Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sevgili Arkadaşlar,
Pazartesi bildirimlerinizi yarın saat 13.00 kadar paylaşırsanız sevinirim.
Kaptanlarin bildirimleri fotoğrafli tarih nick belirterek özel mesajla bana gönderilecek.
Hepinize bol eksili hafta diliyorum.
@Ysmnondr hazırlıkta devam edeyim demişti ben vazgeçer diye seçmelere almıştım kendisini. Eğer devam etmek istemezse mesajla bana bildirmesini rica ediyorum.

❤️💙❤️💙❤️💙❤️💙❤️
Masterfit Yarışması 89. Etap27.1030.10FarkYüzde
Kırmızı Takım
Efenin_Annesi Efenin_Annesi KAPTAN96.7
@Hayalkuran77.5
@flziso66.0
@menekse_kokusu66.2
blonde ambition blonde ambition 74.5
@TemelinSafinazi67.25
@Ysmnondr83.85
@Cookiie 79.6
@kayipdunya82.4
@s i d e l y a 65.0
Mavi Takim
Ellssa Ellssa KAPTAN78.5
yazarhanim35 yazarhanim35 80.5
@gezegenfeza82.2
@Beth1865.9
60kiloyum 60kiloyum 90.3
Jasminium84 Jasminium84 62.75
Nergis 35 Nergis 35 64.3
@Aomine Daiki69.35
@sibel_8473.4
Elhan Elhan 70.8
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
Mthn83 Mthn83 81.0
@Ozzybal
Ben her sabah tartılıyorum zaten elhan abla 😂

Benide hazırlığa alırmısın abla lütfen 🙏🏻 ben artık komple ordan devam etmek istiyorum. Öyle daha iyi motive olacağımı düşünüyorum. Cumaya kalırsa yine yeni seçilen kaptanlar üstüne alınır ,yanlş anlaşılma olur vs. Böyle anlaşılma olup kimse kırılmasın diye şimdiden haftaya kaptanın kim olacağıda belli değilken geçeyim ben lütfen.
Gitme haftaya muhtemelen ben kaptanım 😂🤣

Gitmiştir bile sen bilirsin nasıl göndermen gerektigini🥰

🧿✌️✌️

🥰 menulerini göremedim biloo

Afiyet olsun cnm🤩

🧿🧿🧿💦💦 şu candir

Efendimmm askooomm hadtasonu klasiği yoğun olmadım dün kayinvalidemdeydik bugün anneme geldim teyzemler falan yine toplanildi . Napyosun bitanem iyisindir insallah
Bugün çok şükür iyiyim amaa gıcık bogazım ne yapsam geçmediii karabiber bal limon denedim gene aynı🤷‍♀️

Elhan Elhan benim de bir teklifim var. menü yorumu olmasın. sadece afiyet olsun densin geçilsin. zaten buradaki herkes nasıl diyet yapıldığını biliyordur. bilmeyen fikir sorar o zaman konuşulur.
cumaya zaten verilen ve alınan rakamlar belli oluyor. beslenme de önemli, spor ya da hareket de diyeyim... herkes ona göre kendi menüsüne sporuna dikkat eder, değerlendirir. bence böyle devam edelim.

Benide hazırlığa alırmısın abla lütfen 🙏🏻 ben artık komple ordan devam etmek istiyorum. Öyle daha iyi motive olacağımı düşünüyorum. Cumaya kalırsa yine yeni seçilen kaptanlar üstüne alınır ,yanlş anlaşılma olur vs. Böyle anlaşılma olup kimse kırılmasın diye şimdiden haftaya kaptanın kim olacağıda belli değilken geçeyim ben lütfen.
Olur ... inşallah yarın unutmam. :KK51:
Hazırlıkta durum iyiye gitmezse tekrar katil takimlara. Umarım olmaz da...

Elhan Elhan benim de bir teklifim var. menü yorumu olmasın. sadece afiyet olsun densin geçilsin. zaten buradaki herkes nasıl diyet yapıldığını biliyordur. bilmeyen fikir sorar o zaman konuşulur.
cumaya zaten verilen ve alınan rakamlar belli oluyor. beslenme de önemli, spor ya da hareket de diyeyim... herkes ona göre kendi menüsüne sporuna dikkat eder, değerlendirir. bence böyle devam edelim.
Fulyacim bana göre bu doğru değil ama Zipzip kaptana sorarım çoğunluk da tamam derse yapabiliriz..

Afiyet olsun kaptanım 🙏
Saol cnm bnm
Bunu bana yapılmış bir saygısızlık olarak yorumluyorum. Neden diye sorarsan madem böyle bir niyetin vardı cuma akşamı bildirmeliydin. Yada cumaya kadar idare edip cumadan sonra durumunu bildirip hazırlığı talep edebilirdin. Beni ve takimi yari yolda bırakmak hoş olmadı. Elhan Elhan ablacim benim takimimdaki blonde ambition blonde ambition hazirliga alır misin.
Bugün çok şükür iyiyim amaa gıcık bogazım ne yapsam geçmediii karabiber bal limon denedim gene aynı🤷‍♀️
İnşallah faydası olur birseylerin kuzum

Son düzenleme:
Saol cnm bnm

Bunu bana yapılmış bir saygısızlık olarak yorumluyorum. Neden diye sorarsan madem böyle bir niyetin vardı cuma akşamı bildirmeliydin. Yada cumaya kadar idare edip cumadan sonra durumunu bildirip hazırlığı talep edebilirdin. Beni ve takimi yari yolda bırakmak hoş olmadı. Elhan Elhan ablacim benim takimimdaki blonde ambition blonde ambition hazirliga alır misin.

İnşallah faydası olur birseylerin kuzum
Zencefil cayı içiyorum kuzum hamilelikte zarar yokmuş boğazımı yakması lazım

Türkçesi Hırslı sarışın , azimli sarışın anlamlarında bir cümle ve kısaca blonde yani (sarışın) diye de hitap edibiliyor herkes aslında. Ne kadar hırslı savaşçı bir insan olduğumu , nelerle mücadele edip ,neleri başardığımı hatırlayıp hiç bir şey için pes etmiyeyim diye seçtim. Yorulmuş ve güçsüz hissettiğimizde yada ard niyetli insanların manipülasyonlarina sinirlenip çekip gitmek istediğimde arkaya bakıp yaptklarımı hatırlamam için.
Ooo sarışın bomba (uygun emoji bulamadım ıslık ıslık 🤣)

X