Popüler Konu LenaG ile MasterFit

5. Ayıma kadar hiçte kg almadım mide bulantısından dolayı ikiz gebeliği 15 kg alarak bitirdim kızlarda 2.800 kg doğdu ikiside aynı kilodaydi kuvezede girmediler şükür 36. Haftaya kadar dayandık. oğlumda sadece 15 kg almıştım 4 kg dogdu oda ondada hiç midem bulanmadi
Maşallahh kızzz öyle böyle doğurdun büyüttün işi atlattın heee normalmi doğurdun peki

Akşam toplu menü verip kaptan yorumluyor değil mi?
Bu hafta seni hazırlık bölümünde tutacağız Chara. Günlük menü bildirimi yapılacak evet. Saatleri belirtirsen iyi olur. Cuma günü fotoğrafli bildirim( tartinin üzerine minik bir kağıda nick ve tarih ekliyorsun)
Pazartesi günü de bir bildirim var . Hafta sonumuz nasıl geçti diye kontrol ediyoruz. Bu bildirimde sadece beyan esas fotoğraf şartı yok.
Bir hafta sonunda kendini hazır hissedersen yarismalara katilacaksin. Listeye ismini ekleyeceğiz. Oradan seni takımlara alacaklar. Fazla ayrıntıya girmeyim. Geri kalanını sonra anlatacağım. :KK5:

Her ay 2 kilo versem 6 ayda 12 kilo olur

82-12 =70

Hedefim 68 benim çok iyi ama sanki yavaş gidiyorum gibi her ay 4 kilo vermem gerek gibi hissediyorum
Canım yakında ayda 4 Kiloda verirsin merak etme. Zamanla vücudun diyete alışıp, miğde de iyice küçüldüğü için insan daha rahat daha sıkı menüler uygulayabiliyor , sporla birlikte oluncada ayda 4-5 kilo çok rahatca gidiyor. :KK66:

Spor salonuna giden varmi kızlar yada evde spor yapan sporsuz olmayacak bence bu is
Canm googleden en çok kalori yakan sporlar diye yaz. Zumba,dans,bisiklet başlarda geliyordu diye hatırlıyorum ve bu tarz hem eğlenerek yapabilecğin hemde yüksek kalori yakanlardan seçersen kilo verme oranın 2 katına çıkacak yani 2 ise 4 kilo 2,5 veriyorsan onun yerine 5 kilo vermeye başlayacksın. Hemde vucut çok güzel şekilli ve sıkı olmuş oluyor. Burda ben de dahil düzenli spor yapnlar var canm ve o grup aylık yüksek kilo veriyor gerçekten 💙

Yarım litre bira içildi
blonde ambition blonde ambition sen naptın bugün taze hazirladin mi :confused:
Benim artım dünden beri yerinde sayıyor. Bu hafta ayvayı yedim gibi. Faturayı kime kessem diye düşünüyorum :KK62:
Abla benim limitim doldu 🤣 bana gelme ne olur🙏🏻 Alacak yerim kalmadı yoksa başımn üstünde yerin var bağır rahatla derdim :KK70:
Dukana bu gün geçtim ama bir şey olmaz artk napiyim şimdi yeni hazırlıyorum. Gece yatana kadar içeceğim. Daha 2 günümüz var ve ödemleri atıcaz inşlh🤣
benim hala umudum var ...:KK75:

Aman kızlar gelmiş hosgelmis :) Jou Jou Efenin_Annesi Efenin_Annesi (canimcim zaten sana demiştim hosgeldin diye ama bi daha diyim dedim)

Sabah 4 hurma ve yarım kase yoğurdun üstüne çok iş yaptım boş günümdü ve elim ayağım titredi ben de hurma diyetine son verdim yani aslında son vermek değil de akşam yine yarım kase Yoğurt ile kalan hurmalarımı yiyeceğim Şu anda çok karnım acıktığı için ve ellerim titrediği için Bu salatayı yapıp yedim bayağı iyi oldu açlığının üzerine

Eklentiler

• 20231101_145414.jpg
    20231101_145414.jpg
    138,8 KB · Görüntüleme: 24
Aman kızlar gelmiş hosgelmis :) Jou Jou Efenin_Annesi Efenin_Annesi (canimcim zaten sana demiştim hosgeldin diye ama bi daha diyim dedim)

Sabah 4 hurma ve yarım kase yoğurdun üstüne çok iş yaptım boş günümdü ve elim ayağım titredi ben de hurma diyetine son verdim yani aslında son vermek değil de akşam yine yarım kase Yoğurt ile kalan hurmalarımı yiyeceğim Şu anda çok karnım acıktığı için ve ellerim titrediği için Bu salatayı yapıp yedim bayağı iyi oldu açlığının üzerine
Canım Beth tekrar teşekkür ederim Hosbuldum 🥰🤩
Yaa ton balıklı salata çok güzel görünüyor cok severim bence bu şekilde de ilerleye bilirsin sabah akşam hurma öğlen salata şeklinde güzelde sonuç alacağından eminim sağlık akıyor 😙😙🤩 afiyet olsun bende hazırlıyorum bakalım biseyler paylasirim birazdan 😍

Abla benim limitim doldu 🤣 bana gelme ne olur🙏🏻 Alacak yerim kalmadı yoksa başımn üstünde yerin var bağır rahatla derdim :KK70:
Dukana bu gün geçtim ama bir şey olmaz artk napiyim şimdi yeni hazırlıyorum. Gece yatana kadar içeceğim. Daha 2 günümüz var ve ödemleri atıcaz inşlh🤣
Dukanı bu gün geç içtim yazacaktım 🤣 arada ki harfler gidip birleşmiş geç içtim , geçtim olmuş 🤣
Anladın sen beni abla 🤣 daha yeni içiyorm Elhan Elhan

Yukarıda yazdığım salatalari çok seviyorum
Özellikle kendi yaptıklarımı
Ton balıklı ya da tavuklu güzel oluyor
Tavuk her zaman yapamazsam da ton balığı konservesi iyi oluyor acil durumlarda geçen mikroptan indirim vardı 50kusurdu 3 tanesi aldım bende 1 tane kaldı sadece bitince tekrar alırım

Akşama kadar Oğlumun odasini temizledim
Toparladım yarın temizlikçi abla gelecek
O bütün evi temizler başka bir günde kızımın odasini halledeceğim
Evde bir kaos var yani bazen ne nerde bulamıyoruz yazın farklı bi yerde kalıyoruz o nedenle eşyalar farklı farklı yerlerde kalıyor dagiliyor

Dukan ilk günler saf protein hmmm menunu çok merak ettim. Sebze günleri ile karışık mi ilerleyeceksin acaba :confused: Kizzz doğru söylüyorsun ayak bileklerinde resmen baloncuklar var bugün fark ettim. Üzerine basınca ödem olduğu belli. o_O
Bu hafta kizlar eksi gelsin yeter önemli değil artık benim için. Sen de yen beni napim öleyim mi :63:sadece akrep kaptanım için içimde endişe var. :KK14:Cumaya kadar elimden geleni yaparım. Az önce karışık sebze hazırladım fırına atacağım üzerine sarımsaklı yoğurt. Gece de rahat uyutur. Yoğurt mayistiriyor da azıcık. :olamaz:

X