Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba kızlar
59.7 kiloyum
168 boyundayım
52 kilo olmayı hedefliyorum
Endüstri mühendisiyim
Hipotiroidi, ankilozan spondilit hastasıyım bu hastalıklarını yenmek için diyet yapiyorum
Bağırsak temizliği yapmak adına fonksiyonel tıp doktoruyla çalışıyorum. Takviyelerimi alıp glutensiz besleniyorum bir haftadırEki Görüntüle 3337373
18.30- kinoali kısır ve turşu
Allah şifa versin 🤲🏻
bu arada kinoa kısırı çok güzel görünüyor 😍

Teşekkürler canım kaptanım 🥰🌸

Tatlı isteğinden ziyade demir eksikliği sebebiyle haftasonları portakal suyuyla pekmezi içiyorum canım 🥰

Meyve evet biraz kaçtı bugün, grip gibiyim hararetim vardı çok güzel geldi mandalina o yüzden 😅
geçmiş olsun canım. daha önce burada paylaştımmı bilmiyorum ama grip başlangıcında sirkeli limonlu su yapıyorum çok iyi geliyor. nette varsa bakıp atayım. şifa olur inşallah. çocuklarada veriyorum iyi oluyor. ilacı baya öteledik bu sayede
Yarım halka olmamış. Tam halka iyi giderdi:KK70::KK70:
yaa demi. gidip kalanını da yiyeyim :kk77:

geçmiş olsun canım. daha önce burada paylaştımmı bilmiyorum ama grip başlangıcında sirkeli limonlu su yapıyorum çok iyi geliyor. nette varsa bakıp atayım. şifa olur inşallah. çocuklarada veriyorum iyi oluyor. ilacı baya öteledik bu sayede

yaa demi. gidip kalanını da yiyeyim :kk77:
Yok kız yeme. Şaka yaptım

Menüm sabah 10 da
2 haşlanmış yumurta 1lokma ekmek 1dlm peynir. 5-6cig fındık
Ara yok. Bitki çayları kahve ile gecistirdim
Akşam 19 da bitti
1 balık 1 dlm ekmek(oğlanın ekmeğinden 2 isirik aldım) bol bol salata yarım halka tatlı 🙄
Balık üstüne iyi gidiyor ne diyebilirim kalanını gönderdim ama
Arkasına çay hâlâ çay
Su 1.5 oldu adım 5 bindeyim tamamlarım.
Elhan Elhan
Halka tatlısı çok ağır canım malesef sütlü tatlılar gibi masum olmuyor şerbetliler :KK43: sütlü tatlıda balığın üstüne olmaz evet ondan illa canın tatlı istediyse keşke bir dilim helva yada bir kaç hurma yeseymişsin şahane münü olacakmış ama olan olmuş artık adımlar fayda etsin inşallah. 🙏🏻

ellerine sağlık canım :KK60:
Halka tatlısı çok ağır canım malesef sütlü tatlılar gibi masum olmuyor şerbetliler :KK43: sütlü tatlıda balığın üstüne olmaz evet ondan illa canın tatlı istediyse keşke bir dilim helva yada bir kaç hurma yeseymişsin şahane münü olacakmış ama olan olmuş artık adımlar fayda etsin inşallah. 🙏🏻
sorma kaç kez gittim geldim başına bişi olmaz anne dimi diye instegramda paylaşımlar varya kulaklarımda çınlıyor :sinirli:

Teşekkürler canım kaptanım 🌸🥰

Ben de içeyim, sirke tadını pek sevmem ama ilaç niyetine içerim ☺️ 15 gün oldu hala tam toparlayamadım boğazımda hep bi ağrı var, bugün de kırgınlığım var
Azalacağına artıyor gribim 🙈

Merhaba kızlar
59.7 kiloyum
168 boyundayım
52 kilo olmayı hedefliyorum
Endüstri mühendisiyim
Hipotiroidi, ankilozan spondilit hastasıyım bu hastalıklarını yenmek için diyet yapiyorum
Bağırsak temizliği yapmak adına fonksiyonel tıp doktoruyla çalışıyorum. Takviyelerimi alıp glutensiz besleniyorum bir haftadırEki Görüntüle 3337373
18.30- kinoali kısır ve turşu
birşey sorucam. şubatta doğum var sanırım. zaten 59.7 kilosun nasıl 52 ye düşeceksin canım onu anlamadım?

havalar bir türlü soğumadığı için kasım sonu geldi neredeyse kıyafet değişikliği yapmamıştım bugün yaptım. kısmen yapıyorum zaten. çoğu dolaplarda... bazı şeyleri yer değiştiriyorum o kadar. neyse...
yine karşıma kilodan dolayı giyemediğim güzelim kıyafetlerim geldi. üzüldüm... doğru düzgün giyilmemiş bile yepyeni duruyorlar. dolaplarda da yer tutuyorlar ama napim kimseye veremiyorum. kıyafetler zaten çok pahalı artık. kıyamıyorum... görünce de üzülüyorum. tekrar giymek nasip olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Teşekkürler canım kaptanım 🌸🥰

Ben de içeyim, sirke tadını pek sevmem ama ilaç niyetine içerim ☺️ 15 gün oldu hala tam toparlayamadım boğazımda hep bi ağrı var, bugün de kırgınlığım var
Azalacağına artıyor gribim 🙈
Canım ben bunun içine çay kaşığı ile göz kararı zencefil zerdeçal ekliyorum tadı çok hoş. Eşimde sevmez. Az rahatsız hissetse ondan yapsana der. İyi geliyor. Şifa olsun inşallah
images (1).jpeg

X