Popüler Konu LenaG ile MasterFit

blonde ambition blonde ambition sende hoşgeldin canım💞 ben Sena Zeynep 14. Takimdan
:KK36: aaa seni görmek çok güzel 😃 nasılsın canım?
Bugün temizlik vardı, ceviz ve peynir aldım, yukarı çıktım, 1 cevizi bile zor yedim, zaman bulamadım ama yukarı tertemiz oldu, ütü de bitti 😃
Ooohhh misssss....
Daha erken
Ben birazdan kupayla kahve içeceğim
Biz de gün daha yeni başlıyor diyorsun 🤣 gececiyiz

Sevgilim istanbulda onun yanına gidiyorum hem gezmeye hem onu görmeye diyelim🥰

Teşekkür ederim ablacım 🥰

5.5 ay oldu calismaya devam ediyorum,is saatlerinde buraya takip edemiyorum aksamda yoğunluktan bakamiyorum
Cok sukur sağlığım yerinde düzenli kontrollere gidiyorum sağlığımi aksatmamaya çalışıyorum, sen nasilsin cocuklar nasillar koptum ben iyice buradan🙈🙈
Olsun canım varlığın yeter bizi unutmadan gelip ziyaret etmende güzel 😘
Hep gel seni görmek güzel ❤️

Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar olsun canlar❤️
Elhan Elhan ablam beni bu hafta dahil et. Grubu uzaktan izlemek gaz veriyor. Bak bende yapardım diyorum. Bu hafta mens dönemiydi. Öncesi sırası derken benim için sarsıcı ve yıkıcı oldu açıkçası. Neyse bu hafta 70 li rakamları göreceğim. Kim benimle 🤩

Eklentiler

• IMG20231103070335.jpg
    IMG20231103070335.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 23
Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar olsun canlar❤️
Elhan Elhan ablam beni bu hafta dahil et. Grubu uzaktan izlemek gaz veriyor. Bak bende yapardım diyorum. Bu hafta mens dönemiydi. Öncesi sırası derken benim için sarsıcı ve yıkıcı oldu açıkçası. Neyse bu hafta 70 li rakamları göreceğim. Kim benimle 🤩
Günaydın canım hayırlı cumalar

hoşbuldum ablacım 😍hayırlı olsun tekrardan 💐💐💐 Ayy elif icin cook sevindim yaa masallah Allah yolunu bahtıni açık etsin @Zipzip- ❤️💐

bende iyiyim hamdolsun bebegim 2 aylık oldu💙🥰 sabah aksam nedir bilmiyorum 7/24 mesaim var 🙃🙃🙃🙃😅😅😅😅😅😅😅 bebek tam bir periyot emizr gaz çikar uyut uyusun koş bir kac is yap tam bitmeden uyansın tekrat sil bastan.... veee yediklerime dikkat edemiyorum etsem iyi olacak kilo almaya basladim.. dedim acaba buraya gelsem yediklerimi yazsam gruba katılmasam olur mu ? hem spor yapmak istiyorum burasi olunca totosu kladirıyoruz 😂😂😂🤐

🤍💚💜💙❤️
Hayırlı olsun bebeğin canım güle güle büyüt hosgeldin
İşte ben de yine aynı 😂😂😂😂 gülüyorum ağlıyacak halime 🤣
Ben bugün güzel uyudum ilaç aldım ilaç sayesinde dinlendim
Dilerim sendee düzene girersin

X