Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Girişken olmana bakk hersey olduğu gibi davran canımm benimde oturduğum şehirde sosyal hayatım yok 1 komsum 1 arkadasım var onlar gelmeden ben gitmicem arkadaşıma gittim daha hiç gelmedi dahada gitmem rahatsız oldum buişten komşumda saatimiz uymuyo oturduğu yerler bana çok ters yer otobus geçmiyor amaanndedim otur eve 🤣🤣🤣🤣 diyetimi bozacam sonra
Hala tereddutteydim aslında çocuklardan zamanı çalıyor gibi hissediyorum 😔
Biraz kendime ediyorum aslında. Arkadaş arayıp adres verdi öyle olunca biraz mecbur kaldım gibi oldu.

Girişken olmana bakk hersey olduğu gibi davran canımm benimde oturduğum şehirde sosyal hayatım yok 1 komsum 1 arkadasım var onlar gelmeden ben gitmicem arkadaşıma gittim daha hiç gelmedi dahada gitmem rahatsız oldum buişten komşumda saatimiz uymuyo oturduğu yerler bana çok ters yer otobus geçmiyor amaanndedim otur eve 🤣🤣🤣🤣 diyetimi bozacam sonra
Bende sitede oturuyorum ama hiç komşum yok 😂 liseden kalma 3 arkadaşım var biri evlendi İstanbul’a gitti diğer 2 siyle takılıyorum 😂

Menun gayet iyi, kına gecesinde ne yedin? Afiyet olsun😊

Günaydın, supersin💪
Kına gecesinde birşey yiyemedim. Kurabiye vardı . Meyve suyu vardı masada . Bir yudum meyve suyu aldım tadı değişik geldi. Bıraktım icemedim. Sonraki ikramliklara da kalamadim. Evde beni bekleyen 3 bebe var dedim erkenden kalktım. Kalkmasam iş uzayacakti.
3 mil yapıldı 👍

Dünkü fiyasko beslenmenin üzerine klasik kahvaltıma dönüyorum şimdi 🙃

Akşam için ciğer düşünüyorum uzun zamandır yemedim👀

Bende sitede oturuyorum ama hiç komşum yok 😂 liseden kalma 3 arkadaşım var biri evlendi İstanbul’a gitti diğer 2 siyle takılıyorum 😂
Bende aynen sitede oturuyorum kim neyin nesidir bilmem yaa eski komsum 2 tane vardı onlarda ayrıldı biri silivriye biri merkeze gitti bu site yapıldığında 3 4 daire doluydu diğer daireler bombostu en eskiyiz bu sitede neler gördük yani🤣🤣 dedim poh vardı gittinizz🤣🤣🤣

Günaydın mavi takım💙💙💙

Bugün yürüyüş, evde 30-40 dakika leslie ya da spor yapalım, ustumuzdeki pası atalim💪

Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Mthn83 Mthn83
sibel_84 sibel_84
Hayalkuran Hayalkuran
@TemelinSafinazi
@1artiikizanasi

Dun menulerini paylasamayanlarin menulerini bekliyorum😊😊
Günaydın kaptanım dün sabah 10 gibi klasik salata yapıp yedim beyaz peynir ve 1 haşlanmış yumurta ile 1 bardak yeşil çay içtim .
Öğlen. 2 kuru kayısı yedim
14.30 gibi yulafli fıstık ezmesi yarım muzlu yulaf lapasi yedim
Akşam yulaftan biraz artmıştı yine onu tükettim 4 litre su içtim
20.30 gibi 1 fincan sade Türk kahvesi içip yattim

Bende aynen sitede oturuyorum kim neyin nesidir bilmem yaa eski komsum 2 tane vardı onlarda ayrıldı biri silivriye biri merkeze gitti bu site yapıldığında 3 4 daire doluydu diğer daireler bombostu en eskiyiz bu sitede neler gördük yani🤣🤣 dedim poh vardı gittinizz🤣🤣🤣
Ünv arkadaşım kozaklidaydi hep hayal kurardım burada olsan ne güzel olurdu diye. Şimdi burada yılda 2 kez görüşüyoruz 🙄😭

X