Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Misafirlik işi bozmuş kuzum. Onun dışında gayet güzel menun. :KK36:
Daha önce cuma yarışmasında tektim evde bir çocukla haftada 2 kg veriyordum nerdeyse sadece son kilolarda gram gram gidiyordu şimdi ilk zamanlarda bile gram gram troid problemim var ilacı da bırakmıştım acaba onun etkisi de mi var bilmiyorum dr a gidip güzel bir tahlil yaptıracağım en kısa zamanda sonra da diyetisyen 😮‍💨

:KK19: olursun tabi 🤗 ben küçük anne oldum 24de hamileydim canım 25imde bebişim vardı ondan genç anne kız olduk şimdi arkadaş gibi olmaya başladı bana 🥰
Hayalim bi kızım olsun yasayamadıgım şeyleri onunla yaşamak istiyorum. Evet küçük anne olmuşsun ama şanslısın kız annesi olmak bi başka bi sey bence 🥹

Hayalim bi kızım olsun yasayamadıgım şeyleri onunla yaşamak istiyorum. Evet küçük anne olmuşsun ama şanslısın kız annesi olmak bi başka bi sey bence 🥹
Evet o zaman zordu ama şimdide iyi ki erken olmuş diyorum 😊😍 ben de tek çocuk olsun oda kız olsun isterdim canım öyle de oldu. 🙏🏻 Tüm kalbimle diliyorum inşlh senin de kızın olsun . 😇

Evet o zaman zordu ama şimdide iyi ki erken olmuş diyorum 😊😍 ben de tek çocuk olsun oda kız olsun isterdim canım öyle de oldu. 🙏🏻 Tüm kalbimle diliyorum inşlh senin de kızın olsun . 😇
Bende tek çocuk ve kız istiyorum Allah en hayırlı zamanlı sağlıklı nasip etsin inşallah 🙏🏼 çok teşekkür ederim. Senin kızınıda Allah bağışlasın inşallah 😘😘😘😍

X