Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet guzel ablam biliyorum hemen atayım tartı resmını benide ekle
Yok abla o para gitti ya biraz uzun bir süreç olck gelmesi için

Eklentiler

• IMG_20230519_100609.jpg
    100,7 KB · Görüntüleme: 19
Ben dündendir yapıyorum basım dönüyor arada ama

Dondurmayı bırakın yavv şekerr varr gülooo bak öyle yapabilirsin düşük kalorili şeyler yaparsan gayet iyi gidersin ama 60 kilosun hayalimmm
agahagshaqsg dondurma derken şekersiz dondurma kastettim canım benim mesela kırmızı meyveler + yoğurt+ az bal dondur sonra üstüne eritilmiş şekersiz çikolata koy. benim çok tarifim var. zaten bir parça yiyeceksin
bu yazdıklarım zaten sağlıklı ve glisemik indeksi düşük tarifler...
şu an için sadece granola yaptım. araya bir şeyler girdi diğerleri kaldı. yarın için salata malzemesi hazırlayacağım.
ayyy bir afiyetle 60 kilo olsam ne mutlu bana zaten. çok amin

zaten sıcaklar geldi. ben yazın sık sık yaparım. dolapta hep hazır durur. istediğim kadar içerim. 1 ya da 2 lt zorlamaya gerek yok.
afiyet olsun canım

zaten sıcaklar geldi. ben yazın sık sık yaparım. dolapta hep hazır durur. istediğim kadar içerim. 1 ya da 2 lt zorlamaya gerek yok.
afiyet olsun canım
Dimi canımm yaaa buara oyle içmekten çok sıkıldım böyle birşey yapayim dedim tesekkurler canım ilkkez böyle gaza geldim yapar bozardım ama artık sıkıldım

Sanada afiyet olsun

Dimi canımm yaaa buara oyle içmekten çok sıkıldım böyle birşey yapayim dedim tesekkurler canım ilkkez böyle gaza geldim yapar bozardım ama artık sıkıldım

Sanada afiyet olsun
trakyanın hardaliyesi var. ya da saf soğuk sıkım dut özü falan... ya da konsantre elma suyu... bunlarda 1 yk kaşığını 1 yk kaşığı içme suyuyla aç. hardaliye çok sıvı olduğundan bu işleme gerek yok. neyse sonra üstüne soğuk madensuyu dök ve iç. gazoz oluyor mis gibi

Yaaaaaa ne güzelll sekersiz de tatlandırılıyosa soğuk soğuk ne iyi giderrr yapacaksam isterim senden
60 kiloyum deyince nick kız 60 kilosun sandım hehehe kaçsınki

Nelerde biliyorsunn trakyada oturuyorum bende evlendim kocisin pesune geldimm

Bal kuşum keşke cuma günü için saat versek herkese en son şu saate kadar bildirim şu saate kadar takım seçmeleri vs gibi olabilir mi sence
Ay geçen gün dolabi boşalttım olmayan kıyafetleri kaldırdım geriye hic bisey kalmadu hic mutlu değilim kilomdan
Ben de boşaltırsam hiç bir şeyim kalmaz canım bir de asıl küçük bedenler var bekleyen

Yaaaaaa ne güzelll sekersiz de tatlandırılıyosa soğuk soğuk ne iyi giderrr yapacaksam isterim senden
60 kiloyum deyince nick kız 60 kilosun sandım hehehe kaçsınki
benim kilom alttaki tekerlekte güncel canım. gerçi 1 haftadır tartılmıyorum son durumu bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…