saatlik açlık başladı.
Elhan sibel_84

56 oldum ama aktif fitness yapmıştım beş sene ve kas kutlem çok fazlaydı yagim da çok azdı. Şimdi o kiloda bile öyle fit gorunenwm spor özellikle ağırlık kaldırmak bambaşka bişey yaa
Ben de cardio + leslie yapıyordum. 54 e kadar çıkmıştım en fazla 7 sene kadar. Sonra hamile kaldım doğurdum şimdi o kiloya inmek zorluyor biraz. Metabolizma yavaşladı haliyle.

İyiaksamlar
Aç ken ben ben degilim oldum bugün
Bi türlü geri vitese atamadım
Ruhsal açlık mı bunalimmi
Anlayamadim

Sabahları erkenden zeytinyağı ve sıcak su içmek aralıklı orucu bozar mı arkadaşlar? Ara ara yapıyordum da aklıma geldi şimdi.

Afiyet olsun canım Her şey olması gerektiği gibi

Sarma dolmayı etli bulgurlu yap. Umarım artı iki olmaz sana.
Kesinlikle diyet yapmyorum pskolojisindeyim. Böyle daha da mutluyum. Kilomda azalıyor daha ne olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…