Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaa ben hiç verememişim ama aynıyım IMG_7944.jpeg

Benim de reglim gecikti tabi o çok etkiliyor. Yoksa biliyorsunuz yani bir avuçcuk kabak yiyorum iki gündür 😂😂😘😘😘😘

Yaaa ben hiç verememişim ama aynıyım Eki Görüntüle 3254099

Benim de reglim gecikti tabi o çok etkiliyor. Yoksa biliyorsunuz yani bir avuçcuk kabak yiyorum iki gündür 😂😂😘😘😘😘
Evettt vermen lazımdı kuzum
Cok normal banada öyle oldu bianda benimkide gecikmistii aynısını yaşadım

Evettt vermen lazımdı kuzum
Cok normal banada öyle oldu bianda benimkide gecikmistii aynısını yaşadım
Rakamlara takılabilirz evet ama vücudumuzda görünen değişiklikte çok önemli bence.. Mesela ben sıkılastım ve eskisine göre her açıdan daha fit duruyorum.. Şu an durumumdan gayet mutluyum ama tabi daha iyisi neden olmasın😍 Kısaca rakam temelli değil duygu temelli gidince daha bir azmediyorsun sanki🙈

Rakamlara takılabilirz evet ama vücudumuzda görünen değişiklikte çok önemli bence.. Mesela ben sıkılastım ve eskisine göre her açıdan daha fit duruyorum.. Şu an durumumdan gayet mutluyum ama tabi daha iyisi neden olmasın😍 Kısaca rakam temelli değil duygu temelli gidince daha bir azmediyorsun sanki🙈
AYnen oyle canımm bide kiloyla değil ölçüyle oluyomuş mesela benim sezaryen göbeğim gittii az kaldı 🥲

Eki Görüntüle 3254082

Sabitim Cuma ile aynı.

Dün düğüne gittik ev sahibimizin kisäzi idi evlenen. Kizimdan katlanacak 2 yk Kavurma da yedim 19.30 du

Spor da yapamadım şu 3 gündür hastaliktan ev isinden.
Cuma eksi gelecek tatlım 🥰
Günaaydııın balkuşlarııı🥰🥰🥰🌺🌺🌼🌼
Günaydın canım ❤️
Yaaa ben hiç verememişim ama aynıyım Eki Görüntüle 3254099

Cumaya güzel eksi olacak eminim. 🥰

Tamam kuzum nasıl istersen😘😘 yürü deniz kenarında plajın sonuna kadarr geri dön köprüye kadar bitirirsin isi🤪🤪
Bugün anneme geldim git gel onu yürüyüşten sayıyorum yarın sahil yaparım. Ya orda bir tur 5binnadım yapıyo anca 2 tur atmam gerekki 10bin olsun. Bu 10bin adım çok zor oluyo be

X