Popüler Konu LenaG ile MasterFit

FitVenus FitVenus en azından alintilarina ve etiketlere baksan sana gerekli açıklamayı yaptığımı görürdün kuzum 🥺
Aslında gördüm okudum mesajını amaa sonra araya çok konuşma girdi menüleri fotolu atan arkadaşlar vardı o konu net değildi kafamda kaptan kırmadı tekrar yazdı ikinize de teşekkürler çabanıza sağlık tamam bir daha sormam söz:63:

Sadece şeyi anlamadım şimdi adımlar fotolu mu olyyyyagsgahafafaga şaka şaka :KK48: Elhan Elhan beni site kapısına kadar kovalamadan yatıyım ben iyi geceler ballı yulaflarım:KK25:
Evet adımların belgeli olacak kuzum. :KK5:ben sabirliyimdir :sopa:kahvalti yapmadan tartı bildirimini unutma bugün listemizi guncelleyecegim.

26 Mayıs Cuma

Sabah
1 fincan granül kahve

Öğle

Patates, biber kızartma(ödül oldu🤐), 1 kase yoğurt, 1 zeytin, salatalık, yeşillik, 1 tb ekmek

Ara

1 hurma

Akşam

Biraz kıymalı yumurta, 1 tb ekm, yeşillik

Ara

2 kaşık yoğurtlu patates salatası(misafirlik vakası, ama oldukça azdı)

Su:2 lt
Adım:9121 Elhan Elhan Jou Jou
Adımlarınla tamamladim kaptanım💣💣

Elhan Elhan Elhoşumm ellerine sağlık ❤❤❤❤❤
Bugun burasi cok hareketliymis hizlica okudum mesajları
Tebrik ediyorum herkesi guzel eksiler gordum🥰
🥰

Jou Jou
@Limoni026
Yeni haftada basarilar dilerim kaptanlarim❤❤💙💙
Teşekkür ederim bitanem ❤️ Kalabalık ve aktifiz çok şükür :KK60:
Sayfamıza sahip çıkıyor bütün kızlar, hedefimiz için çabalıyoruz Elifcim. :KK49:

Eklentiler

• IMG20230527080709.jpg
    IMG20230527080709.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 23

Eklentiler

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    15,1 KB · Görüntüleme: 21
Ya eskiler bilir eskiden Dukan yapanlar karataycilar filan vardı. Diyeti icad edenden daha fazla bilgiye sahip olan sayfalar ne oldu onlara. Site kaldıramadı mı? Bulamıyorum 🤔

Ben yokken yokluğumu aratmayan birinin burada olması beni ayrıca çok mutlu ediyoorr, iyi ki sen be @ozlemon :KK60:

Bu fikir çok hoşuma gitti, özellikle haftasonu kaçamakları için önleyici olabilir.. Toplu etikette birazdan rica edeceğim kızlardan😍

Bu süreçte 3 gün kabak detoksu fena olmaz.. Yarın başlanabilir😍

Yarın😍

Biz kabak tarlası alalıö siz buğdayy:p

Çok teşekkür ederim kaptanım 😍

Bir dahaki sefere beni etiketle şekerim😄 öğünlerinda karbonhidratları biraz daha azaltmak tam süper olur, ayrıca öğün arası bir ara öğün ekleyebilirsin:super::KK200:

Bir sonraki menüde beni etiketle canım, afiyet olsun😍

Menü harika afiyet olsun canımm.. Bombalar sadece bugünün kaçamagıdır.. Sonra detoksla devam 😙😙

Mükemmel menü, afiyet olsun canım😍

Yumurta tereyaglı olmasaydı daha iyi olurdu sanki🥲bir de mercimek köfte ile sarmalar yan yana gelmemeliydi:KK17:

🤫🥲

Bu hafta bomba gibi geleceğine eminimm.. Kaliteli bir hafta olacak boool eksiliii😍
Ha hay buğday tarlası alsak bile o buğdayları ihraç eder, kenarına ekmiş olduğumuz semizotlariyla kabaklariniza savaş açarız biz :63:

X