Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cuma:63.6
Ptsi: 63.7
Fark +100 gr 🥲 Elhan Elhan Jou Jou
Canım yüz gram için sakın canını sıkma. Fazlasıyla gider . Önlemini alacaksın . Yalnız yeni maviş kaptanligindan olsa gerek bildirimini özel mesajla bana gondermen gerekti. Bir defasında ben de rakibime göndermiştim bayağı gülmüştük pastelfit pastelfit imle :confused:

Benimkini güldürmedi kordişim :KK14:
Cuma 61.2
Pazartesi 61.6
Fark +400
Jou Jou
Kaptanım kusura bakma. Cumaya kadar çaresine bakacağım. :dua:
ASkom normal dün yediklerinde 400 gram almıssın cumadan bugüne kadar gayet iyi korumussun yoksa cumadan beri hep yeseydin 600lere cıkardı sen 1bucuk günde tamamlarsın🤩

Canım yüz gram için sakın canını sıkma. Fazlasıyla gider . Önlemini alacaksın . Yalnız yeni maviş kaptanligindan olsa gerek bildirimini özel mesajla bana gondermen gerekti. Bir defasında ben de rakibime göndermiştim bayağı gülmüştük pastelfit pastelfit imle :confused:

😘😘
Ama 100 gramda birsey yokk yanii o yarına hemen yok olurrr cok da güzel korumussun formunu
Ama siz bal mısınız yaa, hem rakip hem motivasyon kaynaklarımm:KK74::KK37: Elhan Elhan aynen bilmiyordum canım sorry🙈

Cok geçmiş olsun
Teşekkür ederim🌸
Geçmiş olsun. Hemen bir hekim görsün çocuğunuzu. Ağız yarası için tedavi edilsin. Sen de çocuk da çok yiyipranirsin.
Teşekkür ederim ateş devam ederse götürcem biraz süt içti şimdi tartıldım🌸
Cuma: 63.3
Pazartesi: 63.5
Dün yediklerimden galiba bir de hırkamı çıkarmadım aceleyle tartılcam diye inşallah ondandır

Eklentiler

• 20230529_095822.jpg
    20230529_095822.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 20
Teşekkür ederim🌸

Dün yediklerimden galiba bir de hırkamı çıkarmadım aceleyle tartılcam diye inşallah ondandır
Hırka da etkili olmuştur.. Kızın iyileşsinde toparlarsın cumaya kadar🥰

Teşekkür ederim🌸

ZAten üstümüz ağır olunca fazla çıkar tartıda oyüzden bazen ben cıkarıyorum pijamamı:KK70:

Kırmızı kaptanım Jou Jou
Mavi kaptanım Limoni026 Limoni026
Yarın bildirimlerinizi tarih ve nickli özel mesajla saat 12.00' ye kadar bildirmenizi rica ediyorum.
Yarışmacı arkadaşlar kontrol tartı bildirimlerinizde fotoğraf şartımız yoktur. Sizler de aynı saate kadar bildirirseniz sevinirim.
Masterfit Yarışması 71.Etap26.0529.05FarkYüzde
Kırmızı Takım
Jou Jou Kaptan73.5
@Mina4590.9
@Lavinia_9871.5
@Mavikus_69.0İzinli
@Cookiie82.95
Jasminium84 Jasminium84 62.45
@Kevssooo79.6
@Meryem130685.5
Elhan Elhan 71.2
@Mthn8381.5
Mavi Takim
Limoni026 Limoni026 Kaptan63.6
@ozlemon74.7
@MAKE UP_63.5
@menekse_kokusu70.3
@suspushanimcim70.0
@Tesnim190375.1
@askrhpozitif86.5
@Kinoalihatun85.5
FitVenus FitVenus 63.3
ellerine sağlık kaptanım :KK200::KK60:

Dün Kızım ateşlendi hiçbişi yemedim tartılıp yazıcam ilk fırsatta. Ağzında yara çıktı hiçbişi yemiyor alt üst oldu düzenimiz :KK43:
çok geçmiş olsun

Aslında hırkamın olduğunu fotoyu atarken farkettim, hızlıca bişiler atıştırdığım için de geri tartıya dönemedim. Hırka 200 gr hatta daha fazladır 😄 dua edelim kızımla tartılmadım 😂
Diyete ilk basladigim yıllarda o zaman cuma takımları vardı kıyasıya mücadele ederdik. Kolumdaki saati, saçimdaki tokalari çikarirdim :confused:

X