Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dünkü menü
Sabah 1/4 gözleme
Öğlen tavuk döner çorba 2 yk pilav
Akşam patlıcan oturtma salata(16da)
Saat 8 de öğretmenler günü kutlamasi için baklava yedim 🙄
Su 500 ml
Adım 7bin küsür

Yaaa evet bazen öyle diyorum ilerde büyüyecekler bu günleri arayacağım ama işte tek başına 4 çocukla bazen çok yoruluyorum. Rabbim sağlık versin hepsine :KK36:
Masaallah dört tane mi 🤣 rabbim sağlık versin hepsine
ben bir tane hamilelikte hakkın rahmetine kavusuyordum az daha 56 kilo olmuştum en son kusup durmaktan yaz sıcağında😩 benim gibi olan var mı aranızda hiç

Meyve yemiyorum akşamları öğlenleri 13 gün oldu sadece iki kere yulafimin içine muz ve çilek katmistim 😊

Keira- Keira- canım meyve çekti konuştuk ya.
Yarım Cennet hurması ve bir portakal yedim şimdi 🤣
Ben seviyorum meyveyi. Zaten evde 2 çocuğum da olunca ister istemez meyve saatimiz oluyor 😊
Afiyet şifa olsun 🤗🤗 Ben de inşallah bugün pazardan alırım cennet hurması çok severim.

En az kaç kilo oldun? Ben 52 kiloya kadar düşmüştüm burda takımlarda ilk çocuğumdan sonra.

O yüzden bitanesin :rapci: :KK68:
Çok geçmiş olsun ellerine emeğine sağlık canım kaptanim. :KK60:Eminim harika olmuştur. :KK68:Ogretmenler Günü' n kutlu olsun. Sağlıkla yaşa :dua:
Teşekkürler hocam. Sizin de öğretmenler gününüz kutlu olsun.:KK74:
Apacilar ve ifciler karşı karşıya :KK11:
Maviş takımı kendi takımım gibiymiş gibi özenerek seçtim. :KK19:emanetti çünkü sibel_84 sibel_84 kaptanım :KK33:
:KK74:
12.00 iki dilim glutensiz ekmek, bir yumurtali omlet, acı sos, tahin pekmez ve iki adet ceviz
sibel_84 sibel_84
Elhan Elhan
Afiyet olsun canım

Elhan Elhan hocam birazdan annemlere geçeceğim. Hem bizim evdeki tartı ile tartilacagim hem annemlerin evdeki ile. İkisinin fotosunu da sana atarım. Ona göre kiloma ne yazdınız bilmiyorum. Pazartesi günü haksızlık olmasın olur mu?

Ben de ideal kilodayım. O yüzden çok yavaş ilerliyorum. Birbirimize uyum sağlarız. 🤗 Ben ilk kez bu hafta aralıklı oruç deneyeceğim. Bakalım sonuç ne olacak.
Kesin güzel sonuç alirsin canim ben aralıklı oruçla sayesinde güzel kilolar vermistim birde yeme düzeni oluşturuyor

Elhan Elhan hocam birazdan annemlere geçeceğim. Hem bizim evdeki tartı ile tartilacagim hem annemlerin evdeki ile. İkisinin fotosunu da sana atarım. Ona göre kiloma ne yazdınız bilmiyorum. Pazartesi günü haksızlık olmasın olur mu?
Zaten endişeyle yazdım emin olmadigimi da sonuç tablomuzda belirttim Sibelcim. :KK68:
Sen hangisinin esas alınmasını istiyorsan pazartesi tablosuna onu yazarız hiç endişe etme canım. :KK60:

Bugün ki menüm 13.30 da muz 1 kase yoğurt
Sade kahve
15 de 3-4 kaşık yayla çorbası 1 lokma ekmek midem kötü 😔
Su yok gibi
Akşam balık brokoli salatası

Son düzenleme:
X