Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Nohut unundan ekmek deneyebilirsin un yok ve çorbaların yanına güzel oluyor bana arkadaşım yapıyordu tarif bakıp deniycem ben de uzun zaman oldu yapmayalı
Teşekkür ederim canım. Ben mercimek ekmeği yaptım ve internetten siyez unlu ekli mayalı falan aldım şimdilik ekmek sorununu çözdüm 😘

Gençlerin elleri tatlı oluyormuş :-)Su ve kahve hatırlatılırsa harika olur :KK72:
MAKE UP_ MAKE UP_ :KK25:
Her zaman ne demek yaparız tabii. Hadı bugün benden 😂😂

turk-kahvesi-chocolate.gif

Duygulandırdın :KK60: :KK60: :KK60:
Şöyle ki eskisi gibi tek öğün yapayım veya sıfır karbonhidrat menüsüyle 2 ayda 12 kilo vereyim dönemi bitti benim için. Belli bir saate kadar yemezsem, veya karnım tam doymadan yemekten kalkarsam fenalaşıyorum.
Karatay usulü beslenmede açlık hissedilmiyor menülere bir bakar mısın? Kahvaltı tabağını zor bitiriyorum mesela. Sonrasında dört beş saat açlık hissetmiyorsun. Ondan sonra sebze protein. Fenalasmak kan şekerinden kaynaklı. Öncesinde karbonhidrat varsa mutlaka sonuç bu şekilde oluyor fesangim.

Karatay usulü beslenmede açlık hissedilmiyor menülere bir bakar mısın? Kahvaltı tabağını zor bitiriyorum mesela. Sonrasında dört beş saat açlık hissetmiyorsun. Ondan sonra sebze protein. Fenalasmak kan şekerinden kaynaklı. Öncesinde karbonhidrat varsa mutlaka sonuç bu şekilde oluyor fesangim.
Canım ben yaptım Karatay. Evet yapması kolay ve zevkli, kilo da verdiriyor ama ben öğünlerden sonra yine açlık çekiyordum. Yerken tıkanıyordum sonra yine hop acıkıyorum

X