Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Moral verdin vallahi 😍
Oğleden sonra hareket edince mutlaka ediyosun oyüzden yakmış oluyosun ama akşamdan sonra oturduğumuz için hep durum değişiyorr genede dikkat edersin öğlene ♥️ benim birşey cok canim çeksin öğlen yerim ondan sonra sporu ediyorum bakma ben hayatımda spor etmezdim amaa spor yapıncada vücudumun rahatladığını anladım pozitif enerjimi yükseltiyor cidden cok iyi geliyo mutlaka yapıyorum asla spor bana göre değildi

Oğleden sonra hareket edince mutlaka ediyosun oyüzden yakmış oluyosun ama akşamdan sonra oturduğumuz için hep durum değişiyorr genede dikkat edersin öğlene ♥️ benim birşey cok canim çeksin öğlen yerim ondan sonra sporu ediyorum bakma ben hayatımda spor etmezdim amaa spor yapıncada vücudumun rahatladığını anladım pozitif enerjimi yükseltiyor cidden cok iyi geliyo mutlaka yapıyorum asla spor bana göre değildi
Çook haklısın spor insanın enerjisini artırıyor. Ben de yürüdüğümde ya da spor yaptığımda daha mutlu ve aktif hissediyorum kendimi🥰

13 .05. 2023 cumartesi
Kahvaltı Menemen
1.5 dilim wasa
Salatalık
Yesillik
Lor peynir maydanoz dereotu
Çay
1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi
1 tatlı kaşığı tahin pekmez
AraBitki çayı
Kayısı kuru
Badem
AraTürk kahvesi
Yeşil elma
Akşam 1.5 lahmacun
Yeşillik
Ara200 gr kek
4 dilim soğuk baklava
Su2.5 litre
Adim 7192

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Mavikus_ Mavikus_

Eklentiler

• Screenshot_20230514-063224_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20230514-063224_Samsung Health.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 19
13 .05. 2023 cumartesi
KahvaltıMenemen
1.5 dilim wasa
Salatalık
Yesillik
Lor peynir maydanoz dereotu
Çay
1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi
1 tatlı kaşığı tahin pekmez
AraBitki çayı
Kayısı kuru
Badem
AraTürk kahvesi
Yeşil elma
Akşam1.5 lahmacun
Yeşillik
Ara200 gr kek
4 dilim soğuk baklava
Su2.5 litre
Adim7192

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Mavikus_ Mavikus_
Bal kuşum güzel rakibim 😊😊 kekler soğuk baklavalar ne zaman ara oldu 😂😂😂 böyle devam canımm 😂😂😂😘😘😘😘

X