Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanımm herşey yolundaa 4cü litreme geçtimm bugün hain gaza gelmişim foşur foşur işeyelimm bütün pislikleri atalımm saat 5şe kadar şart bana su
Lavinia_98

Eki Görüntüle 3300232
En azından bilimsel kuruluşların genel kılavuz ilkelerine göre. 50 kilogram ağırlığındaki bir kişinin 1,7 litre, 60 kilogram olan kişinin 2,1 litre, 70 kilogram olan kişinin 2,4 litre ve 80 kilogram olan kişinin 2,8 litre içmesi gerekir.
Alıntı
Bebem bugünlük su içme artık.

Reactions: Jou
Tamam bebemmm içmiyorum neolursa olsun fazlası zarar demişlerr

Kaptanımm herşey yolundaa 4cü litreme geçtimm bugün hain gaza gelmişim foşur foşur işeyelimm bütün pislikleri atalımm saat 5şe kadar şart bana su
Lavinia_98

Eki Görüntüle 3300232
suyun icindeki pipet mi yoksa ozel birsey mi cnaim, biraz pipetten hallice duruyor da. Merak ettim acaba su aritici pipet filan mi diye

Reactions: Jou
Elhan kaptancim cok gecmis olsun. Gozunuz aydin, sukur operasyondan sonra acti ya gozunu bunalti da gecer yarina. Cok gecmis olsun

suyun icindeki pipet mi yoksa ozel birsey mi cnaim, biraz pipetten hallice duruyor da. Merak ettim acaba su aritici pipet filan mi diye
Yaaa bi benim tritan su şişasi var bende de onun pipetii kuzum ben kendim yaptım öyle böyle daha rahat içiyorum cok iyi oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…