Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Saat 11 oldu daha kırmızı kaptan kim belli değil. Herkes kilo verince değişik oldu bu hafta :halay:
Daha ilginç bir şey söyleyeyim o zaman
-1 kilo veren biz 3 kişinin içinde en yüksek yüzde bana ait . Ama 900 grm veren beth ve filizin yüzdeside benden çok hafif yüksek onun için tam neye göre ben anlayamadım 😂
Elhan gelince anlıycaz 🤣

-1 kilo veren biz 3 kişinin içinde en yüksek yüzde bana ait . Ama 900 grm veren beth ve filizin yüzdeside benden çok hafif yüksek onun için tam neye göre ben anlayamadım 😂
Elhan gelince anlıycaz 🤣
Canım tabloya bakayım
Yüzdelik fark ikinci olarak kiminse kırmızı kaptan o olur.

Elhan gelince anlıycaz 🤣
Benim devreler iyice yandı
Kesinlikleee 🤣🤣 ama ben olamıyorum kaptann :eek:
Belki mavi kaptan olursun
Canım tabloya bakayım
Yüzdelik fark ikinci olarak kiminse kırmızı kaptan o olur.
İşler karıştı. Hanimaga geldi durumu halledecek hocam

Aayyy çok komik bir gün oldu 😂🤣
Evet öyle olmuştu. En yüksek kiloyu veren 2.kişi olarak , en yüksek yüzde de bende diye bana teklif etmişlerdi canım doğru. Yine öyle olacaksa bu hafta tekrar Beth18 Beth18 kaptan galiba 😂

Takım için diyorsan ben de -1 kiloyum canım ama Elhan Elhan Yüzdeyede bakıyordu diye biliyorum öyle olursa filizin yüzdesi bizden yüksek ve geçen hafta ki kaptanın yüzdesi en yüksek olduğu için onlar mı yoksa daha çok kilo veren biz mi bilmiyorum şuan 🤣
Analizin çok doğru rakibem. :KK60:

Canım çok üzgünüm. Telefonu yanıma almadım.Az önce geldim eve. :KK14:Aramani görünce minik bir çağrı attım endişelendim kötü bir şey mi oldu diye...
Yok ablacığım nerelerdesin kaptanlık havada kaldı diye aradım bide sesini duyayım dedim😍 nasip olmadı. Kızlar mizirdandi yanlarındaki açamadım bende

X