Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aaaa geçmiş olsun niye oyle oldun
Cumaya kadar fazlasını verirsin bile
Veririm canım, bişeyler oldu dengem şaştı. Mide bulantısı ve hiçbirşey yapmamama rağmen tuvaletten çıkamadım. Bugün daha lifli şeyler yicem. Kabak, yulaf, kayısı çayı. Desteklerim bir şekilde

Reactions: Jou
Ama amaaa niye böyle ettinizz aslinda haftasonu oluyo bunlarr cuma ya çok var elbetki düzene sokarsınn kuzum üzme kendini
Evet uzun zamandır böyle kaçamak yapmıyordum bayağı kontrolü kaybettim tabi ödemler geldi hemen. Tekrar 70i gördüm bugün. 1,5 kg kadar artıdayim.
Burdan ayrılmayacagım. Siz kendime getirirsiniz beni anca

Kızlar iki gündür bi koşuşturmaca
Vaktim de olmadi menulerin foto çektim ama atmaya fırsat olmadı çok az yedim abartmadan:)
Ama tartıda artı çıktı siz ona bakmayıncunku bugün kemer alacağım iyice bolardi pantolonum o derece tartıda fazla çıktı çünkü kucuk tuvaletim de vardı söylemesi ayıp geç kalacaktm hızlıca tartildim
Velhasıl kelam her şey yolunda tattı artı o da inecektir birkaç güne
Cumartesi ve pazar yürüyüş
Ve de tartı fotosu ekte Elhan

Evet uzun zamandır böyle kaçamak yapmıyordum bayağı kontrolü kaybettim tabi ödemler geldi hemen. Tekrar 70i gördüm bugün. 1,5 kg kadar artıdayim.
Burdan ayrılmayacagım. Siz kendime getirirsiniz beni anca
INsan özlüyorrr yemeği ama aksam yemeyecen ama en güzel zaman akşam yemek tv izlemek oyuzden hedefe kadar cok yapmıyorum bunu hedefime ulaşayım bigün herseyi yapip yiycemm

Düzenli pedikür yaptırabilsem ya da kendim becerebilsem sorun azalır aslında ama ayakları ihmal ediyoruz tatlım yani ben...
Geçmiş olsun tendon ameliyatı yasamişsin fazla ayakta durmaman lazım değil mi ?
Tırnak kesimi önemli canısı,doğru kesim olması lazım ki batık yada kalınlaşma olmasın,bende öyleyim aslında çok ihmalkarlık ettim ayak konusunda.
Çok saol epey oldu ameliyat olalı tendomun hepsi kopuktu yırtık ve kanama vardı,çocukken düşmüştüm yıllar sonra çıktı acısıda 45 gün alçıda kaldı yapay tendom yaptı bacaktan doku alarak,çok ayakta kaldım mı ağrı oluyor zaten.

Vaktim varken menumu yazayım üzerine devam ederim bugün 12 saat çalışıyorum
3 salam
Cacık
6 küp patates fırında
Patlıcan kızartması gibi bir şey soslu otelde kahvaltıda verilen 5 kaşığ a tekamül ediyor

Sağlıkla yaşa canım benim. Ayakların bundan sonra dert görmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…