Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok mu uzak ki aranız ? 😁
Komsum ve arkadaşım aynı yerde ama mesefeleri cok ve bana cok ters bide bebeyle zor arkadaşımin kaynanasıyla oturuyo komsum tek kocasıyla falan derken ama gitmem cok ters uzaktan akrabam var onada otobüs gitmiyor burası son 1senede hersey degişti gitsemde kocamın vardiyasına göre giderim akrabama ama gitsem diyetim bozulcak gidesimde yok öyle bi karmaşası yaşıyorum🤣🤣🤣

Komsum ve arkadaşım aynı yerde ama mesefeleri cok ve bana cok ters bide bebeyle zor arkadaşımin kaynanasıyla oturuyo komsum tek kocasıyla falan derken ama gitmem cok ters uzaktan akrabam var onada otobüs gitmiyor burası son 1senede hersey degişti gitsemde kocamın vardiyasına göre giderim akrabama ama gitsem diyetim bozulcak gidesimde yok öyle bi karmaşası yaşıyorum🤣🤣🤣
Haklısın buluşmalarda diyet bozuluyor en iyisi evde takılmak 😂😂

15 eylül
10:00
2 adet galeta
Zeytin 3 tane
Peynir
Salatalık

13:00
Tavuk dürüm
Ayran

15:00
1 avuç cips

17:30
Türk kahvesi
1 kare çikolata

Ozzybal Ozzybal kaptanım dün arkadaşlarımla buluşmuştuk yedim baya 😵‍💫
Günü erken kapattığın için, bence güzel bir menü olmuş 🙂Akşam da yeseydin fazla olurdu.
Kına gecesinde birşey yiyemedim. Kurabiye vardı . Meyve suyu vardı masada . Bir yudum meyve suyu aldım tadı değişik geldi. Bıraktım icemedim. Sonraki ikramliklara da kalamadim. Evde beni bekleyen 3 bebe var dedim erkenden kalktım. Kalkmasam iş uzayacakti.
3 mil yapıldı 👍
Cok guzel, ben de yapayım leslie yi😉
Günaydın kaptanım dün sabah 10 gibi klasik salata yapıp yedim beyaz peynir ve 1 haşlanmış yumurta ile 1 bardak yeşil çay içtim .
Öğlen. 2 kuru kayısı yedim
14.30 gibi yulafli fıstık ezmesi yarım muzlu yulaf lapasi yedim
Akşam yulaftan biraz artmıştı yine onu tükettim 4 litre su içtim
20.30 gibi 1 fincan sade Türk kahvesi içip yattim
Süper bir menü🤩, afiyet olsun
Hofffff haftasonu gelinceee korkuyorum ben yaaa .🙄 aha bugün kayinvalideme gidecek koye mangal yapılacak yine evden çıkınca dengem sasiyoreeee
Mangal da ekmek ve kola işin içine girmezse gayet ideal diyet icin, hem közlenmiş sebze de olur😋

Günü erken kapattığın için, bence güzel bir menü olmuş 🙂Akşam da yeseydin fazla olurdu.

Cok guzel, ben de yapayım leslie yi😉

Süper bir menü🤩, afiyet olsun

Mangal da ekmek ve kola işin içine girmezse gayet ideal diyet icin, hem közlenmiş sebze de olur😋
Ekmeği aramam da kola benim dusmanim😍

Bugün gün içerisinde yediklerim. Akşam ara öğünde de bir yeşil çay ile bir avuç kuruyemiş yer günü kapatırım
Spor olarak 3 mil yapıldı.
2 litre su içildi.
Ozzybal Ozzybal Elhan Elhan

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-16-18-02-25-763_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-16-18-02-25-763_com.android.chrome.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 20
X