Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben karnabahar sevmem ki evde olduğu için ziyan olmasın pişireyim dedim. Kabak da var ama karnabahar erken kararıyor. Benim canım domatesli, bol acılı, tereyağlı bulgur pilavı istiyor. Yanında yufka ve turşu....ama yiyemem ki...:KK14::KK14::KK14:
Ayyy abla bizim ordada yeşil mercimekli bol tereyağlı bulgur pilavı yaparlar yeni yapılmış yufka ekmek salata turşu etten gönüllü vallahi ama bizlerin vücuduna gelmeyen besinler bunlar 🫣😔

Düzelir inşallah 🙏
İnşallah ablacım 🙏
Akşama kadar toparlanirsin yazarcigim insallah neyse hayırlısı hakkında onu dile Allah sıkıntılı durumuna ferahlık versin🤲🥰
Amin inşallah canım
Bi ağrı kesici iç cnm migren mi var benim migren atakalrim da mide bulantısı ve baş ağrısı oluyor
Migrenim yok canım ama bir kaç gündür bu şekilde maaleswf :KK43:
Teşekkür ederim tatlım. :KK60:
Benim sizle sorunum var o ne olacak :confused:
Şimdi sıkıntın var ben dert olmayim bir de :KK60:
Ömür kısa yol uzun biz yorgun... geçer diye ümit edelim geçsin gitsin. Eksilerine zeval gelmesin :dua:
🙏

aaaa süpermiş kızz
5. Ayıma kadar hiçte kg almadım mide bulantısından dolayı ikiz gebeliği 15 kg alarak bitirdim kızlarda 2.800 kg doğdu ikiside aynı kilodaydi kuvezede girmediler şükür 36. Haftaya kadar dayandık. oğlumda sadece 15 kg almıştım 4 kg dogdu oda ondada hiç midem bulanmadi

X