Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah beyaz peynir biraz yumurta kelek
arada 4-5parca kuruyemiş
Öğlen 3 yk sebzeli çorba tavuk pirzola 1tane 3 çatal pilav
Aksam salata haşlanmış et biraz kuruyemiş
Adım 7500
Su yarım litre
Ozzybal Ozzybal Elhan Elhan

20230927_125546.jpg Bu sabahki kahvaltim saat 13.00da
Ara öğün yapmadım sut kızımın 6 ay kınası vardı oraya gittim herkes pasta yedi bende en masumu diye dondurma :ukala: saat 17.30 flandi sanirim o yüzden akşam yemeği yemedim gbi bisey çocuğu beslerken taze ekmeğin kıtır yerinden koparıp az peynirle ağzıma ativerdim :mapus::KK22: şekersiz çay flan içtim 1 2 tane bu kadar. sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan

Eki Görüntüle 3308465 Bu sabahki kahvaltim saat 13.00da
Ara öğün yapmadım sut kızımın 6 ay kınası vardı oraya gittim herkes pasta yedi bende en masumu diye dondurma :ukala: saat 17.30 flandi sanirim o yüzden akşam yemeği yemedim gbi bisey çocuğu beslerken taze ekmeğin kıtır yerinden koparıp az peynirle ağzıma ativerdim :mapus::KK22: şekersiz çay flan içtim 1 2 tane bu kadar. sibel_84 sibel_84 Elhan Elhan
Afiyet olsun canım

Eki Görüntüle 3308465 Bu sabahki kahvaltim saat 13.00da
Afiyet olsun Yasemincim. :KK60: Allah sağlık, uzun ömür versin süt kızına. :dua:

Ozzybal Ozzybal Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi

Açkarna;- -Maydanoz limon smoothie

09.00
3zeytin
domates
1kaşık labne
Biraz tereyağ
Sekersiz cay
2 çavdar ekmek kücük
13.00
Tarçınlı filtre kahve
15.00
Dereotlu limonlu suyu
17.00
Bol acılı mercimek çorba 2 kepçe
Bol kıvırcıklı karışık salata

3litre su(bitti bile)
Super menü 👏
Doğum günn mu senin mutlu yaşlar olsun
Cok sagol😘
Aaaaaaaaaaa 🙊🙊 kaptoşummmm nice musmutlu güzel senelerin olsunn inşaallaaaahhhhhh
Sağol canım 😘
Kahvaltı
1 bardak süt , biraz kuru meyve,tarçın, 2 ceviz ve yulaf ile hazırlanmış 1 kase kahvaltılık

Ara
1 kupa kahve , 1 gün kurusu

Akşam
1 kase yoğurtlu sebze yemeği , yarım dilim tam buğday

2 litres su, 1 kupa yeşil çay , 40 dakika yürüyüş
Cok iyi başlangıç 😘
Bugün böyle yapayım dedim tartıya son 2 kaldı ya 🤭

Insallahhhhhh erim erim eririm🤣🙏🙏

Seninde doğum günün kutlu olsun ozzyyy

Neyse yarın telafi edersin kuzum❤️

Çok guzel doyurdu şimdilik inşallah acikmam🤭😁

Enfes bir menuuu kuzum bu cuma fenaa eksiler gelecek gibi hissediyorum senden
Sağol 😘
Harikasın 👏
3 gün dur kabızlık tuttu 😔
Ben de aynı durumdayım, sabah aç karnına turk kahvesi yanında kayısı ya da kayısı çayı yaparsak iyi gelebilir

X