Popüler Konu LenaG ile MasterFit

cuma 78.90
Pzt: 79.30
+400
😔
Bu kadar olacağını düşünmemiştim.
Cumaya kadar elimden geleni yapacağım gecen haftada Pzt + idi sonra - ye düşmüştüm.😣
Elhan Elhan Ozzybal Ozzybal
Cumaya kadar toparlarız, bugün yürüyüş fırsatın olursa çok iyi olur, akşamları da sebze ile kapattık mı cumaya eksi görürüz Hoppa

Aşirettllerrriimm haftasonu diye kaptırmayın kendinize gelinnn 🔪🔪🔪🔪🔪🔪

@Bls61
Lavinia_98 Lavinia_98
s i d e l y a s i d e l y a
Zeytur Zeytur
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
zeyneppk zeyneppk
Tempus Tempus

mad-daisy.gif
cok dikkat etmesem de haftasonu da dahl 17de bitiridm yemeyi

sagol canim da bi veremedim ya kaldim gittim tompik tompik
Bugun sabit ciktim cumaya gore
Elhan Elhan Jou Jou
Verirsin elbet canım 😍
insllah cnaim, 69a yakinken 80e yaklastim. ah bi insem tekrardan
Insan hep yemek yiyesi geliyo ahh biz kadınlar
cok dikkat etmesem de haftasonu da dahl 17de bitiridm yemeyi
Bence çok iyi yanii elbet ki şok geçirecek vucudun
Kaçsın peki Elhan Elhan a bildirelim

Son düzenleme:
Alıştık rahat ayakkabılara birde,hele topukluyu bende giyemiyorum hiç,ayak bileğim amelyatlı benimde tendom kopuğu amelyatı olmuştum.
Hep baş parmaktan oluyor o kalınlıklar,en basiti törpü ilede o bölgeyi inceltebilirsin ekirüm yada podoloğa gitmen lazımbastırınca acıyor o bölge. :KK200:
Düzenli pedikür yaptırabilsem ya da kendim becerebilsem sorun azalır aslında ama ayakları ihmal ediyoruz tatlım yani ben...🙈
Geçmiş olsun tendon ameliyatı yasamişsin fazla ayakta durmaman lazım değil mi ? :KK60:

Hoş geldin nimocum. Gelmekle çok iyi ettin. Cuma günü asıl listeye alalım seni vakit kaybetmeden kaldığın yerden devam edersin.:KK60:
Kızlar Merhabaaa. Ben temmuz ayında katılmıştım size ve sayenizde 2 kilo vermiştim. Ama sonra tatildi, misafirlerdi şuydu buydu derken tatil yalan oldu. Bu pazartesi yeniden başlamak istedim (çünkü okullae başladı ama pantolonlarıma sığamıyorum 😅)
YAŞINIZ: 30
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ: 60,35
HEDEF KİLONUZ: 52
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 0
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Sağlıksız beslenme
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: eski pantolonlarıma sığma 😂

X