Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Son bi defteri kapattımmmmmm

Elhan Elhan Ozzybal Ozzybal

Açkarna;tarçınlı su-filtre kahve

12.00
4 küçük salatalık la 4 y.k yoğurt üstüne pulbiber çörekotu az tuz
15.00
1 büyük bardak dukan birası(2poşet kaynarsu 1bardak yesilcay yarım limon 1madensuyu)
17.30
4 parmak piliç izgara tavuk
1bardak kefir
1 uno tambugday şekersiz

Yatmadan belki yoğurt kürü
3litre su(bitti bile)
mükemmel bir menü, afiyet olsun
Bende menümü paylaşayım.
Kahvaltı
Bir kase gronala süt ile yaptım.
Ara öğün yarım elma ve bir bardak kefir
Ara öğün
1 fincan kahve ve acıcık çikolata
Akşam yoğurtlu kabak ve 5-6 tane kuşbaşı et.

Son ara öğüne de kahve içerik yine. Kafam dumanlı.
Şu ne kadar içtim bilmiyorum. Üç şişe masamın uzerinde vardı. Evde de bardakları saymadım. Birazdan Leslie 3 mil yaparım.
Çok güzel, afiyet olsun
Bu kadar az menülerle acikmiyor musunuz kızlar?
ben maalesef acıkıyorum, o yuzden bol sebze ile kendimi tıkamaya çalışıyorum.
Selamlar herkese
19.09.23
Sabah 11.00
1 kase müsli

Ara
1 max dondurma 🥺

13.30
Yarım ton balıklı sandviç

Ara
1 kahve
1 küçük parça h cevizli çikolata

19.00 (hepsi fırından)
5 6 elma dilim patates
4 5 küçük parça tavuk
3 soğan
3 dlim domates

Salata

Su çok içemedim

Spor da zaten hiç yerime oturmuyorum çocuklardan 🫠
Dondurma erken saatte olduğu için çok sorun olmaz, afiyet olsun
11:00
Yumurta salatası
1 dilim ekmek
Beyaz peynir
Şekersiz çay

Öğlen
Şekersiz Türk kahvesi

17:00

8 tane çiğ köfte
Marul

19:00
Bir lokma ekmek
1 yemek kaşığı kıyma kavurması
1 bardak ayran

23;00
Şekersiz Türk kahvesi

2 lt su
Spor yok
Ben de çiğ köfteyi çok severim, afiyet olsun. sadece bakliyat beni şişiriyor, o yüzden tartıdan 1 gün önce tüketmemek lazım. ben de cuma iyi bir sonuç görürsem kendime ödül olarak veririm artık
Ben bugün tartıda güzel bir sonuç gördüm. İki gün devam cuma gününü sabırsızlıkla bekliyorum.
Muhteşem, ben de çok iyi bir sonuç bekliyorum senden
Ozzybal Ozzybal kaptanım hiç ozlememissin beni 🙄
Dün öyle şekerli şeyler yemedim ama sanırım şekerim yükseldi. Baygınlık gecirecektim neredeyse 😔
Ahh canım niye öyle oldu? şimdi nasılsın? ben dün öğleden sonra giremedim buraya, acaba az az sık mı yemen lazım?

Ben de çiğ köfteyi çok severim, afiyet olsun. sadece bakliyat beni şişiriyor, o yüzden tartıdan 1 gün önce tüketmemek lazım. ben de cuma iyi bir sonuç görürsem kendime ödül olarak veririm artık
Benide şişiyor hatta hazır dışardan aldığım ciğköfteyi yersem o hafta kilo veremiyorum ama kendim yaptım evde öyle yedim kaptanım :-)

Benide şişiyor hatta hazır dışardan aldığım ciğköfteyi yersem o hafta kilo veremiyorum ama kendim yaptım evde öyle yedim kaptanım :-)
ben de evde yapmayı deneyeceğim, herkes çok iyi olduğunu söylüyor.
Güzel mi tadı bari ? Hoppa Zerdeçal hiç sevmem de 🤢
zerdeçalı en çok mercimek çorbasında seviyorum, 1 çay kaşığı atıyorum, rengi ve tadı çok güzel oluyor. bir de fırın tavuk yapınca az miktarda soslarına katıyorum, rengi hoş görünüyor.

ben de evde yapmayı deneyeceğim, herkes çok iyi olduğunu söylüyor.
Evet ben daha önce yapmamıştım evde hiç blendır da yapıyorum 15 dk hazır oluyor çok pratik dene istersen.
zerdeçalı en çok mercimek çorbasında seviyorum, 1 çay kaşığı atıyorum, rengi ve tadı çok güzel oluyor. bir de fırın tavuk yapınca az miktarda soslarına katıyorum, rengi hoş görünüyor.
Bende mercimek ve tarhana çorbasına katıyorum öyle tüketiyorum tadıda gelmiyor zaten :KK45:

Afiyet olsun ablacım yeşil caya Hindistan cevizi katanıda ilkkez gördüm 🥰 çok Farklı şeyler öğreniyorum
Benim icadım buda tavsiye ederim,yağ yakımı için destek bence:))içinede limonda sıkabilirsin güzel oluyor tadı.
Türk kahvesini tarçınlı içiyorum,piştikten sonra fincana alıp hcv katıp karıştırıp içiyorusun günde 2 tane yeterli oluyor aç karnına bununla 16 kilo vermiştim.Yediklerimede dikkat ettim bu arada bu kahveyi mutlka dene çok faydası oluyor.

Benim icadım buda tavsiye ederim,yağ yakımı için destek bence:))içinede limonda sıkabilirsin güzel oluyor tadı.
Türk kahvesini tarçınlı içiyorum,piştikten sonra fincana alıp hcv katıp karıştırıp içiyorusun günde 2 tane yeterli oluyor aç karnına bununla 16 kilo vermiştim.Yediklerimede dikkat ettim bu arada bu kahveyi mutlka dene çok faydası oluyor.
Bende Türk kahvesini tarçınlı içiyorum abla yeşil cayıda limonla içiyorum ama Hindistan cevizini denemedim bide onu deneyim teşekkür ederim 🥰

Bende Türk kahvesini tarçınlı içiyorum abla yeşil cayıda limonla içiyorum ama Hindistan cevizini denemedim bide onu deneyim teşekkür ederim 🥰
Tarçın insül,n seviyesinede destek oluyor aslında,hcv kesin dene derim bir kaç gün sonra idrarda farkı görürsün direk yağ söküyor.
Rica ederim ne demek deneyip haber verirsien sevinirim Elhan Elhan çıtırımda yaptı bu kahveyi oda mennun kalmıştı.:KK200:

X