Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Güzel meslek bi o kadarda zor Allah kolaylık versin

Vallaha korkuyom ben şu sıra durdu veremiyorum
Bende regl öncesi durmuş olabilir
Heee anladım o sebeple dedin ozaman düşünmüyor gelmeyecek daha 🤷‍♀️ yoksa illaki girerdi bence buhafta gelmeyip menü yazmayanı çıkaralım artık abla 😒
Aynen bence de menü bildirimi bence önemli. İkinci uyarıyı da dikkate almayan zayıflamayı düşünmüyordur bence
Devamsizlarin evine mektup göndereceğim :KK62:
7. Gün mektubu 😂😂

Kilo vermek demek emektir :KK73: :KK73:
Özen gösterilen her öğün eksi olarak bize geri dönüyor aksini söyleyen yalan söyler :super:
Afiyet olsun canım 😘
Ozenim ve emeğim daim sun güzel kaptanım ✌️💪💕
2.5 u geçtim :)
Bravoooo🤌🤌🤌
28 Eylül perşembe

08.20

Bir tane salatalık

8.30

Sade americano

12.20

1 kase domates çorbası

5-6 yk mantar sote

4-5 yk kabak- havuç tarator

13.00

Sade Türk kahvesi

14.30

Sade soda

18.40

2 tane kıymalı dolma

1 yk yoğurt

Dünden ciğer şiş vardı 1 şiş kadar

20.00

3 adet incir

Su:2.5 lt
Coookk guzelll😊
Tatlım yarın bildirimini bekliyorum. :KK60:
@Tempus tatlım taşınma nasıl geçti? Yarın gelebilecek misin?
@kayipdunya yine kayıp cumadan beri gelmemiş :işsiz:
@Akrrep yarın bildirimi unutma canım. :KK68:
blonde ambition blonde ambition yazarhanim35 yazarhanim35 takımlara girersiniz değil mi :KK68:
Başka yeni gelen kim vardı :confused:
Askkadin vardı 😅
Ay yarını merakla beklemedeyim:rapci:
Bendeeeee

Bende regl öncesi durmuş olabilir

Aynen bence de menü bildirimi bence önemli. İkinci uyarıyı da dikkate almayan zayıflamayı düşünmüyordur bence

7. Gün mektubu 😂😂
Yok canım regl oldum 2 gun once bitti 😓
Evettt yada yiyolardır tamam canim diyet yapmayabilirsin o senin kararın ama katılıyorum diyip boşuna biz menü beklemeyelim 🤷‍♀️ busefer katılıp gelmeyende oluyo durum ciddi ye alınmiyor 😏

Yok canım regl oldum 2 gun once bitti 😓
Evettt yada yiyolardır tamam canim diyet yapmayabilirsin o senin kararın ama katılıyorum diyip boşuna biz menü beklemeyelim 🤷‍♀️ busefer katılıp gelmeyende oluyo durum ciddi ye alınmiyor 😏
Bide gruba alıyorsun tik yok ses yok bu nedenden gene kaybediyor takımlar aktif gerçekten zayıflamak isteyen üyelerle yola devam etmek motive ediyor ve hirslaniyorsun daha çok

Bide gruba alıyorsun tik yok ses yok bu sesten gene kaybediyor takımlar aktif gerçekten zayıflamak isteyen üyelerle yola devam etmek motive ediyor ve hirslaniyorsun daha çok
Heeehh bunu kastediyorum istee yarin bildirimi etmeyenleri çıkaralım bi duzene sokalım biran önce beni bile boyle motive etmiyor

Heeehh bunu kastediyorum istee yarin bildirimi etmeyenleri çıkaralım bi duzene sokalım biran önce beni bile boyle motive etmiyor
Aynen öyle hırs artıyor takımlar arası aktif üyelerle milletten ses çıkmayınca salasi geliyor insanın ama o menü atiyo bu detox suyu atıyor falan aaa diyorsun hırslı rakibim var ipi elime almalıyım diyip devam ediyorsun kaldığın yerden. Elhan Elhan im Bi düzenleme yapar diye düşünüyorum 😊🥰

Aynen öyle hırs artıyor takımlar arası aktif üyelerle milletten ses çıkmayınca salasi geliyor insanın ama o menü atiyo bu detox suyu atıyor falan aaa diyorsun hırslı rakibim var ipi elime almalıyım diyip devam ediyorsun kaldığın yerden. Elhan Elhan im Bi düzenleme yapar diye düşünüyorum 😊🥰
Evett öylee bakk Hayalkuran Hayalkuran biz sayesinde hırslandı hahahaha bacimm ya 🤣🤣🤣

X